Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tmx643 16. 6. 2020 19:42

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ano, přesně proto všichni na Unicredit nadávají. A co teprv, když něco přestane fungovat, to jsi úplně v pr... :mrgreen:
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 17. 6. 2020 07:53

A zabavne bude, kdyz zada prikaz ve stvrtek ve 20:01 a penize prijdou do druhe banky v pondeli 8-P
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod vpe 17. 6. 2020 11:28

Ve stvrzek v tu hodinu uz ale zada prikaz splatny leda tak v patek, ne? :-)) no a to je jasny, ze z unicreditu takovy prikaz poslou az v pondeli :-))
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 18. 6. 2020 07:22

Mám v u-šetřete slevu 10 % Iceland – Britský supermarket. Sleva je poskytována na celý nákup a platí na všechny útraty od momentu aktivace až do ukončení platnosti nabídky. Maximální možná částka, kterou lze v rámci této nabídky získat zpět, je 1000 Kč.

V AirBank dávají slevu jen 3 % z nákupu nad 500 Kč.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tmx643 18. 6. 2020 08:45

To je nějaký dost možná i náhodný výběr, kdo má jakou slevu. Já mám u Airbank 10 % na Iceland a 5 % na Albert, oboje bez omezení minimální útraty.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 18. 6. 2020 19:33

Jako byste to neznali z minulosti ze slev Albert, ty slevy dávají od stejné firmy v UCB i Air, dle využití programu odměn v minulosti. Já v Air nevyužil už nějaký čas téměř nic, proto také Iceland 10% až 1000 Kč.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod goropes 21. 6. 2020 11:34

Nevíte jestli jde u unicredit protáhnout ten 1% cashback přes Revolut nebo jinou podobnou službu?
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod baron84 21. 6. 2020 19:38

Myslím si, že ne. Dle toho jak jsou napsané podmínky kampaně. Revolut asi nebude brán jako obchodník...

Do Kampaně bude zapojen klient, který od následujícího měsíce po založení Konta po dobu 12 kalendářních měsíců uhradí nákup v jakékoliv
prodejně či na internetové stránce jakéhokoliv obchodníka
na území České republiky a v zahraničí platební kartou vydanou UniCredit Bank
a zapojenou do balíku služeb k nově otevřenému Kontu.
baron84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 6. 2020 14:25

...ale Česká pošta ano :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 23. 6. 2020 13:57

Dnes jsem si všiml v IB UCB neprovedeného inkasa na splátku kreditky ve vyši celkové dlužné částky. Nicméně už dávno předtím jsem celou částku nejen zaplatil, ale dokonce přeplatil. UCB si to neumí dát dohromady, když to nneí přesná částka a snaží se i přes faktické splacení inkasovat celkovou částku?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 6. 2020 19:02

U UCB mám kreditku asi tak 8 let a funguje to tak, co si vzpomínám, pořád stejně - inkasní výzva dojde na přesně na částku z výpisu, nehledě na stav karetního účtu (u bank to až taková zvláštnost zase není, stejně to bylo kdysi třeba u RB, snad jen Citi to měla trochu vychytanější). V případě potřeby si lze přes zákaznickou linku zažádat o nevysílání inkasa na daný měsíc...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 23. 6. 2020 20:10

Já to právě každý měsíc nemám. Takže kdybych měl peníze na tom účtě, tak si to zinkasujou? Přestože je karta už dávno uhrazená?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 6. 2020 21:25

Mně to přijde logické, přeci když má někdo nastavené inkaso na plnou splátku kreditky, tak proto, aby to touto formou skutečně platil (a nemusel si to hlídat pro ruční splácení převodem), jinak by ta služba neměla smysl. Pokud to někdo uhradí dřív převodem, těžko může banka již připravený automatický inkasní příkaz s brzkou splatností měnit, inkaso není tak pružné (rychlé) jako dnešní online převody (zvlášť v UCB, která stále neumí D+0 ani u online převodů, pokud mi něco neušlo). Raději to inkaso nesjednávat (zvlášť to na plnou částku z výpisu) a je klid.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 24. 6. 2020 00:18

To je uplne normalni. Nesmis byt socka s malym limitem a pak si nemusis “nabijet” kreditku a o nic se se 100% splatkou nestaras.

Sice by to slo, vygenerovat inkaso 2 dny pred datem splatnosti aktualne, ale proc by se banka namahala, nic tim neziska. Standardne se inkasuje, co je na vypise.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 24. 6. 2020 06:35

fremantle píše:U UCB mám kreditku asi tak 8 let a funguje to tak, co si vzpomínám, pořád stejně - inkasní výzva dojde na přesně na částku z výpisu, nehledě na stav karetního účtu (u bank to až taková zvláštnost zase není, stejně to bylo kdysi třeba u RB, snad jen Citi to měla trochu vychytanější). V případě potřeby si lze přes zákaznickou linku zažádat o nevysílání inkasa na daný měsíc...

U RB to tak rozhodně není. Pokud je zaplacená, tak neinkasuje.
GeneHawkins
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků