J&T banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DadB 27. 10. 2009 21:38

Podmínky jasné, produkt zajímavý:

minimálně 500.000 Kč
termínovaný na rok za 4,0% p.a.
na dva roky za 4,5% p.a.
možnost vypovědět v polovině za poloviční sazbu
pojištění 50.000€
(a jako bonus nad 1.000.000 týdenní **** dovolená)

ALE

je to privátní j&t, která ještě před pár měsíci kopala úplně jinou ligu (min 100 mio a víc)
a najednou jde do "retailu". Množí se dohady a spekulace...

Takže, ano či ne?
DadB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikicz 27. 10. 2009 21:44

v principu, proč ne. V souvislost s tvým dotazem jinde bych to asi rozdělil do více ústavů pod limit 50k €. Část J&T, část třeba WPB a tak...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nemy_bobes 27. 10. 2009 23:43

Jsou ty Tatry aspon se snidani?
Kdysi mi taky prisla poukazka na pobyt zadarmo, ale s povinou polopenzi za 500 ....
Ale to snad neni tento pripad...
Nemy_bobes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DadB 27. 10. 2009 23:59

:-)
tak mě napadá, že je to od JT dobrý tah, jak od sebe odlišit ten "správný" retail od toho obyčejného. Tomu správnému bude jedno, zda to je se snídaní, či nikoliv...
DadB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nemy_bobes 28. 10. 2009 06:59

To je asi pravda, ale chce-li Patrik Tkáč letět na dovolenou za moje peníze, musí jasně říct, jestli je to se snídaní nebo ne :)
Nemy_bobes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 10. 2009 13:10

Na banku je to hodně, v porovnání se záložnami málo. Vím o jedné záložně, která dává na vkladní knížku bez výpovědní lhůty úrok 4,3 % !

A do 50 000 EUR je to stejně jedno.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lenka2003 11. 1. 2010 15:51

Najde se tu někdo, kdo má osobní zkušenost s touto bankou a zároveň s tímto produktem?? P.S. Tatry jsou se snídaní.
lenka2003
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfonz333 14. 1. 2010 09:28

Od doby kdy to spustili, tak se řada ClearDeal docela rozroztla. Furt to je sice jen pro bohace, ale jinak to u J&T banky asi ani bejt nemuze.

Ted maj vklady na 3 mesice, 1 rok, 2 roky a 5 let.
alfonz333
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod komorous 14. 1. 2010 09:40

Lenko2003, V Tatrách jsem byl před Vánocema - fakt bomba! (i se snídaní:)

Podle mě nemá tenhle produkt chybu. Podmínky jsou jasně daný, všechno to je easy.
Zavolal jsem na infolinku a za tři dny jsem podepisoval smlouvu (bankéřka přijela za mnou do kanceláře).

Ať si klidně kampeličky dávaj kolik chtěj, ale mít účet v j&t je opravdovej luxus.
komorous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 1. 2010 09:47

Hory nejsou nic pro mě. Kdyby k tomu bylo něco víc v teple, asi bych o tom uvažoval :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lenka2003 14. 1. 2010 21:50

Dobře. Děkuji velice všem za odpovědi. Slečnu mám objednanou domů na středu a jdu do toho! Snad nešlápnu vedle.
Komorous: potřebovala bych pár informací-je možné ti poslat SZ??
lenka2003
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod komorous 15. 1. 2010 20:24

Lenak2003: asi jo. nikdy jsem to nepouzival. zkus to.
komorous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lenka2003 15. 1. 2010 21:11

komorous píše:Lenak2003: asi jo. nikdy jsem to nepouzival. zkus to.

Posláno. Tak si to přečti :lol: Budu se těšit na odpověď.
lenka2003
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod komorous 18. 1. 2010 11:53

lenka2003 píše:
komorous píše:Lenak2003: asi jo. nikdy jsem to nepouzival. zkus to.

Posláno. Tak si to přečti :lol: Budu se těšit na odpověď.

S tatrama to je tak, že když jsem po uzavření smlouvy poslal do J&T peníze, poštou mi přišel voucher. pak si vyberes jeden z tech hotelů (http://cleardeal.cz/bonus.html), zavoláš jim a zabookuješ si termín.
My byli v Grandhotelu Praha, v Lomnici. Je to krásnej starej hotel (rekonstrukce mohla byt trochu šetrnější, pravda). K lanovkam to je kousek, na běžky se vyplatí dojet autem na štrbský pleso. v hotelu je i naky malý wellness, ale tam jsme nebyli.

a skipass v tom neni, jenom snidane (ale jaký!!!! :)
komorous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nemy_bobes 20. 1. 2010 15:42

Tak jsem navštívil pobočku a uzavřel smlouvu.
Funguje to tak, že se uzavře rámcová smlouva a po zaslání peněz na příslušný sběrný účet pod variabilním symbolem smlouvy vzniká termínovaný vklad.
V polovině vkladu je možné předčasně vypovědět, ale úrok se snižuje u ročního na 2%, u dvouletého na 3%.

V základní verzi smlouvy je definováno řešení sporů u Rozhodčího soudu. Bankéřka byla asertivní a nutila mi rozhodčí, ale když se nenecháte odbýt, dá vám i verzi s obecným soudem. Akorát se u toho tváří dost kysele.
Nemy_bobes
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků