Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod davsopl 9. 7. 2013 21:42

jasno1 píše:Taky se s nimi dohaduji o úroky za červen. Poslali mi dokonce vlastní vzoreček pro výpočet a ani podle toho mi to nevychází. Operátor na infolince tvrdil, že to nechal přepočítat patřičné oddělení banky a podle nich je to v pořádku. Tak jsme to počítali s operátorem spolu (nevidí do bankovnictví, tak jen podle mnou uvedených pohybů) a vyšlo nám více než připsané úroky (rozdíl cca 2%). Tak prý to nechá znovu přepočítat a dá vědět.


O úrok jsi nejspíše nepřišel. V IB jsem našel 2 položky, jelikož upravovali v červnu úročení a zapoměli tu druhou částku dopsat do červnového výpisu. V IB částka sedí, ve výpise ne, tak jsem to taky reklamoval aby upravili výpis. Podle mě zapoměli do všech výpisů dopsat tu 2 položku. :-]
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jasno1 10. 7. 2013 05:18

Vycházím z IB. Tam i ve výpisu mám jen 1x připsaný úrok.
Původní zpráva byla, že o tom vědí a opraví to. Když tu ale ostatní začli psát, že už jim to dorovnali a já to měl stále stejné, tak jsem reklamoval.
Na druhou stranu abych jen nekritizoval musím napsat, že se mi jejich produkty (pokud budou funkční) líbí.
Možnost si připojit kartu k EUR účtu která je možné na účet dostat poměrně levně v době, kdy EUR klesne. A zatím jsem neměl ani problém se zpožděním platby při převodu mezi vlastními účty.
jasno1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod miropiro 10. 7. 2013 07:30

Tak IB Equy stále k ničemu. Sice už jede IB, ale když jsem večer zadal převod z BÚ na SÚ, tak peníze stále dnes nedorazily :oboze
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian
miropiro
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gogospk 10. 7. 2013 07:52

miropiro píše:Tak IB Equy stále k ničemu. Sice už jede IB, ale když jsem večer zadal převod z BÚ na SÚ, tak peníze stále dnes nedorazily :oboze

Tak to je tedy masakr ..... jak to banka odůvodňuje? K čemu pak je, když se člověk nedostane k penězům v řádech vteřin nebo nejvýše minut? Čekat na převod ze spořícího na běžný účet hodiny nebo i dokonce dny je šílené.
gogospk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod miropiro 10. 7. 2013 08:26

Už to konečně připsali, ale že jim to trvalo!!! Každopádně pokud jde o výpadky IB, tak jsem už jim o tom jednou říkal na pobočce a řečeno mi bylo to, že efektivnější je problém začít řešit než na něj upozorňovat při přihlášení do IB...booožee, to je hrozně psanej web :D
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian
miropiro
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bufalobil 10. 7. 2013 08:55

Tak jsem cvičně zkusil převod peněz mezi svymi ucty a trvalo to asi 20 sekund.Zdá se že zlepšení je na cestě.Rodí se ale v bolestech a křečích klientů :)

-- 10. 7. 2013 10:03 --

Vysoko úročené družstevní záložny jsou rizikové a dle vyjádření SZ je v pořádku že se klienti nedostanou několik měsícú ke svým státem pojištěným penězům. Nízko nákladové banky jsou v ratiu spolehlivosti na 80% a níže. Ještě že jsou tu kvalitní a spolehlivé kartelové banky, děkuju za tu jistotu bratře Kalousku
bufalobil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 10. 7. 2013 09:19

Na slevomate stale probiha akce za 29.-. bohuzel ja slevu koupit nemuzu, podminka je mit nejakou nakupni historii. Nemate nekdo ten voucher, koupil bych jej? diky
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod khonsun 10. 7. 2013 10:53

Voucher mam za 25.-
Za 21 let mi bude 100.
khonsun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 10. 7. 2013 11:13

a lze voucher uplatnit online?(nekdo psal, ze musel na pobocku)
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod khonsun 10. 7. 2013 11:19

Z voucheru: "Na voucheru najdete promo kód, který následně zadáte v přesném znění VE DRUHÉM KROKU do
žádosti o běžný účetna internetové adrese www.equabank.cz/zapakatelnebo www.equabank.cz nebo sdělí
bankéři na pobočce Banky"
Za 21 let mi bude 100.
khonsun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 10. 7. 2013 12:05

SZ


// dekuji za nabidky, vyuzil jsem tu od "khonsun"
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 10. 7. 2013 15:15

tak po změně přihlašovacího čísla mě nepustí mobilní aplikace do IB.. TVL :-D to je banka

edit: Tak jsem apk smazal a znova stáhl a už to jede ;-)
Naposledy upravil dr._lukas dne 10. 7. 2013 15:40, celkově upraveno 1
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alebac 10. 7. 2013 15:30

Mě ano. Číslo jsem změnil a vše bez problémů...
alebac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 10. 7. 2013 15:53

Ale musím je i pro změnu pochválit..na můj emailový dotaz, přišla po 15 minutách odpověď.. to má čůza z KB odpovídá i týden :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gogospk 10. 7. 2013 17:58

dr._lukas píše:Ale musím je i pro změnu pochválit..na můj emailový dotaz, přišla po 15 minutách odpověď.. to má čůza z KB odpovídá i týden :-D


Ses měl hlavně zeptat, od kdy budou fungovat vnitrobankovní převody do jedné vteřiny, jak je tomu třeba u Fia, ČS, mBanky atd ... :-D
gogospk
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků