Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 4. 2020 12:02

Lol Phirae píše:
wit.cz píše:Super, konečně. "Rychle než to smažou!"


Hotovo. Huraaaaaaaaaaa!



Proč to vlastně považujete za tak skvělou věc? Pro mě to je něco, co když je, tak OK, když není, tak je to jedno...
Ptám se, protože se obávám, že mi nějaká super výhoda uniká... :D
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod _vpa 16. 4. 2020 12:27

mareka píše:Setkali se někdo s tím, že pro přidání karty do Google Pay je nutno volat do banky? Kamarádovi to jinou možnost nenabízí.

To mi dělala o víkendu Moneta s již dříve přidanou kartou a novou aktivací Google Pay. Kartu jsem odebral a přidal kartu ze Smartbanky nikoliv zadáním karty.
_vpa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zitow 16. 4. 2020 12:30

Jde přidat i do garmin pay.
zitow
Návštěvník

Odeslat příspěvekod __Pavel 16. 4. 2020 12:34

Lafayette16 píše:Proč to vlastně považujete za tak skvělou věc? Pro mě to je něco, co když je, tak OK, když není, tak je to jedno...
Ptám se, protože se obávám, že mi nějaká super výhoda uniká... :D

Že by platby nad 500Kč bez zadávání PINu? ;-)
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 4. 2020 12:48

__Pavel píše:
Lafayette16 píše:Proč to vlastně považujete za tak skvělou věc? Pro mě to je něco, co když je, tak OK, když není, tak je to jedno...
Ptám se, protože se obávám, že mi nějaká super výhoda uniká... :D

Že by platby nad 500Kč bez zadávání PINu? ;-)


Nevím, proto se ptám. Tohle to ale asi nebude.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod zitow 16. 4. 2020 13:05

Pro mě to je výhoda. Zda se mi lepší, než vytahovat plast z peněženky, vytáhnout pouze telefon, odemknout otiskem a provést platbu bez pinu. Jako další bonus vidím ten garmin pay, už nemusím vytahovat z kapsy vůbec nic, nebo sebou nemusím, třeba na kolo, tahat peněženku vůbec.
zitow
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mareka 16. 4. 2020 13:14

_vpa píše:
mareka píše:Setkali se někdo s tím, že pro přidání karty do Google Pay je nutno volat do banky? Kamarádovi to jinou možnost nenabízí.

To mi dělala o víkendu Moneta s již dříve přidanou kartou a novou aktivací Google Pay. Kartu jsem odebral a přidal kartu ze Smartbanky nikoliv zadáním karty.


U standardní banky tato možnost v jejich IB aplikaci bývá, ale Curve nic takového ve své aplikaci nemá (teda já přidával svou Curve do Google Pay tak dávno, že nevím kde je u kamaráda chyba).
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 4. 2020 13:20

zitow píše:Pro mě to je výhoda. Zda se mi lepší, než vytahovat plast z peněženky, vytáhnout pouze telefon, odemknout otiskem a provést platbu bez pinu. Jako další bonus vidím ten garmin pay, už nemusím vytahovat z kapsy vůbec nic, nebo sebou nemusím, třeba na kolo, tahat peněženku vůbec.


Jo, to chápu. Proto říkám, když to je, tak dobrý. Když to není, tak není.
Nebylo mi jasný to: "Hurááááá, konečně, rychle, než to smažou"
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod zitow 16. 4. 2020 13:26

Lafayette16 píše:
zitow píše:Pro mě to je výhoda. Zda se mi lepší, než vytahovat plast z peněženky, vytáhnout pouze telefon, odemknout otiskem a provést platbu bez pinu. Jako další bonus vidím ten garmin pay, už nemusím vytahovat z kapsy vůbec nic, nebo sebou nemusím, třeba na kolo, tahat peněženku vůbec.


Jo, to chápu. Proto říkám, když to je, tak dobrý. Když to není, tak není.
Nebylo mi jasný to: "Hurááááá, konečně, rychle, než to smažou"


Tož asi se nemohli dočkat. Osobně jsem patřil k těm co Curve šla přidat do G pay někdy v prosinci, než to zablokovali pro NON UK zákazníky. A to že nešla přidat do garminu mě taky trošičku durdilo. 8-)
zitow
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 16. 4. 2020 14:14

Já ji měl v GPay už dříve, ale musel jsem změnit telefon a nově přidat už nešla. Teď ještě tak OP, řp a techničák .. a nemusím tahat už nic fyzicky.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 16. 4. 2020 15:14

Lafayette16 píše:
Lol Phirae píše:
wit.cz píše:Super, konečně. "Rychle než to smažou!"


Hotovo. Huraaaaaaaaaaa!



Proč to vlastně považujete za tak skvělou věc? Pro mě to je něco, co když je, tak OK, když není, tak je to jedno...
Ptám se, protože se obávám, že mi nějaká super výhoda uniká... :D


Nemusím s sebou nic tahat, karty si přepínám v jedné aplikaci, přidávám je taky do jedné aplikace, můžu přes GPay používat i karty zbylých zoufalců, co GPay nepodporujou...
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 16. 4. 2020 15:27

Penny už po mě teď zas chtělo DCC, bezkontaktně, nad 3 tis.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 4. 2020 15:28

Předevčírem Tesco - DCC, den předtím ne.

Nechápu, jak se to teď mění každý den...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 16. 4. 2020 15:52

Ano, DCC je nově fakt asi náhodné nejen u obchodníků, ale i v bankomatech, nechápu. Před 2 dny v bankomatu ČSOB to u Revolut DCC nenabídlo, u Curve hned nato už ano, částky výběru přitom srovnatelné a obě karty britské...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 16. 4. 2020 16:26

FitBit pay také podporován, tak už ani ten mobil :D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků