mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hannys85 6. 8. 2020 21:00

Nejspíše to tady bylo v minulosti řešeno, ale připisuje mbank odměnu i z přebité částky úvěrového rámce? Mám totiž rámec jen 10 tisíc, potřeboval jsem zaplatit 16 tisíc, tak jsem si poslal na kreditku o 6 000 více a zaplatil 16 tisíc. Dostanu odměnu z 10 anebo z celých 16 tisíc ? Díky
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 6. 8. 2020 21:27

Z 16 000 Kč.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A_Delarge 9. 8. 2020 17:27

PULPANM píše:Já zatím nedostal odměnu, jen info ve zprávách v MB, že už jsem blízko 1.části odměny.
Tak snad dojde


Ta zpráva mi taky přišla. Dokonce mi volali a mj. tu odměnu zmiňovala. Za červenec a srpen jsem už požadovaný počet plateb splnil, takže čekám.
A_Delarge
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rop 9. 8. 2020 22:47

Prosím, dá se v IB najít "rodné příjmení matky" nebo ne?

Případně jak zjistit jaké je / jak jej změnit?

Díky.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 10. 8. 2020 07:39

To bylo ale mejdlo, buď rád, že nejsi pes... :hm :D

Rop: smazána citace na předchozí příspěvek - prosím, když už píšeš příspěvek s nulovou hodnotou, tak alespoň zbytečně neroztahuj fórum
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod baron84 10. 8. 2020 08:27

Náhodou já ho chápu, taky tam volím náhodné jméno :-D
baron84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rop 10. 8. 2020 09:22

Já to nechápu. Ale už je pozdě reklamovat manželku :roll: :lol:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 10. 8. 2020 09:40

Rodne prijmeni matky muze zmenit jen matka a to na matrice, Rodne prijmeni matky zjistis ve svem rodnem liste. V IB se rodne prijmeni matky najit neda. (pokud IB = internetbanking).
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 8. 2020 10:01

Počítám, že Rop zná rodné příjmení své matky i tchýně, ale manželka tam zřejmě zadala něco jiného, a to by potřeboval zjistit. Takže mu rodný list nepomůže. Zkoušels rodné příjmení manželky? (Asi může hrát roli diakritika, velká/malá písmena ...)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod vlaju 10. 8. 2020 10:03

Díky tomu, že je příjmení uvedeno v rodném listě, nemá až takový ochranný význam. Pokud se s ním dá resetovat heslo do IB, tak uvedení smyšleného jména je logický krok. Jakmile ho člověk ale zapomene, má smůlu a musí na pobočku, to je taky logické..
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PULPANM 10. 8. 2020 11:02

PULPANM píše:Já zatím nedostal odměnu, jen info ve zprávách v MB, že už jsem blízko 1.části odměny.
Tak snad dojde

Tak první část odměny ( CZK 1000 ) přišla v pátek a hned poté, kdy jsem s MBANK chatoval na FB, kdy mohu očekávat odměnu.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod A_Delarge 10. 8. 2020 11:55

A ve kterém měsíci jsi splnil podmínky pro odměnu?

//tak mi v intervalu dvou hodin od odeslání komentáře taky dorazila, zatím první část
Naposledy upravil A_Delarge dne 10. 8. 2020 13:44, celkově upraveno 1
A_Delarge
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rop 10. 8. 2020 13:29

Ufff. To jsou zase komentáře. Celá mBank funguje na principu rodné číslo + rodné příjmení matky. S rodným číslem člověk nic nenadělá. Ovšem rodné příjmení matky do systému zadával sám. Jenom nevím kde se to zadává / zadávalo. Nemám to na žádném papíru z mBank ani to není v IB. Ani v nápovědě mBank nic není.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 8. 2020 13:31

Podle mě se to zadávalo do žádosti (to si tedy jist nejsem, dost možná taky při aktivaci IB) a nikde se to v dokumentaci neobjevilo (s tím si jist poměrně jsem).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Rop 10. 8. 2020 16:15

Já i manželka jsme si účet zakládali před stopadesáti lety (já 2007, manželka 2009). Já mám takový pocit, že se tohle zadávalo až do nového IB. Jenomže teď manželce někdo blokl IB. A u rodného příjmení manželky to zahlásilo chybu. Její radost z návštěvy mKiosku bude "neskonalá". :lol: :roll:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků