Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod czpetr 30. 8. 2022 21:25

Jo psal ale jak mají teď na podpoře asi moc práce tak odpověďi jsou pomalé ale zatím ani jedna ráda nepomáhá tak uvidíme. A to mám Metal plán.
czpetr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 30. 8. 2022 23:53

@Navstevnik123:
Kéž bys měl pravdu že několik let bude klid. Bohužel ne, problém přeci nastane hned, jakmile kterékoliv z karet které máš v Curve (a kterou v ní chceš používat) skončí platnost - třeba mně tam teď na konci září končí ČS kreditka. Nová karta (navazující) nepůjde přidat, dokud nesmažeš všechny karty nad celkový limit 2 (tedy i tu expirovanou, zbyde tam jen jedna jiná a až pak půjde nové přidání té obnovené karty). Tedy u většiny lidí může jít jen o měsíce, dle expirací karet v Curve uložených...u mě bohužel jediný měsíc :(

-- 31. 8. 2022 00:57 --

@czpetr:
Máš asi operátora T-Mobile resp. virtuálního, který síť od T-Mobile využívá, že? To je zde na fóru častý problém, Curve tu ověřovací SMS posílá v nějakém zvláštním formátu (teď nevím jak se to jmenuje) a síť T-Mobile s tím má problém (nedojde vůbec, dojde za X desítek minut či hodiny...). Já změnil v Curve appce registrační číslo mobilu na svůj druhý (od Vodafone) a od té doby všechny SMS od Curve už pohoda :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 31. 8. 2022 00:34

minarjo: mám tam 6 karet a nebližší končí v roce 2026. Je v nich třeba podnikatelská kreditka a různé debetky, Revolut až do 2027 atd. Prostě si s tím vystačím hodně dlouho, pokud nedojde ke změně / předčasnému převydání karet. Samozřejmě každému budou končit karty jindy.
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod czpetr 31. 8. 2022 06:51

Ahoj mám operátora O2 family. Když platím s Curve na internetu tak mě ověřovací sms při platbě dojde cca do 15s.Jen když chci přidat do gpay tak nedojde nic a z app to přidat nejde napíše to viz. příspěvek výše. Psal jsem zase na podporu Curve i Google. Tak jsem zvědav. Jakákoliv jiná karta jde přidat hned.
czpetr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jjrr 31. 8. 2022 07:52

Mně pomohlo přenést tel.č. z Kaktus do O2 a pak zpět na Kaktus a také pak odmítnout aktivaci funkce chatu v SMS zprávách. Teprve potom začaly SMS od Curve chodit. Podpora Curve předtím nepomohla, psala, že mi vše zresetovali a mělo by to fungovat, no nefungovalo.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Milos 31. 8. 2022 13:38

Navstevnik123 píše:minarjo: mám tam 6 karet a nebližší končí v roce 2026. Je v nich třeba podnikatelská kreditka a různé debetky, Revolut až do 2027 atd. Prostě si s tím vystačím hodně dlouho, pokud nedojde ke změně / předčasnému převydání karet. Samozřejmě každému budou končit karty jindy.

Máš bezplatný tarif a platby podnikatelskou kreditkou ti stále fungují? Curve avizovala, že business karty nebude možné používat s původním bezplatným tarifem, proto jsem přešel na placený tarif Curve X, abych mohl i nadále používat podnikatelskou kreditku Moneta.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 31. 8. 2022 13:50

Nejspíš ji nově nepůjde přidat, ale již přidaná zůstane, dokud nezmění Curve názor. Podobně jako nyní my, co jsme na free planu a máme tam karet víc...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 31. 8. 2022 13:58

Ano, nedávno jsem s ní platil. Normálně funguje a zatím nemám důvod za Curve platit nebo rušit... pro mě se zatím nic nezměnilo (až na omezený GBiT), možná pár let nezmění a za pár let se třeba objeví i nějaká konkurence s podobnými funkcemi :)
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 31. 8. 2022 14:14

Nedávno je kdy? Nová pravidla platí dva dny a podle nich by placení business kartou nemělo fungovat. V červenci mi kvůli tomu z Curve přišlo i e-mailové upozornění "Your business card will stop working soon", že mám v appce jednu business kartu a pokud ji budu chtít používat i nadále, tak musím přejít na placený tarif, což jsem udělal.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 31. 8. 2022 15:11

Curve toho popsalo...ze bude mozne mit jenom 2 karty a stale lze pouzivat vsechny. Uvidime do kdy.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod P1x3lo 31. 8. 2022 17:39

Ty karty (mám zatím více než 2 a k tomu free tarif) jsou vázané k účtu? Pokud si nechám vyměnit kartu tak mi budou stále fungovat než nevyexpirují?
P1x3lo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 31. 8. 2022 18:55

Pokud tím "vázané k účtu" myslíš tvůj Curve účet, pak ano - výměna fyzické či virtuální Curve karty nemá důvod měnit podkladové karty, to je pod tvým účtem (emailem) v systému Curve. Horší je ale ta samotná výměna podkladových karet. Bohužel každá podkladová karta v Curve appce, když jí chceš vyměnit (třeba automatická obnova tvou bankou na konci platnosti), tak to lze udělat jen tak, že starou musíš odebrat a novou poté přidat. Tedy kdo má bezplatný tarif a může tam nově mít jen dvě, tak vlastně musí odebrat všechny až na jednu jinou, aby tam tu obnovenou dokázal přidat, pokud ji chce skrz Curve využívat. Žádná editace/auto obnova podkladových karet v Curve není možná - se podívej na ty karty v Curve appce a jejich detail, každá tam má svou platnost a to nelze zeditovat, jedině kartu smazat a zase přidat.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod P1x3lo 1. 9. 2022 15:03

Jojo jednalo se mi o novou kartu ze strany Curve.. Vím, že pokud budu chtít přidat novou kartu do Curve, kde mám aktálně více než 2 karta a mám free tarif tak budu muset promazávat. Pokud nové karty nebudu potřebovat tak je pravděpodobně Curve nechá do jejich expirace.
P1x3lo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 1. 9. 2022 15:19

Mám metal kartu a od začátku srpna nefunguje v Google pay penezence- nejde odebrat píše.to je na ní nějaký odběr či předplatný a že ho mám odstranit .no koukal jsem do předplatného na google play.tam mám max 1 hru a google one disk na bůhví kolik giga a obě předplatný jsou na jiný karty.
Max mě napadá jestli jde odinstalovat vůbec ta Google peněženka ?
Placení kartou funguje a ne všude jde zaplatit mobilem.nekde na parkovišti po mě chce automat strčit furt kartu.vsechny nákupy pak projedu firemní kreditkou zpětné přes gbit.
Btw stalo se někomu že po týdnu se platba vrátila zpátky na účet ? Mě přišli dvě platby jedná asi 50 k druhá 17 k na dvě různý karty zpět a předtím byly týden v blokacich normálně .
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod czpetr 1. 9. 2022 15:26

Ahoj mám taky Metal a asi měsíc řeším s podporou Curve i Google aby kartu přidali do peněženky gpay a zatím nejde nic.Do xiaomi band nfc šla přidat hned.

-- 1. 9. 2022 16:30 --

Tady je nějaké fórum na kterém řeší aby Curve vymazal staré tokeny a pak by to mělo jít. Jsem zvědavý co napíše podpora. https://community.curve.com/t/google-pay-issue/40325/76
czpetr
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků