Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jumpmans 14. 2. 2020 15:17

mne neproslo 3ds hned - visi to tam uz od 13:40
aktualni stav si muzes overit tady: https://www.revolut.com/system-status
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pedrysek7 15. 2. 2020 16:23

Nevíte, zda jde někde zjistit, zda se platí a u jakých bank poplatek za výběr hotovosti z bankomatu Revolut kartou u nás v ČR a v Polsku?
pedrysek7
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 2. 2020 00:03

V ČR zaplatíš v bankomatech ČS, Moneta a UniCredit (všechny začaly zpoplatňovat obecně výběr zahraniční kartou nejen Revolutkou, částka poplatku nyní je do 195 Kč). Pozor také na bankomaty Euronet, ty jsou rizikové obecně spíš kvůli často vynucenému DCC s hrozným kurzem.
Polský trh bankomatů neznám.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Lop1 18. 2. 2020 10:44

Pisal tu kolega ze mu nejde odkaz na platbu, mne taky nejde. Je aktivovana pinom, je dobita, prisla mi vcera. Moze to byt preto? Ake mate skusenosti po akom case sa aktivuju vsetky sluzby od dorucenia karty?
Lop1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter23p 18. 2. 2020 11:29

Nejde mi dodnes a už taky nevím co stím a to mám kartu přes půl roku a normálně používám.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 18. 2. 2020 18:28

Nevíte někdo, jak fungují převody zlotých z Revolutu na polský běžný účet? Jde to přes Swift, nebo mají stejně jako v Česku nějakého místního partnera, který to posílá jako lokální platby přes polský clearing?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 18. 2. 2020 20:15

Google napovedal, ze maju partnera tak ako v CR, takze by a malo jednať o lokálny transfer
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 20. 2. 2020 08:48

Revolut zrychlil. V pondělí v 19:00 nabito CZK a dnes ve čtvrtek ráno už připsaná platba v AirBank.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 20. 2. 2020 14:39

Revolut opět změnil MCC? Nebo Twisto zakázalo i nový MCC Revolutu? Už zase Twistem nedobiju Revolut.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 20. 2. 2020 23:33

Ano, Twisto velmi pružně reaguje na každou změnu na trhu, ať už dle chování zákazníků, nebo se možná i přiučí zde či na podobném fóru - viz vlákno Twisto.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod pedrysek7 21. 2. 2020 17:11

Nevítě někdo, pokud chce někdo zrušit Revolut kartu, jak se postupuje?
Jak vrátí peníze, které jsou na kartě v české, případně zahraniční měně?
pedrysek7
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 21. 2. 2020 18:04

Sorry, ale ta appka je v češtině a konverzi měny, převod na účet nebo zrušení Revolutu tam musí pochopit fakt každý, kdo umí česky.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 21. 2. 2020 23:22

Taky mi dotaz přijde nadbytečný. Vždyť Revolut je jedna z mála aplikací, která umožňuje uzavření účtu přímo položkou z jejího menu, bez psaní na podporu atd. V appce je to v menu Řídící panel, pak klik na ozubené kolečko nastavení v horním rohu a v menu stačí najít položku Uzavřít účet. Snadné, že? :). A uzavřením celého účtu samosebou zaniká i karta, která je na něj napojená.
Zůstatky (po manuálním převodu do CZK, pokud byly i v cizí měně) je třeba si převést na nějaký CZ účet. Je ale možné, že po zvolení té volby Uzavřít účet to nabídne samo. Zkoušet nebudu, nechci uzavírat :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Schwarzie 23. 2. 2020 19:23

Ackoliv jsem vybral z bankomatu 30.1. 3000 Kc, tak uz ted se mi v aplikaci ukazuje, ze mam limit na vybery vynulovany a muzu vybrat plne 4500 Kc.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod patrik7554 23. 2. 2020 20:46

Caute, mam dotaz, zaplatil som si jednorazove rocne premium clenstvo v Revolute, ale chcel by som si ho zrusit, vratia mi naspet peniaze? clenstvo nemam ani tyzden a nic som este nevyuzil z premium.
patrik7554
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků