Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Milos 23. 5. 2022 14:02

Pokud ti cashback reálně připíšou jen u té jedné KK, tak při reklamci s odkazem na jejich webovou aktualitu určitě uspěješ i u té druhé KK.
Neptal jsi se té pracovnice z infolinky, proč máš odměnu nastavenou jen u jedné KK, když na webu inzerují tuto akci všeobecně pro KK Hello, bez nějakého omezení na kokrétní KK?
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod jenda_s 23. 5. 2022 14:34

jen se chci ujistit, podle nových podmínek od 1.5. stačí zaplatit květnové platby až do 17.6. Jen jsem na obou KK využil bonus 10%, žádné jiné transakce nemám.
Je to tak? Díky.
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 23. 5. 2022 14:42

Milos: tak trošku jsem s ní diskutoval, ale důvod proč na jednu ano a na druhou ne jsem nezjišťoval. Spíš jsem ji upozornil na ten veřejný příslib, kde není nějaká podmínka oslovení klienta pro přiznání slevy uvedena.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 23. 5. 2022 14:48

@jenda_s: Pokud ti jde o neplacení měsíčního poplatku 50Kč, tak ano, od května už není nutné vše uhradit před koncem stávajícího měsíce, ale klidně až po obdržení měsíčního vyúčtování.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod jenda_s 23. 5. 2022 15:20

ano, poplatek. Ale vlastně ani nic jiného nebude k placení, když jsem jiné, potenciálně hned úročené transakce neměl?
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 23. 5. 2022 15:45

Pokud se jednalo o běžné platby, tak na měsíčním vyúčtování poplatek 50Kč ani úrok figurovat nebude.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod czpetr 25. 5. 2022 11:56

Ahoj chci se zeptat vyplatí se ještě Hellopay kreditka?Převody peněz na účet jsou už uročený nebo se pletu? Mám jiné 2 kreditky tak se ptám. Díky za nějakou odpověď
czpetr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 25. 5. 2022 12:17

vyplatí se zejm. ta s logem Mototechna
hlavně pro motoristy ;-)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 25. 5. 2022 12:27

Kreditka Hello se vyplatí pro zahraniční platby, vzhledem k výborným kurzům. Převody peněz na účet jsou už úročené, i když někteří klienti je stále ještě mají neúročené.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod czpetr 25. 5. 2022 12:48

A ta kreditka mototechna se dá vyřídit jen osobně nebo to jde i online?
czpetr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jjrr 25. 5. 2022 15:52

Jen osobně v autobazaru AAA.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod milanBrno 25. 5. 2022 15:58

czpetr: a proc se nepodivas na odkaz, co ti napsal ROlda78!?
Je to tam jasne napsano...
Naposledy upravil milanBrno dne 25. 5. 2022 16:02, celkově upraveno 1
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod czpetr 25. 5. 2022 16:02

To je škoda že to nejde online jako ostatní kreditky. A je ještě nějaká jiná výhoda u Hellopay kromě zahraničnich plateb?
czpetr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jjrr 25. 5. 2022 16:04

Občas nějaká sleva, celkem voničem.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod czpetr 25. 5. 2022 16:07

Tak to asi nebudu řešit mám KK mBank 1%z plateb a KK ČSOB.
czpetr
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků