ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod A1rh- 4. 10. 2019 09:29

překvapuje mě, že nemají nějak ošetřené, aby člověk ten účet musel alespoň nějaký čas používat (pokud jsem něco nepřehlédl). Když teď v říjnu založím, do 15.11. by měla být vyplacena odměna a teoreticky můžu hned podat výpověď, která běží od následujícího dne. Na tu je měsíc, takže ještě splnit v listopadu obratovou podmínku 10k na prosinec a je zrušeno.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 7. 10. 2019 10:06

absolvoval jsem telefonické založení účtu, prý jestli mám 10 min času, trvalo to, s jen několika nezbytnými dotazy, 20 minut. Naprosto standardní věci, které člověk vyplňuje při online zakládání jakéhokoliv účtu. Tady není ovšem čas si podlrobně přečíst případné doplňkové podmínky třeba spořícího účtu, je třeba zvolit VISA nebo MC kartu, ptá se a trochu důrazně doporučuje pojištění karty.
Telefonicky je větší šance na nějaký překlep. Celkově je tento způsob podle mě nesmysl. Volá v době kdy se to člověku nehodí a přepisuje údaje, které každý umí zadat sám. Ve výsledku smlouvy přiveze kurýr a vše se bude následně aktivovat přes IB.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 10. 2019 12:10

Ohledně Visa nebo Mastercard. Nepřechází ČSOB u debetek jako před časem Moneta na VISA ?
Na obrázkách je jen VISA..
anonymni

Odeslat příspěvekod redhaven 9. 10. 2019 06:17

Me nabidli jen visa kartu.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod A1rh- 9. 10. 2019 10:03

mě se ptala kterou, bylo mi to jedno, dal jsem Visu.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Alli999 10. 10. 2019 21:59

A lze u ČSOB účet Plus konto vypovědět dřív než za 12 měsíců bez nějaké finanční sankce (poplatku) ?
Alli999
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Finaly 11. 10. 2019 11:02

A1rh- píše:překvapuje mě, že nemají nějak ošetřené, aby člověk ten účet musel alespoň nějaký čas používat (pokud jsem něco nepřehlédl). Když teď v říjnu založím, do 15.11. by měla být vyplacena odměna a teoreticky můžu hned podat výpověď, která běží od následujícího dne. Na tu je měsíc, takže ještě splnit v listopadu obratovou podmínku 10k na prosinec a je zrušeno.


Je to přesně takhle, jak píše A1rh. Jediná podmínka je nezrušit účet dříve, než obdržíš odměnu. A pokud je ti 27 - 57, musíš splnit obrat 10k měsíčně. Platby kartou nejsou podmínkou.

*) ČSOB Plus Konto je zdarma pro klienty do 26 let a majitele účtu na mateřské/rodičovské dovolené. U klientů od 58 let a osob se zdravotním postižením je zdarma při splnění obratové podmínky ve výši 5 000 Kč. Pro ostatní klienty je zdarma při splnění obratové podmínky ve výši 10 000 Kč. Podrobnější informace jsou uvedeny v Předsmluvních informacích a obchodních podmínkách pro účty a platby – lidé.
Finaly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod midkingking 24. 10. 2019 10:19

Příští rok bude změněna doba, kdy bude uživatel odhlášen v případě neaktivity. Doba bude snížena z 20 minut na 5 minut. Změna bude provedena v internetovém bankovnictví pro retailovou klientelu, tak v korporátním bankovnictví CEB. Důvodem je nařízení EBA dle povinné regulace RTS.

Toto nařízení se týká všech bank. Česká spořitelna již tuto změnu provedla v aplikaci George. Ostatní banky budou neprodleně také následovat.
midkingking
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marcurba 25. 10. 2019 15:27

Zdravím, prolétla tady někde informace, kdy se konečně ČSOB chystá zprovoznit Apple pay? Poslední info z banky je z února a pak ticho... https://www.csob.cz/portal/-/n190219

Plus další dotaz - slyšeli jste někdo o tom,že by ČSOB měla nějaké mincomaty? Na webu je info, že by jich do konce roku 2017!!! mělo být po celé zemi až 30, ale taky to nějak vyšumělo...
https://www.csob.cz/portal/csob/servis- ... id/4255369

Díky!
marcurba
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filas81 25. 10. 2019 16:04

Finaly píše:
A1rh- píše:překvapuje mě, že nemají nějak ošetřené, aby člověk ten účet musel alespoň nějaký čas používat (pokud jsem něco nepřehlédl). Když teď v říjnu založím, do 15.11. by měla být vyplacena odměna a teoreticky můžu hned podat výpověď, která běží od následujícího dne. Na tu je měsíc, takže ještě splnit v listopadu obratovou podmínku 10k na prosinec a je zrušeno.


Zdravím, jsem se ptal na pobočce v Litoměřicích a nikdo nic nevěděl, že nějaká promo akce existuje. Má někdo lepší zkušenosti? Trochu mě zmátlo, zda se to nesjednává u partnera - totiž, že nový účet musí být založen prostřednictvím Spolupracujících osob - Českomoravské stavební spořitelny, a.s
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 10. 2019 16:52

marcurba píše:Plus další dotaz - slyšeli jste někdo o tom,že by ČSOB měla nějaké mincomaty?


Vím minimálně o jednom, a to v pobočce ČSOB v obchodním centru Černý Most (Praha 9). Vypadá jako běžný bankomat umožňující vklady i výběry (tedy vkladomat), ale má navíc otvor s malým pásem na mince, které lze spolu s bankovkami vložit na účet ke kartě (nebo jiný ČSOB účet). Zda jsou rozšířené i jinde nevím, ale má to usnadnit podnikání menším obchodům, to je rozumné.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod franko_cz 26. 10. 2019 18:48

A1rh- píše:absolvoval jsem telefonické založení účtu, prý jestli mám 10 min času, trvalo to, s jen několika nezbytnými dotazy, 20 minut.

Také jsem absolvoval 20 min pohovor, který končil tím, že kurýr za pár dní přiveze smlouvy. Jenže za dva dny sms, že účet nelze založit a ať se dostavím na pobočku. Dál jsem to už neřešil.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 31. 10. 2019 12:26

SVĚTOVÝ DEN SPOŘENÍ S ODMĚNOU 500 KČ NA SPOŘENÍ S BONUSEM:
https://www.csob.cz/portal/documents/10 ... poreni.pdf
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 31. 10. 2019 15:20

To znamena zalozit si zadarmo "Sporeni s bonusem", poslat tam 100 Kc a shrabnout 500 a zrusit to? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 31. 10. 2019 15:24

:tleskani
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků