Jake konto pro 19-ti leteho nestudenta?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod balda2 23. 3. 2007 22:21

Ahoj
chtel bych pomoc s vyberem uctu. Je mi 19 a nestuduju.Ucet budu pouzivat pro:vyber z bankomatu, platbu v obchode, pohyby mezi ucty, platbu na internetu. Urcite potrebuju min. internetove bankovnictvi.
Vybral jsem si konto G2 od komerční banky s nadstandartnim balickem :) Co vy na to? Ucet je prakticky zdarma, 20 Kc se zaplati kazdorocnim 333 ti korunovym bonusem. Pristi rok budu studovat a do 20 nemusim prokazovat studium pote ho prokazat muzu :) Vás se ptám napadá Vás neco lepsiho?
diky balda2 :)

edit: ted jsem koukal na bankomaty kb a maji tam napsano 500 Kc nejmensi bankovka, takze z bankomatu nemuzu vybrat min nez 500? Je to stejne i u jinych bank? :)
Balda2
balda2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rop 24. 3. 2007 00:09

Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vladik 24. 3. 2007 08:02

Ten nadstandartní G2 nestojí jen tu dvacku. S účtem provádím jen to co tu popisuješ a po 40 za měsíc se nedostanu, spíš kolem 50 - 60 při 2-3 výběrech z bankomatu, jednoho trvalýho příkazu a jednou za čas převod mezi účty. :roll: To je docela dost, počítaj i výběry z bankomatu, v tý 20cce maj bejt zdarma 2 měsíčně ale nejsou. Tuším že to má bejt k tý embosovaný kartě, tu nemám, nepotřebuju 2 karty a i tak se tam platí 7kč za účetní položku, teď je bankovnictví mimo provoz ale jestli tě to bude zajímat tak se mrknu na výpis a pošlu ti kolik za co platím přesně. :mrgreen:
Vladik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků