Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod noi2 23. 6. 2021 22:43

Ten split teď v červnu vyzkouším (mKreditka eShop přes Curve) a dám v červenci až přijdou bonusy vědět. Já už nezaplatím žádnou uloženou Curve a vykřičník tam nemám. Díky za info.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 24. 6. 2021 07:31

To že nejde pomocí Curve zaplatit Twisto souvisí s Fronted. Aby jsi mohl zaplatit Twisto nově uloženou kartou Curve s nějakou podkladovou kreditkou, musel bys v Curve povolit Fronted (Fronted ON) a platba pak bude s příplatkem 1.5%. S podkladovou debetkou platba projde i s Fronted OFF.

Jinak pokud máš mKreditku eshop uloženou v Twisto již dlouho, tak připisuje bonus i za přímou platbu Twisto, bez nutnosti Curve. Ověřeno v květnu ;-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod jir.vesely 24. 6. 2021 07:57

No ale o tom se tady bavíme právě proto, že twisto od července vynutí karty na splacení přeuložit. Tím pádem ten trik se split nevypadá marně.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 24. 6. 2021 09:54

To je sice hezké, ale bezplatný tarif Online službu Twisto split bohužel neumí.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod noi2 24. 6. 2021 10:19

Milos: ale ne, mám Curve uloženou už dlouho. Řešil jsem to tu asi před třemi týdny, že to nejde. A mKreditku mi nedávno vyměnili, takže napřímo to je k ničemu.
Minarjo: někteří z nás mají teď tarif standard zadarmo.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jenda_s 24. 6. 2021 10:57

cvičně jsem zkusil zaplatit jednu položku z twisto účtu dávnou uloženou crv kartou a vše OK.

u uložených karet žádný vykřičník zatím nemám...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 24. 6. 2021 11:00

Takže ještě jednou pro ná pomalejší :-( S mKreditkou, s kterou jsem doteď bez problému platil, od července výhodně nezaplatim?
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 24. 6. 2021 11:30

S největší pravděpodobností ti od července mKreditka bonus za Twisto platby nepřipíše.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod jir.vesely 24. 6. 2021 11:31

A to jsem si myslel, že ty vedra, kdy to člověku zatemňuje mysl, jsou už pryč :) Takže rekapitulace toho, co píše Twisto na blogu a bez omáčky. Od července budou muset všichni přeuložit svoje zapamatované karty, pokud jí neuložili až po změně dodavatele platební brány. To mimo jiné znamená placení s jiným MCC, který Curve bere jako Fronted platbu a který víceméně všechny kreditky vylučují z bonusů. Pokud se ptáš tedy přímo na mKreditku, tak za tu bonus taky nebude, pokud nenastane ještě nějaká další změna, o které nevíme.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 24. 6. 2021 14:46

prostě v červenci nastane doba nového testování jak to všechno je
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 24. 6. 2021 15:00

Twisto nově nabízí JEDNORÁZOVOU KARTU https://www.twisto.cz/vychytavky/jednorazova-karta/

Je to virtuální karta, se kterou lze platit i v obchodech (pomocí mobilu) a je k dispozici i u Online tarifu.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod mzahradnik 24. 6. 2021 15:24

Výhoda je, že se dá zablokovat - odblokovat.
mzahradnik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pivinecek 30. 6. 2021 18:20

Ahoj, co to je za xindl u Twista s tim, že od zítřka nepůjde zaplatit zapamatovanou Curve kartou, chtěl jsem zaplatit dneska a nejde to, ani když číslo Curve karty znovu zadám jako JINOU KARTU. Prý dle chatu už čsob zavedle svou bránu na placení. Curve platbu zamitla a v zamitle transakci se objevilo DECLINED. TRY ANOTHER CARD TO COMPLETE TRANSACTION, FEE 75 CZK. FEE APPLIED FOR USING CURVE FRONTED. To bude nyní platba kartou 5000 kč zpoplatnena 75 kč? Netuší někdo?
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 30. 6. 2021 18:38

Už se to tu probíralo dřív. Twisto platby lze teď uhradit Curve kartou jedině pokud v nastavení Curve zapneš Fronted ON a budeš tak souhlasit s poplatkem 1.5%. Případně můžeš nechat Fronted OFF, ale zaplatit to půjde jedině pomocí podkladové debetní karty, nikoliv kreditní karty.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod jir.vesely 30. 6. 2021 18:41

Kdyby tohle nebylo to hlavní, co se tady na posledních 3 stranách řeší... Jen si trochu počti a bude ti to jasné ;)
jir.vesely
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků