Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod e-osobne 4. 8. 2019 05:28

Mikka1 píše:A ta nalepka bude mit delsi platnost?
To by bylo fajn, v Bille nakupuji dost casto.

Nakupovat se s ni skoro neda, neb nejde zmenit PIN. Takze ja nalepku RB po prvnim neuspesnem nakupu, kdy jsem si nevzpomnel na jejich PIN, zrusil.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 8. 2019 06:42

Ale to je vlastnost téměř všech nálepek na českém trhu, snad s výjimkou Air bank, ta změnu PIN u nich přes své bezkontaktní bankomaty implementovala. Dobrá rada: dle nálepky si nastavit PIN i u jiných svých běžných karet, pak už ho stěží zapomeneš :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 4. 8. 2019 07:13

e-osobne píše:Nakupovat se s ni skoro neda, neb nejde zmenit PIN.


No tak to je ale hodně odvážná dedukce...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 4. 8. 2019 07:16

Já s tím ale také souhlasím. Někde umí u nálepky změnit PIN přes telefon, někde přes IB, RB neumí nic.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod drpatrik2 4. 8. 2019 10:43

Zaregistroval jsem si Mall kartu jako stávající zákazník RB, kdy mám u nich účet Komplet a nyní mně přišel email ke kartě, kde je "Za první nákup kreditní kartou MALL.cz Vám vrátíme až 2 000 Kč.". To posílají všem? Nebo opravdu obdržím 2000 zpet, i když nejsem nový zákazník? Máte s tím někdo zkušenost?
drpatrik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod komit 4. 8. 2019 11:09

„První transakce na MALL.cz“ znamená první transakci Kartou u Obchodníka MALL.cz uskutečněnou po Aktivaci karty. Touto transakcí se rozumí i Aktivace karty kontaktní platbou (tzn. zasunutím karty do terminálu) u Obchodníka MALL.cz a to nejpozději do 90 kalendářních dní od uzavření Smlouvy.

Z podmínek mi není jasné,jestli pro získání 2k bonusu musí být úplně prvnítransakce na kartě na Mall,nebo může být kdykoliv do 90 dnů?
Kartou už jsem běžně platil.
komit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 4. 8. 2019 12:26

drpatrik: Mně bylo řečeno, že když u nich mám jakoukoliv službu (= jsem jejich klient), tak na bonus 2k nárok nemám. Jdu to v pondělí vypovědět a počkám si rok. Původně jsem zvažoval jít jen do cashback 700 Kč měsíčně, ale arogantní přístup bankéře v Plzni mne přesvědčil o opaku. V tomto případě už z principu.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 4. 8. 2019 14:18

komit píše:
„První transakce na MALL.cz“ znamená první transakci Kartou u Obchodníka MALL.cz uskutečněnou po Aktivaci karty. Touto transakcí se rozumí i Aktivace karty kontaktní platbou (tzn. zasunutím karty do terminálu) u Obchodníka MALL.cz a to nejpozději do 90 kalendářních dní od uzavření Smlouvy.

Z podmínek mi není jasné,jestli pro získání 2k bonusu musí být úplně prvnítransakce na kartě na Mall,nebo může být kdykoliv do 90 dnů?
Kartou už jsem běžně platil.


Ne, nemusí. Mall transakce může být kdykoliv během 90 dnů, první nebo i poslední. :-)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 4. 8. 2019 14:48

Jen se zeptám, rozumí si mall s twistem? Díky
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 4. 8. 2019 14:54

Ano
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikka1 6. 8. 2019 00:06

e-osobne píše:Nakupovat se s ni skoro neda, neb nejde zmenit PIN. Takze ja nalepku RB po prvnim neuspesnem nakupu, kdy jsem si nevzpomnel na jejich PIN, zrusil.


A to já si zase vzpomenu, jakákoliv sleva na jídlo se hodí.

Moc děkuji za nápad.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 6. 8. 2019 08:31

asi jsem nechytl pointu, jaká sleva na jídlo? :)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 6. 8. 2019 09:51

Billa no, zradlo no. Umi Billa alespon CashBack (vyber hotovosti)?
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 12. 8. 2019 16:00

moc jsem dřív neřešil možnosti bonusů na KK, rád bych to napravil. Mám KK Hello (1%, max 500Kč, 0 Kč/měsíc) a RB Style (1%, max 129Kč, celkem k ničemu, zase ke kontu Komplet zdarma). Jako nejdostupnější nová KK s výhodnými podmínkami se mi jeví RB Mall (jako klient RB s účtem je to 2%, max 700 Kč, 50 Kč/měsíc), lze o ni zažádat jen online. Teprve jsem si registroval PaySend.
Je ta karta rozumná volba nebo se nabízí něco výhodnějšího, dostupného, třeba bez měsíčního poplatku? Běžné nákupy a útraty nijak vysoké nemám, barák nestavím, elektroniku nekupuji, benzin aktuálně taky moc ne, takže podobné balíčky bych nevyužil. Díky.
Naposledy upravil A1rh- dne 12. 8. 2019 16:08, celkově upraveno 1
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 12. 8. 2019 16:07

RB Mall je OK. Platby ale jen přes internet.
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků