Platba do SK

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Wilda 5. 10. 2010 17:29

Nazdar, potreboval bych poradit: mam cash nejake eura a chci si za ne objednat neco ze slovenska, je nejaky rozumny a levny zpusob jak to udelat kdyz ma obchod ucet u tatra banky?

Diky moc
Wilda
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 10. 2010 18:50

Nejlevnější je dát je do obálky (cenné psaní) a zaslat poštou.

Další možností je FIO, které má převody na Slovensko zdarma, ale za vložení EUR na účet zaplatíš 0,5% z objemu min. 3 €.

Záleží na tom o jak velkou částku jde, u malých částek máš jednodušší poslat peníze normálně z korunového účtu.

Zdarma převody na Slovensko má třeba i devizová společnost REOL (ovšem ti ti nepřevedou EUR, ale CZK, které převedou na EUR vlastním (velmi dobrým) kurzem).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wilda 7. 10. 2010 10:29

Díky moc, nejrozumněji pro mně vypadá to FIO...hloupý dotaz (pro jistotu): nemusím u nich mít účet nebo tak něco, že ne?
Wilda
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 7. 10. 2010 10:30

Abys mohl prevadet na SK, tak u nich ten ucet pochopitelne mit musis.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wilda 7. 10. 2010 10:34

Já myslel, že když příjdu na pobočku, tak jim prostě dám eura ať je pošlou na ten sk účet a jim může být jedno jestli u nich mám nebo nemám účet...
Wilda
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků