MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod P1x3lo 1. 7. 2022 07:14

Už jsem to psal pár stran zpět. Nikde ten bonusový úrok nebude v účtu uveden.
P1x3lo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kecinzer 1. 7. 2022 07:37

Tak to je super, a jak se dozvím že ho mám? :D
kecinzer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 7. 2022 07:38

Až když bude nebo nebude připsán. :)
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod P1x3lo 1. 7. 2022 07:39

Přesně tak.. Musíš si během měsíce hlídat platby sám a na konci se dozvíš jak dobře si to hlídal.. :-D
P1x3lo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kecinzer 1. 7. 2022 08:03

Sorry jako, ale tohle je fakt totálně amatérský přístup. Dávat něco "na dobré" slovo, kdy musím měsíc čekat, jestli se mi něco připíše či nepřipíše?
Pokud se mi nebude u toho SÚ zobrazovat úrok 4,5%, tak tomu prostě nevěřím.

Zlatá Air Bank. Sice mě u nich těch 5 plateb kartou štve, ale zase krásně přehledně vidím jestli jsem je už provedl a dostanu bonusový úrok, který přímo u účtu vidím.

Pro Monetu je asi holt problém to naprogramovat, tak to budou připisovat živí lidé, jinak si to nedovedu vysvětlit.

Na konci měsíce zjistím, jestli jsem si hlídal platby ale za měsíc zpátky. Tady člověk vlastně měsíc plní podmínky, ale to, jestli je splnil se dozví až za 2 měsíce - pokud se mu připíše ten bonusový úrok :hm
kecinzer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod P1x3lo 1. 7. 2022 08:17

Takto úplně stejně to má přeci i RB.. Též myslím že v aplikaci nikde nic vidět není.
P1x3lo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kecinzer 1. 7. 2022 08:28

Tak RB to je největší trága, co jsem kdy zkusil. Naštěstí už u nich nejsem.
Překvapuje mě, že se u nich zrovna Moneta inspiruje. Hlavně že se dušují nejlepší mobilní aplikací a jak se neustále zlepšují a pak přijdou s tímto.

Za mě je stále v technologii a spolehlivosti na prvním místě Air Bank. Škoda, že nemají kreditky.
kecinzer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fox21 1. 7. 2022 15:49

Ta informace je odkud, že úrok 4,5% nebude vidět ?

Z Monety mám aktuální informaci, že bonusová sazba se objeví u konkrétního spořícího účtu vždy až druhý pracovní den. Aktuálně to tak připadne na pondělí.
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod P1x3lo 1. 7. 2022 15:52

Potvrzeno z Moneta chatu.. Účet už mám založený z června a informace nikde vidět není. :-D Pouze 3,5%, ale ten 1% bonus uveden nikde není.
P1x3lo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Fox21 1. 7. 2022 15:55

P1x3lo

prý se zobrazí v pondělí...
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod panPeněženka 4. 7. 2022 09:39

Zobrazil se už někomu bonusový úrok? ;-)
panPeněženka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mlrs 4. 7. 2022 10:12

nee porad tam je 3,5% - ze by fake news s tema 4,5% ?
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tmx643 4. 7. 2022 11:07

Tam se píše, že banka bonusovou sazbu nastaví nejpozději 2. pracovní den, ne že bude vidět v detailu účtu 2. pracovní den. Takže tam ani být vidět nemusí, pokud se budou inspirovat u jiných bank, kde často není vidět...
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod mlrs 4. 7. 2022 11:17

jo tak to jim na to se*u :-D - stejne tak, jak jsem se vykaslal na RB s tim pulrocnim bonusem a plnenim podminek (ted mi prisla od nich SMS, ze pry vyhodnocuji muj bonus za minuleho pul roku wtf)
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 4. 7. 2022 13:49

@mlrs: Když se ti podmínky některé banky nelíbí, tak jdi prostě k jiné bance. Nikdo tě přece nenutí k nim peníze dávat? :-)
Milos
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků