Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jumpmans 24. 10. 2016 13:22

Takze uctuji deviza prodej + 0,75% z deviza stred
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gruppe 24. 10. 2016 14:22

jumpmans: ano přesně tak

Ve výsledku jsem si +/- spočítal, že pokud bychom platby dělali jinou KK nebo hotově, za min měsíc by to u 350.000,-CZK dělalo rozdíl 8-10.000,-CZK :) Za rok tedy až cca 120tis a za to už je moc hezká dovolená :) Člověk by netušil, že to udělá takový ranec. Šetříme na přepravě,palivu, poplatcívch,telefonech....a tudy utíká takový suma zcela nepozorovaně :)

Zkusím tedy poptat lepší KK na tyhle platby.
http://www.mesec.cz/clanky/test-kurzu-p ... neho-kone/

Jinak co se týče výběrů zdarma po celém světě, tak to tak zcela není pravda. Posledně v JPN jsem večer potřeboval menší hotovost a běhal po celém přístavu (tuším Yokohama) hodinu, 5 bankomatů kartu odmítlo a přijal ji až nějaký placený noname. Poplatek byl v řádu stokorun...což ale také není zdarma že :)

Naopak služby "zdarma" k KK De Luxe doporučuji,využil jsem pro nastartování auta, v Praze technik do 20min. To je za palec nahoru. Naopak zrušení 2% bonusu zpět a max strop 250Kč upět je bonus jak pro sociály.

Nově jsem na základě tohoto vlákna požádal o Mall kartu na 50tis, schváleno ještě ten den večer, čekám na dodání. Pak zkusím požádat ještě o kartu přes Aukro. Snad to vyjde, 3tis na Vánoce se hodí.
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zeim 24. 10. 2016 14:49

Ahoj, při čerpání prémií na kartový účet stačí pro 100% splacení potom zaplatit do RB vyčerpanou částku poníženou o připsané prémie?
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gekkon 24. 10. 2016 15:15

zeim: ano, přesně tak
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Taki 24. 10. 2016 17:26

Zkusil jste nekdo vypovedet RB Style Aukro drive nez za 6 mesicu? Chtelo aukro zpet 3.000?
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 25. 10. 2016 04:57

Ne, mne je vratka sympaticka i pres nizsi castku.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 25. 10. 2016 13:30

Ja nechapu, proc kmenovym klientum RB to bylo snizeno z 1000 na 250 a "nove prichozim" ze CITI to nechali stale na 1000 Kc. Az si rikam, jestli si z nas nedelaji soufky.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 25. 10. 2016 14:17

Protože klientům Citi slíbila RB stejné podmínky do konce roku jako u Citi. Jinými slovy, aby jim neutekli ještě před převodem do RB. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 25. 10. 2016 14:31

Dnes poslali mail s reklamou na bonusy a šermují s dosavadními hodnotami. Tak snad jim to ještě nějakou dobu vydrží.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 10. 2016 14:52

Pche, naivko. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Suky. 25. 10. 2016 15:53

Se nám to vybarvuje...
Dnes jsem dostal první výpis z převedené Citi Life:

Celkem čerpáno z úvěrového limitu v zúčtovacím období - 27.353,41 Kč
Věrnostní prémie získané v tomto období 321,67 CZK

Info linka chvíli mluvila o něčem jiném a pak slíbila situaci prověřit.

Chybějící prémie přibližně odpovídá útratě dodatkové karty, tedy dotaz, připisuje KB prémie z plateb dodatkové karty?
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jasno1 25. 10. 2016 19:50

Z převedené Life jsem platil 20.10. poměrně vysokou čásku se zaúčtováním 21.10. Vyúčtování k 24.10. A prémie za tu sumu placenou 20. vidím v mobilním bankovnictví jako: čerpáno v tomto období. Nepřepsali se do kolonky: Prémie k čerpání. Je to tak správně? Platby z října před touto platbou se do položky: Prémie k čerpání převedli. Má RB jiný datum pro zaúčtování prémií a jiný pro vyúčtovací období? Mám to reklamovat? Bojím se, že by mi v tomto období mohli započíst už jen prémie do 1000
jasno1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 25. 10. 2016 20:00

Asi jo, take se mi to u RB Life prevedlo z pripsanych premii do premii k cerpani asi 20. nebo 21., i kdyz datum vypisu byl az 24., je to divne. 21. jsem je pak cerpal, takze na vypisu z 24. uz jsou premie pripsane k zustatku karty.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod filas81 25. 10. 2016 20:13

mám to úplně stejně...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Suky. 25. 10. 2016 20:54

Hm, pak to sedí, nezahrnuli mi do prémií platby zaúčtované 21. a 22.10.

Takže 225 Kč v p., bo jsem později zaplatil letenky, čímž jsem vybral limit 1000 Kč a těch 225 Kč se v tom ztratí, bo svítí Prémie získané v období 1 000 CZK.

Jinak platba za letenky není ani v Přehledu transakcí ani v Nezaúčtovaných transakcích, jen se navýšily Prémie získané v období
Suky.
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků