Pojištění dojetí vozidla (asistence k pojištění)

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod voborl00 16. 2. 2018 18:09

Zdravím, příliš se neorientuji v nabídkách asistenčních služeb a dovolil bych si požádat o radu pro situaci kdy mě čeká cesta vozidlem na letiště v zahraničí na naplánovaný odlet.

A teď - dá se nějakou asistencí či pojištěním dobrat k tomu, že když se na cestě stane cokoliv co bude znamenat nestihnutí odletu (nehoda, porucha, nepojízdnost apod.), že poskytovatel zajistí primárně náhradní dopravu na letiště a sekundárně opravu na místě či odtah do vlasti?

Vše za předpokladu rozumné časové rezervy, ale zároveň i s tím, že mne pouze neodveze na zastávku autobusu do nejbližší vesnice od místa události za několik hodin.
voborl00
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 16. 2. 2018 18:19

Napadá mě jedině Allianz asistence plus ta nejdražší varianta kde máš odvoz a odtah v rámci EU až domů.plus náhradní vozidlo.podle mě přijede servisní vozidlo a s ním pojedes dál, případně ti pujcej z půjčovny auto na 10 dní.
Vostatni pojišťovny v rámci ČR ani domu ti auto neodtahnou , max 3000 Kč limit to je tak do nejbližšího mesta.
audiobullys
Diskutér


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků