MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bodyczech 1. 5. 2019 08:08

jj, celá diskuze na str. 110 se toho týká, trochu se drpatrik opakuje, ale chápu to v jeho situaci, přijít kvůli pár hloupým transakcím o zajímavou KK není příjemné. Hlavně pak dej vědět, jestli důvod je totožný s Marcelou...
Ona Moneta je tím známa, jak bez problémů vám vydá KK i bez otravného dokládání příjmů, tak stejně bez skrupulí vás zařízne při sebemenším podezření na nestandardní používání karty. No, ve většině světa jsou na tyhle dobíječky a honičky bonusů hákliví a naopak my jsme na to ekšperti...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drpatrik2 1. 5. 2019 09:58

Duvod pravé ještě nikde nemám napsaný.. ani na podpoře neřekli. Nějaká dobrá náhrada na každodenní platby?
drpatrik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Marcela2 1. 5. 2019 12:58

drpatrik2 píše:Tak, dnes mi přišel dopis, že byla KK BUSINESS zablokovaná z důvodu změny na smlouvě. Žádnou změnu jsem ale nedělal. Už se s tím někdo setkal? Když jsem volal na podporu, tak mně jen řekli, že mně přijde dopis... Od začátku měsíce se mně přestaly zobrazovat BENE odměny a teď tohle..


Přesně stejné znění dopisu jsem před časem také obdržela.
Kartu vypověz, jinak ti budou účtovat měsíční poplatek, protože neplníš minimální útratu.
Marcela2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alli999 2. 5. 2019 14:45

Několikrát jsem zkusil si online zažádat o kk od monety, vždy s hláškou v bodu kontrola týkající se nespecifikované chyby. Na zákaznickém centru mi rozpracovanou žádost zrušili, ale ani to nepomohlo. Asi mi nezbyde nic jiného než jít na pobočku nebo to vyřešit přes telefon. Měl někdo taky takovou zkušenost?
Alli999
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod filas81 2. 5. 2019 15:11

jo taky jsem to zkusil včera přes aplikaci a psalo to to samé, když už došlo na přípravu smlouvy...

Dneska mi volali, ale nemohl jsem zrovna zvednout tel, tak nevím, zda to bylo kvůli tomu.
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drpatrik2 3. 5. 2019 13:01

Marcela2 píše:
drpatrik2 píše:Tak, dnes mi přišel dopis, že byla KK BUSINESS zablokovaná z důvodu změny na smlouvě. Žádnou změnu jsem ale nedělal. Už se s tím někdo setkal? Když jsem volal na podporu, tak mně jen řekli, že mně přijde dopis... Od začátku měsíce se mně přestaly zobrazovat BENE odměny a teď tohle..


Přesně stejné znění dopisu jsem před časem také obdržela.
Kartu vypověz, jinak ti budou účtovat měsíční poplatek, protože neplníš minimální útratu.

Dá se vypovědět emailem, nebo nějak jinak na dálku?
drpatrik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filas81 3. 5. 2019 13:39

tak jsem to dokončil po telefonu...

jinak minule jsem vypovídal KK na pobočce...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Taki 6. 5. 2019 08:18

K problematice prvních Spoření1, založených s chybou (1,2%/1,2%) v produktových podmínkách.
Před chvílí telefonát z banky, zda bych souhlasil se změnou podmínek, které by byly v souladu s úrokovým lístkem, kterou by zaslali do mého IB. Tak jsem se zeptal co nastane když nebudu souhlasit a prý, že budu mít do nového úrokového lístku (mluvila o datu 31.07.) úrok 1,2%/1,2% a že je zde riziko, že mi ten produkt vypoví. Takže jsem nesouhlasil se změnou podmínek. Stejně nejspíš nevyužiju, ale pro informaci pro ostatní..
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 5. 2019 08:38

To by stálo zaměnší medializaci :) Za chyby se většinou platí, ale aby to potichu zatáhnul klient? :hm
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda_s 6. 5. 2019 08:58

pročítal jsem stránky zpět, o jakou chybu na Spoření1 se jedná?
Díky za info
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 5. 2019 09:05

Na krátkou dobu byl součástí smluvní dokumentace vyšší úrok i pro vklady v horním pásmu.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda_s 6. 5. 2019 09:10

díky
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod filas81 12. 5. 2019 12:58

Ještě k současné benzín akci na KK Smart, bonusy mi to připisuje na nově založené KK, i když jsem v únoru vypověděl KK z předchozí akce. Tak pro mne slušná alternativa k osekávájící se Hello KK
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod nobo.dy 12. 5. 2019 14:36

Diky za info.
nobo.dy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drpatrik2 13. 5. 2019 08:57

drpatrik2 píše:
Marcela2 píše:
drpatrik2 píše:Tak, dnes mi přišel dopis, že byla KK BUSINESS zablokovaná z důvodu změny na smlouvě. Žádnou změnu jsem ale nedělal. Už se s tím někdo setkal? Když jsem volal na podporu, tak mně jen řekli, že mně přijde dopis... Od začátku měsíce se mně přestaly zobrazovat BENE odměny a teď tohle..


Přesně stejné znění dopisu jsem před časem také obdržela.
Kartu vypověz, jinak ti budou účtovat měsíční poplatek, protože neplníš minimální útratu.

Dá se vypovědět emailem, nebo nějak jinak na dálku?


Už mně poslali důvod vypovězení smlouvy.. "Jedná se o porušení produktových podmínek v odstavci 9 i) : peněžní prostředky z úvěru jsou nebo byly Klientem nebo třetí osobou použity k jinému než podnikatelskému účelu."
drpatrik2
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků