Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 6. 2. 2019 12:28

Lenka_2 píše:Příští čtvrtek se bude v Hellobank něco rozdávat.

Když budete mít 14. února cestu kolem naší pobočky, skočte si k nám pro malý dáreček.


Podle neumělého obrázku by se mohlo jednat o nějakou čokoládu, ale kdo ví.
Také mi to přišlo dnes e-mailem. Vzhledem k tomu, že těch poboček mají hodně poskromnu (pouze 3) tak se dá předpokládat, že těch co si jen tak, pro radost pro ten malý dáreček tam skočí bude asi také poskromnu.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ripper6 6. 2. 2019 12:43

alfabetagama píše:Na staré eOnce i nové kartě po výměně mám denní limit 90k a úvěrový rámec 40k.
Po výměně beze změny.
Určitě bych v této fázi nezkoušel zvýšit d.limit v IB "po dobrým".

Ano, to mas ale jen limit na placeni po netu ne? ;-) Ten ji je k prdu, pokud ti slohnu kartu i pin tak vyberu kdekoliv poradne z bankomatu 40 000 8-) a nebo v krame
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod milan1m 6. 2. 2019 19:47

octaviampi píše:Musis naj8t verzi hacku bez doplnku. Staci na to konzola FF..

Mám klasický ff včetně doplńků, ale nějak mi to nejde. Co myslíš bez doplnků? Jako čistý ff?
milan1m
Návštěvník

Odeslat příspěvekod octaviampi 7. 2. 2019 07:32

Bylo to mysleno tak, ze staci samotny FF bez nutnosti instalace noveho doplnku. Delal jsem to metodou, kterou nekdo naserviroval Zdendovi.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 7. 2. 2019 10:14

Postup, ktery mne ted fungoval:

- otevru si detail karty (karty, ne uveru)
- stisknu ctrl+shift+e
- v konzole musim byt na zalozce Síť a pod tím na volbě Vše
- dam zmenit limit na nejakou hodnotu, ktera je povolena
- do okenka Filtr URL adres zadam "update"
- mne vylezla jedna hodnota, na tu pravy klik a volba "upravit a znovu odeslat"
- vpravo dole se objevi okenko
- v nem dohledat vysi limtu, tu upravit na pozadovanou hodnotu a dat odeslat
- zavrit konzolu, obnovit stranku a zkontrolovat, ze je limit v pozadovane vysi

-- 7. 2. 2019 10:39 --

A dodam, ze po provedeni snizeni a zvyseni se aktivovalo 3D secure.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod goropes 7. 2. 2019 15:56

Tak už mám převydanou EON kreditku na Hello kreditku.
Měl jsem nastavenu odměnu 1% zpět a výpisy elektronicky, teď nastavení nikde v IB nemůžu najít, zůstává to automaticky stejné, nebo potřeba někde přenastavit?
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MiASX 7. 2. 2019 16:13

Nesmis to hledat v detailu kreditni karty, ale v detailu kreditniho uctu.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jichaj 9. 2. 2019 20:03

hlavne to jde nastavovat az druhy den po aktivaci karty...
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod goropes 10. 2. 2019 13:30

jj, vyřešeno, díky, bylo to v nastavení úvěrového účtu.
hlavně nechápu, proč při převydání kreditky nastaví automaticky výpis poštou, když všude jinde mám (i na staré kreditce jsem měl) elektronicky.
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod HNF-01 11. 2. 2019 13:48

Přišla mi akce "Ze všech Vašich plateb Hello kreditkou v restauracích během valentýnského týdne Vám vrátíme 10 % zpět - celkem až 500 Kč".
To znamená, že CRV nechám doma a budu platit přímo Hello kreditkou. Ale podíval jsem se do CRV, kteří obchodníci mají kategorii Food & Drink a kromě restaurací a kaváren to byly potraviny Marks and Spencer, Delmart, Wine Food Market, obchody s kávou Nespresso a Dripit, a některé hotely které mají jen jeden terminál.
Tak uvažuju, že se zásobím vínem nebo kafem. Myslíte, že to bude fungovat ?
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 11. 2. 2019 13:51

řekl bych, že bude platit buď jedno nebo druhé, obojí je dost nepravděpodobné, ale můžeš to vyzkoušet
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HNF-01 11. 2. 2019 13:55

Jasně že bez CRV, platby musí být na území ČR, ale historie v CRV mi dala tyhle zajímavé nápovědy.
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 11. 2. 2019 14:41

Hlavně ty platby musejí dle toho emailu (i já ho dostal) proběhnout přímo tou kmenovou Hello kreditkou vydanou k Hello kreditu, mám tam přímo v emailu její koncové 4číslí (má hlavní Euronics kreditka). Takže například platba Hello nálepkou by se slevou nebyla.
Jo a ten bonus 10% dle emailu připíší naráz na konci února (tak jako bonus 1% za platby), takže (ne)přiznání v daném obchodním místě (zda je bráno jako restaurace) nelze zjistit průběžně.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Suky. 11. 2. 2019 16:14

HNF-01 píše:Přišla mi akce "Ze všech Vašich plateb Hello kreditkou v restauracích během valentýnského týdne Vám vrátíme 10 % zpět - celkem až 500 Kč".
...

Už dnes?
Já email nedostal a chystám se do hospody na večeři...

UCB dává slevu vyšší, ale jen ve čtvrtek...
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 11. 2. 2019 19:44

minarjo píše:Hlavně ty platby musejí dle toho emailu (i já ho dostal) proběhnout přímo tou kmenovou Hello kreditkou vydanou k Hello kreditu, mám tam přímo v emailu její koncové 4číslí (má hlavní Euronics kreditka). Takže například platba Hello nálepkou by se slevou nebyla.
Jo a ten bonus 10% dle emailu připíší naráz na konci února (tak jako bonus 1% za platby), takže (ne)přiznání v daném obchodním místě (zda je bráno jako restaurace) nelze zjistit průběžně.

https://spolu.hellobank.cz/vse-k-nasim- ... #post39735
MirekM.
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků