Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 20. 8. 2020 11:55

Proto jsem ji minulý týden zrušil... Na ležení v peněžence mám kartu od Essoxu (kdysi ČEZ karta), kterou na rozdíl od Diners berou všude a nejsou s ní problémy při placení.
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 24. 8. 2020 07:41

Podarilo sa mi zaplatit na MOL s veľkou pomocou obsluhy. :-)
Bol to artisticky výkon: magnet sa musel prežehliť rýchlejšie ako mašina zaregistrovala NFC chip :-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mareka 30. 8. 2020 10:02

mareka píše:Dopoledne 7.8. jsem kartou zaplatil 2x mýto v Chorvatsku a dosud (po 12. dnech!) nemám v transakcích ani jednu platbu.


Ani po třech týdnech nejsou platby stále zaúčtovány. Tak si v té souvislosti říkám:
a) jak bych prokazoval začátek pojištění (resp. úhradu služby související s cestou) při pojistné události?
b) je ta karta ještě funkční resp. jak by se tvářili chorvati na další průjezd a platbu?
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mbodlak73 30. 8. 2020 12:39

Psal jsem jim, že opakovaně nefungují internetové platby. Prý měli cosi a už to snad opravili... no, jejich vyjádření na mě nepůsobilo vůbec důvěryhodně.

Je to takový low cost luxus :D
mbodlak73
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mareka 1. 9. 2020 17:46

Dnes se výpis Twisto dinerskou (neuloženou v profilu) podařilo zaplatit (minulý měsíc platba zamítnuta).
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dalich 1. 9. 2020 18:56

Právě čtu při pokusu platit (jakoukoli) kartou:
Kartou nejde zaplatit.
Kartou totiž můžete zaplatit nejvýš 10 000 Kč měsíčně. Peníze nám prosím pošlete bankovním převodem.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mareka 1. 9. 2020 19:10

A info v Twisto ukazuje možnost zaplatit dluh kartou?
viewtopic.php?p=12662199#p12662199
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mbodlak73 6. 9. 2020 15:56

Dnes platba na internetu, platební brána ČSOB, zamítnuto.
Už jsem fakt vytočenej. Mají jediné štěstí, že jsem za DC už několik let platil poplatek jenom nasbíranými body, protože jinak by to bylo na reklamaci. Takhle jenom už asi kartu neobnovím - karta, kterou nejde platit na internetu, není v dnešní době na nic.

... udělali platební kartu, ale lidi s ní chtěli platit ...
mbodlak73
Návštěvník

Odeslat příspěvekod alfas123 6. 9. 2020 16:43

Ja som s nou bezne platil na bráne CSOB a dnes takisto ako kolega vyššie-zamietnuta.
Niekedy cca.02/2019 sa im pokazilo zobrazenie dostupného zostatku (nezauctovane platby - blokácie nebolo nikdy vidieť, ale ten zostatok bol viac menej presný aj vrátane blokacii)
Neopravili to doposiaľ.

Inak s tou kartou sa nedá platit na viac miestach kvoli NFC a v Makre ju zarezali uplne.
Napr paypal ju berie cez sieť Discover, takze platby sa preuctuvavaju cez doláre, na co sa sťažujú zákazníci z D a A, keď nakupujú na ebay v € a €10 sa im zuctuje ako €11
Je celkom možné, že to držia pri živote kvoli Cinanom a Japoncom, pretože tie ich karty napr.Unionpay sa spracúvajú cez sieť Discover/Diners

Dufam, ze toto opravia...
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 6. 9. 2020 20:37

Je to karta vhodná jen ke "sběratelským" účelům, eventuálně k úvěrování. S její pomocí lze také dobře šikanovat ostatní nakupující u pokladen a testovat bystrost pokladních.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 6. 9. 2020 20:45

Jj, pokud to člověk potřebuje jako nouzový krátkodobý úvěr, tak je oproti jiným kreditkám s úrokem > 23% bezkonkurenční. Další + je absence záznamu v registrech. Nevýhody ovšem značně převažují.
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 12. 9. 2020 10:11

Placení online v Alze nadále nefunguje.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 12. 9. 2020 11:39

Pravý Tomáš Marný píše:Jj, pokud to člověk potřebuje jako nouzový krátkodobý úvěr, tak je oproti jiným kreditkám s úrokem > 23% bezkonkurenční. Další + je absence záznamu v registrech. Nevýhody ovšem značně převažují.

Ani CSOB by nemala byt v registroch a urok majú ešte nizsi, ale stále nevýhodne vysoký, normálne sa da dostat pod 4% s bežným uverom
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 12. 9. 2020 11:48

Kreditní karty ČSOB jsou v registrech.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 12. 9. 2020 12:51

Kreditky ČSOB samozřejmě JSOU v registrech.
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků