Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 23. 6. 2016 22:59

nnnokiaE52 píše:Byt tebou tak odejdu do banky, kde si tě budou vážit a ne té urážet :D


Taky tam téměř nejsem. Když je to zadarmo, tak jsem línej to rušit a občas používám kartu k výběru.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 6. 2016 06:39

Tak to je důvod, proč ti nenabídnou lepší úrok. Já ten účet používám
Já tam mám třeba předschváleno 400 000 kč za 7,9%, což také není žádná hitparáda při dnešní nulové inflaci..
anonymni

Odeslat příspěvekod Jack111 24. 6. 2016 08:48

Na strankach maj 5,9%. Stavajicim davaj mnohem horsi jak koukam...
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 6. 2016 12:47

Musíš umět číst, jinak v tomhle světě neobstojíš :D
Já tam třeba vidím od 5,9%
anonymni

Odeslat příspěvekod Jack111 24. 6. 2016 15:11

Ano od 5,9%. To vidím v reklamě taky. Ve skutečnosti mi za 5,9% nic nenabízí.
Já tam mám 10,9%. Což podle jejich hlavní stránky vůbec nejhorší možný úrok. Tohle ti přijde v pořádku? Otravovat reklamou na to nejhorší co máme?
Ale to neni příliš jádrem pudla. Že to jsou amatéři vím. Od té doby, kdy jsem měl problém vybrat z bankomatu, že prý nízký zůstatek. Na helpdesku nevěděli a že se omlouvaj a ráno předaj nějakýmu technikovi, ale teď smůla. Ok může stát. Za 3 dny volal nějakej jejich technik a prej co jako chci, když tam nemám žádný peníze. Za tříminutovej hovor nepochopil, že volá po třech dnech.
Otázka zní, jestli se to dá obejít a vyplnit si žádost z hlavní stránky. Jestli mi dají jiný úrok nebo ho spárují s tím z IB, když zjistí, že jsem stejný klient. Něco jako když chceš poslat platbu z equa do equa o víkendu. Přes špablonu to nejde, vyplníš to ručně a voilá platba odeslaná.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Markas1988 27. 6. 2016 14:39

myslím si, že banka je vstřícnější ke svým klientům... resptektive ke klientům, kteří používají jejich účet jako hlavní, protože potom mají velice podrobný přehled o vaší bonitě - na žádost můžete napsat úplně cokoli. Stejně jako u hypotéky - pokud vykazujete, že vyděláte jako zedník 10 000 čistého, ale účtem Vám proteče měsíčně 10x tolik, sazbu budete mít rozhodně nižší...
Markas1988
Návštěvník

Odeslat příspěvekod msimcard 1. 7. 2016 09:04

Tak máme opět první den v měsíci a Equabank opět v problémech. Nejede web. Navíc opět ten samý problém - úroky se nezobrazují v pohybech na účtu!
Co k tomu říct - je prostě nepoučitelná.
msimcard
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hifik101 1. 7. 2016 10:21

Vypadá to ,že banka krachuje, nefunguje ani zákaznická linka. Už by to měli zavřít a utéci od toho. Jsou to neschopní manageři. Potřebuji pracovat s účtem , je nový měsíc a nic nefunguje. Končím u nich jako většina lidí . Jsou to blbci a ne bankéři !!!!
hifik101
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radecekh 1. 7. 2016 10:56

Úroky se v pohybech na účtu zobrazovaly už včera večer a dnes je tam vidím taky.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 1. 7. 2016 12:43

radecekh píše:Úroky se v pohybech na účtu zobrazovaly už včera večer a dnes je tam vidím taky.


To je zajímavé - já je tam nemám(Spořící účet HIT). Může prosím někdo potvrdit nebo vyvrátit jak to má?
msimcard
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jisy 1. 7. 2016 13:14

V tuto chvíli mám ke spořicímu účtu HIT připsané úroky za minulý měsíc.
jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod franko_cz 1. 7. 2016 13:30

SÚ HIT - úrok připsaný vidím.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ency 1. 7. 2016 13:32

Jack111 píše:Ano od 5,9%. To vidím v reklamě taky. Ve skutečnosti mi za 5,9% nic nenabízí.
Já tam mám 10,9%. Což podle jejich hlavní stránky vůbec nejhorší možný úrok. Tohle ti přijde v pořádku? Otravovat reklamou na to nejhorší co máme?
Ale to neni příliš jádrem pudla. Že to jsou amatéři vím. Od té doby, kdy jsem měl problém vybrat z bankomatu, že prý nízký zůstatek. Na helpdesku nevěděli a že se omlouvaj a ráno předaj nějakýmu technikovi, ale teď smůla. Ok může stát. Za 3 dny volal nějakej jejich technik a prej co jako chci, když tam nemám žádný peníze. Za tříminutovej hovor nepochopil, že volá po třech dnech.
Otázka zní, jestli se to dá obejít a vyplnit si žádost z hlavní stránky. Jestli mi dají jiný úrok nebo ho spárují s tím z IB, když zjistí, že jsem stejný klient. Něco jako když chceš poslat platbu z equa do equa o víkendu. Přes špablonu to nejde, vyplníš to ručně a voilá platba odeslaná.

Ja je treba pouzivam jen jako sporak a nabizeji mi za 5.9%.
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 1. 7. 2016 14:25

Včera jsem si posílal peníze z airbank a doteď do equa nedorazili.hezkej bordel
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 1. 7. 2016 14:49

Úroky připsané na Spořícím účtu HIT jsou, ale když se podíváte do Transakční historie, tak tam nic takového není.
msimcard
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků