Valutomat

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 26. 3. 2015 10:29

Dokud je to vázaný výlučně na český účty, tak je to stejně nepoužitelný.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 26. 3. 2015 10:38

Já jsem začal poslední měsíc využívat spíše právě Valutomat místo devizovek - holt transakční náklad (30 Kč za poslání SEPA platby z české UCB do slovenské UCB, odkud můžu pak SEPA platby posílat už zdarma - popřípadně využívám jedenkrát měsíčně ještě odchozí SEPA platbu z RB) si přičtu k výslednému kurzu (i když mi nedělá radost něco platit bance :-( ), takže si mi to vyplatí spíš než devizovka (i když ne až tak na malé platby), aspoň včera jsem se dostal na kurz lepší aspoň o 10-15 haléřů na euro než u EasyChange... Ale jasně, že po zavedení poplatků to ale už takové terno nebude.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod taallaa 26. 3. 2015 11:22

Tak schválně kolik půjde udělat registrací :-)
taallaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 26. 3. 2015 11:44

kolik mas uctu v bance...a mozna taky ne, protoze je to vazano na jmeno, takze pochybuji, ze ti umozni mit 10 uctu u Valutomatu...ale kdyz je to zautomatizovane, tak mozna jo, nemuzou vyloucit jmenovce. Jedine , ze by automat porovnaval adresu bydliste, nebo to budou kontrolovat rucne.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod fremantle 26. 3. 2015 12:24

Někde (snad na měšci) se asi tak dva týdny zpět psalo, že od spuštění získali kolem tisícovky nově registrovaných uživatelů, takže ten přírustek není nějak extrémní, aby vyplácení bonusů nebylo kontrolováno ručně (a stejně je registrační "okno" s bonusem nastaveno jen na jeden týden)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod malejjara 29. 3. 2015 08:42

Jestli se prihlasi malo zajemcu, tak priste zvysi odmenu na 200 Kc. :mrgreen:
malejjara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 3. 2015 16:45

Odměna 100 Kč lze kombinovat s doporučením přeze mne, kde jsou další 2 stovky :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejjara 29. 3. 2015 17:35

Doporučení funguje s odměnou technicky jak? :hm
malejjara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod smartfor2 29. 3. 2015 19:38

A jak to sní vypadá, já už jsem doporučen od začátku února a zatím nic. :-)
smartfor2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod malejjara 29. 3. 2015 19:49

Asi zas nějaký podvod. :hm
malejjara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 3. 2015 07:33

smartfor2: ještě vydrž, neboj, peníze dostaneš, ti, co se registrovali v lednu mohou potvrdit, že už dostali, taky to bylo trochu se skluzem

-- 30. 3. 2015 07:43 --

malejjara: pošli mi přes SZ email, se kterým se budeš registrovat, až ti potvrdím, že jsem to dostal tak se normálně registruješ.
K přiznání bonusu je potřeba směnit 1000 kč
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejjara 30. 3. 2015 08:28

Takže jestli to chápu správně, tak bonus 100 Kč za založení dostanu až když směním 1000 Kč? O tom ale v těch podmínkách nic nepíšou. :hm Má dojít jen k navázání účtu. Ale nikde není defakto popsáno, co to navázání účtu vlasně znamená? Nějaká ověřovací platba ve výši 1 Kč?
https://valutomat.cz/akcni-nabidka/
Akční nabídka
Každému kdo si založí účet od 26. 3. do 2. 4. 2015 připíšeme do jeho Valutomat peněženky 100 Kč, které si může vyzkoušet směnit.
Podmínkou připsaní 100 Kč je, aby si uživatel v peněžence Valutomatu navázal svůj bankovní účet, který je vedený na stejné jméno, jaké uvedl v registračním formuláři při zakládání účtu. Navázání bankovního účtu uživatele k ničemu nezavazuje a je zdarma. Založení a vedení všech Valutomat účtů (CZK, EUR, USD, GBP, PLN) je taky zdarma.
Navázaný bankovní účet může být v jakékoli měně (CZK, EUR, USD, GBP, PLN) avšak musí být vedený v bance v České republice. Po směně si může uživatel tyto prostředky převést na libovolný devizový účet vedený v České republice. V případě, že si naváže pouze CZK účet, může si částku též směnit zpátky do CZK a převést si ji na tento svůj CZK účet.


A dalších 200 Kč dostanu po asitak měsíci od založení jen za to, že mě doporučíš email?
malejjara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 30. 3. 2015 08:42

Směna 1000 Kč je podmíněna pro "Patrikův" doporučovací bonus 200 Kč, 100 Kč je nezávislá kampaň (podle všeho lze obě kombinovat). Když si potřebuješ kvůli jednomu bonusu směnit, tak kvůli tomu druhému dojde, logicky, i k navázání účtu. Ale to ty kvůli 3 stovkám určitě uděláš, viď...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 3. 2015 09:15

Přesně tak, ta podmínka výměny 1000 Kč (nebo jejich ekvivalentu) je pouze pro ten bonus 200 kč. Obě akce jsou na sobě nezávislé, tedy při splnění podmínek pro 200 Kč bonus automaticky splníš i podmínku pro 100 kč bonus.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejjara 30. 3. 2015 09:16

fremantle píše:... Ale to ty kvůli 3 stovkám určitě uděláš, viď...

Udelam. Stejne jsem si to chtel otestovat, tak proc ne s bonusem? o<:)

Diky za vysvetleni.
malejjara
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků