mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 24. 1. 2020 16:55

potvrzuji, také připsáno bez oslovení a bez reklamace
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannys85 24. 1. 2020 17:15

Člověk by neřekl, že i banka příjemně překvapí. Také mi připsali bonus. Jedna z nejlepších akcí za poslední dobu.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod teplice 24. 1. 2020 18:28

Mně připsali za doporučení, ale za založení stále čekám. Podával jsem reklamaci a napsali mi, že díky technickým problémům mi to pripisou do konce února. Je tady ještě někdo, kdo dostal bonus za doporučení ale za založení ne?
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas999 3. 2. 2020 19:25

Ja som dostal odmenu za 3/4 odporučených a podmienky splnili všetci 4.
Počkám do konca mesiaca a za toho 1 čo som nedostal podám ďalšiu reklamáciu...
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 3. 2. 2020 19:30

Max počet doporučených dle pravidel byl 3
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomas999 3. 2. 2020 20:06

V slovenskej verzii to bolo 4*30€.
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redhaven 5. 2. 2020 18:04

Na mLince tvrdí, že na vyplacení odměn mají čas do konce února a chějí současně při reklamaci číslo žádosti o založení mKonta nového klienta.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod minarjo 5. 2. 2020 21:17

Mamka s mou pomocí dnes podala přes internetbanking výpověď mKonta. Protože dnes je to přesně 2 měsíce, co jsme jim psali email (3 dny po aktivaci mKonta), že jí nefungují odchozí platby v IB ani SB (vždy chybová hláška při pokusu otevřít formulář zadání tuzemské odchozí platby, SEPA přitom jdou). No a neuráčili se za ty 2 měsíce ani odpovědět, natož problém opravit! Přitom jen zde shodné potíže popisovalo hned několik lidí, co v té předvánoční odměňovací akci mKonto na doporučení založili. Fakt nechápu, že takto poměrně závažnou systémovou chybu, kdy učet není plně aktivován, nedokážou opravit ani za takovou dobu, nebo aspoň odpovědět na email, že na opravě pracují!
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod vklatil11 15. 2. 2020 01:21

Vrací kreditka e-shop z platby Twista? Mají ve výlukách platby do jiných finančních institucí tak jestli to neuplatňují i na Twisto?
vklatil11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 15. 2. 2020 06:10

Zatím Twisto není u kreditek mBank problém, narozdíl od RB.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas999 15. 2. 2020 08:44

Revolut po zmene MCC nemá niekto odskúšaný?
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 15. 2. 2020 09:06

Na výsledek testu by bylo asi brzo ne? Je to moc čerstvá změna, bonusy připisují až následující měsíc.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 17. 2. 2020 18:33

mBank má zase akci na doporučení - každý získá 1200 Kč. Akce běží od 17. 2. do 17. 4.
Maximálně 3 doporučení. Máte-li zájem --> PM. Přihodím ještě 300 Kč ze svého. :-)

Další info s podmínkami zde: https://mbank.cz/1200
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 17. 2. 2020 20:31

Koukal sem že si do podmínek přidaly odstavec že max možná částka na odměnách získaných za rok je 10000Kč. Takže ten co už letos dostal vyplaceno 3600Kč v minulé akci má ještě šanci v této využít plné doporučení a pokud bude zase letní akce tak už bude omezen a na vánoční má smůlu. Holt už přišli na to že někteří z toho mají slušný přivýdělek :mrgreen:

Také mám volná místa, a někteří už tady mají se mnou zkušenosti.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 17. 2. 2020 22:24

To se mBank letos rozjela. Tak taky nabízím podíl 300.
noi2
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků