Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 5. 2015 11:49

Vklad na účet navázaný ke kartě je zdarma, na jiný účet v rámci ČS je tato operace zpoplatněna 5 Kč (v případě, že bys vkládal třeba přímo třeba na spořicí účet): http://www.csas.cz/banka/nav/osobni-fin ... -d00022719
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod finex5 7. 5. 2015 11:56

fremantle píše:Dneska v poledne jdu kolem pobočky ČS - už poměrně známý obraz, hlouček tak 5-6 lidí čekajících na bankomat...

Jaký je vlastně smysl této donekonečna se opakující diskuze? :hm
finex5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 5. 2015 12:08

Žádný, ale pro pobavení dobrý... :-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 7. 5. 2015 12:10

Ujistit se, že finanční gramotnost většiny klientů této instituce se limitně blíží nule...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 7. 5. 2015 12:30

Dneska jsem šel svou Equa kartou vybrat do bankomatu ČSOB, který mám nejblíž a byla tam fronta 5 lidí, já byl šestý. Utrpěl jsem šok. Myslíte, že mohu ČSOB zažalovat za duševní útrapy?
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod finex5 7. 5. 2015 12:37

fremantle píše:Žádný, ale pro pobavení dobrý... :-)


Kromě toho, že tento "vtip" z pohledu matematiky a statistiky vůbec nefunguje, kde berete jistotu, že v té frontě nestojí třeba klienti mBank, Equa nebo AB?
finex5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 5. 2015 12:50

astrapa: U bankomatů ČSOB jsou taky fronty, s tím si mohou s ČS podat ruce.

finex5: Mě je fuk kolik tam stojí lidí, ale podivoval jsem se nad tím, proč nikdo nevybíral z toho druhého bankomatu stojícího hned vedle.

Jinak, že ve frontě nebyli klienti Air Bank bych si tipl téměř s jistotou, bankomat Air Bank je totiž asi tak 50 m od té pobočky, stejně tak pár dalších (GEMB, KB, RB)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 7. 5. 2015 12:50

Se obávám, že klienty výše uvedených bank by blbost jít si stoupnout do fronty k bankomatu ani nenapadla, když mají možnost vybrat jinde bez fronty...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod finex5 7. 5. 2015 12:55

fremantle píše:finex5: Mě je fuk kolik tam stojí lidí, ale podivoval jsem se nad tím, proč nikdo nevybíral z toho druhého bankomatu stojícího hned vedle.

Jinak, že ve frontě nebyli klienti Air Bank bych si tipl téměř s jistotou, bankomat Air Bank je totiž asi tak 50 m od té pobočky, stejně tak pár dalších (GEMB, KB, RB)


Bankomat ČS byl dle vašich slov také hned vedle. Aplikací stejné logiky tak dojdete k závěru, že to nebyli ani klienti ČS :D
finex5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 5. 2015 13:03

Obávám se, že nechápu. Uvnitř pobočky jsou vedle sebe dva bankomaty - fronta stojí u jednoho... Jak to souvisí s tím, kdo byl klientem které banky?
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod finex5 7. 5. 2015 13:11

A vy jste si ty bankomaty obešel, takže například víte, že byly oba v provozu... ;-)
finex5
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 5. 2015 13:14

Šel jsem kolem nich, na obrazovku toho, u něhož někdo vybíral jsem neviděl, ale předpokládám, že byl funkční, jinak by před ním asi řada nebyla... a na ten druhý jsem viděl, že funkční je.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod tx999 7. 5. 2015 23:21

ted jde jeste o to, jestli z nej jdou ty penize vybirat ;-)
V OC Novy Smichov napriklad depozitni bankomat vybery neumoznuje...
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 8. 5. 2015 08:42

To vím, že ČS má některé jen čistě depozitní bankomaty. Tenhle umožňuje vklady i výběry (sám jsem zkoušel obojí).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod peter2black 2. 7. 2015 07:15

Velké banky chtějí omezit výběry z bankomatů klientům konkurence

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonom ... direct=off
peter2black
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků