Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 31. 5. 2013 09:29

Ovšem takové množství nadšeně hýkajících oslů jako AiB jiná banka na Ksichtoknize nemá. Nad nesmyslem, jako je odhlášení z IB na mobilu zatřesením, který FIO konečně umožnilo zakázat, se tam všichni mohou počůrat blahem.
Naposledy upravil Tomáš Marný dne 31. 5. 2013 09:47, celkově upraveno 1
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 5. 2013 09:46

SocPredator píše:Docela vtipné to tu číst.
Air sníží o 0,2% na 1,6% a tady se rojí úvahy: 1,1; 1,2; 1,55 a že Wurst taky sníží.

Air říká, že měla nával klientů. A pak že lidi nemaj prachy :D

A to není nic proti tomu, jestli MSD skončí a FPV vyplatí 14 miliard, to bude teprve hukot :(
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 31. 5. 2013 09:48

SocPredator píše:A pak že lidi nemaj prachy :D

No když se podíváš, jak vždycky v cuku letu zmizí Lihouskem vydané dluhopisy...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gogospk 31. 5. 2013 10:13

PatrikChrz píše:
SocPredator píše:Docela vtipné to tu číst.
Air sníží o 0,2% na 1,6% a tady se rojí úvahy: 1,1; 1,2; 1,55 a že Wurst taky sníží.

Air říká, že měla nával klientů. A pak že lidi nemaj prachy :D

A to není nic proti tomu, jestli MSD skončí a FPV vyplatí 14 miliard, to bude teprve hukot :(

No to ano, bude to hukot. Družstevníci MSD po případném vyplacení z FPV svoje peníze stejně obratem narvou do dalšího "výnosného a bezpečného podniku" a situace se bude nejspíše znova a znova opakovat.
gogospk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 31. 5. 2013 10:58

Při pojištění výnos dle úroku, bezpečnost dle ratingu ČR. Bohužel.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 31. 5. 2013 13:13

Tomáš Marný píše:Ovšem takové množství nadšeně hýkajících oslů jako AiB jiná banka na Ksichtoknize nemá. Nad nesmyslem, jako je odhlášení z IB na mobilu zatřesením, který FIO konečně umožnilo zakázat, se tam všichni mohou počůrat blahem.


:tleskani Přesně tak, jsem rád, že jsem se toho paskvilu zbavil. Voni mají všude tu masáž klientů. Jak jsem rušil účet , tak už jsem si chtěl oddechnout a mít od nich pokoj,ale ejhle,opět takové lehké naznačení a vtíravej nápad s hláškou, že toto bude teda uplně poslední odhlášení z IB a že mi přejou já nevim co a že se mohu vždycky vrátit, nebo tak nějak a bla bla bla.Až mě to nas..o :/
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod ALF6 31. 5. 2013 14:45

Podle některých přizpěvků na FB mi přijde, že jim za snížení úroků někteří snad i děkují.

......Klidně mějte úrok na nule pokud ho tak budou mít i jiné banky, pro budete stále jednička a proto abyste se zavděčili pár kňouralům snad nebudete dělat nesmysli. 8-D :D .........viz nějaký p. Chmelař...dnešní přízpěvek...
ALF6
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 31. 5. 2013 15:12

ALF6 píše:Podle některých přizpěvků na FB mi přijde, že jim za snížení úroků někteří snad i děkují.


Ani se nedivím. Lidičky co teprve teď přecházejí od erste, KB,... kde jim někdo napařil 60 a víc korun měsíčně za otravné + pětikačku za platbu jak odeslanou tak přijatou .... ti asi nechápou. A ještě na pobočku můžou přijít s mývalem.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 31. 5. 2013 15:26

A vás někdo nutí využívat služby AB? Nebo k čemu je tato posměšná diskuze?
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 31. 5. 2013 15:52

No my tady Filipe normálně diskutujeme :-)))
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod LuiS_666 31. 5. 2013 17:26

Posmešná diskuse není o Air ako takej, ale FB fans. Ak sú tí ľudia skutoční (nechce sa mi veriť), tak je mentálna úroveň spoločnosti natom veľmi zle... 8-S 8-S
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tatoch 31. 5. 2013 17:32

LuiS_666 píše:Posmešná diskuse není o Air ako takej, ale FB fans. Ak sú tí ľudia skutoční (nechce sa mi veriť), tak je mentálna úroveň spoločnosti natom veľmi zle... 8-S 8-S

jj.... hrozna sebranka, kdyz jsem to cetl tak jsem take nechapal, ze jsou skutecni :-) ...
tatoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrE70 31. 5. 2013 18:28

p.Chmelar - takovej profil a nazory nema zdravej clovek ten je chudak nemocnej a neverim ,jestli neni virtualni ,ze ma u AB korunu na uctu. Spis mu banka pujcila a proto mele to co mele.
OT: nema AB za 10 kladnych prispevku predschvalenou pujcku?
petrE70
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymní až na IP 5. 6. 2013 17:45

1.8 -> 1.6 % (p.a.)
anonymní až na IP
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lexx 5. 6. 2013 17:49

Však se to tu už několik stran probírá, Mlho :D
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků