Wüstenrot (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod LibP 12. 11. 2010 21:52

Moc děkuji za odpověď. Ještě snad jeden dotaz: těch fixací si v rámci jednoho účtu mohu vytvořit neomezené množství? Třeba po 5000 Kč? Děkuji.
LibP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 11. 2010 07:04

PatrikChrz píše:Tak jsem to na popud "Wüstenrota" znovu vyzkoušel a chyba se mi projevuje jen v Chromium (Ubuntu 10.10, 64 bit). Ale nejdřív to fungovalo.
V Opeře (stejné PC) funguje v pořádku.

Už to funguje i v Chromiu.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wuestenrot 13. 11. 2010 13:54

LibP píše:Moc děkuji za odpověď. Ještě snad jeden dotaz: těch fixací si v rámci jednoho účtu mohu vytvořit neomezené množství? Třeba po 5000 Kč? Děkuji.

Ano.
wuestenrot
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 13. 11. 2010 15:32

A já mám taky otázku. Díval jsem se do IB a mám zájem přidat další 2 konta jako transakční účty. Při založení jsme udal pouze jedno. v IB vidím jen změnu účtu nic víc... takže jak to je?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod komanchero 13. 11. 2010 16:20

Tam jak vidíš změnu transakčního účtu, zadáš ten nový transakční účet, pokud bys chtěl změnit starý, tak tam zadaš i číslo toho starého účtu, pokud jen přidat nový, tak číslo starého účtu zadávat nebudeš. Je tam u toho napsaná nápověda.
komanchero
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 11. 2010 19:35

PatrikChrz píše:
PatrikChrz píše:Tak jsem to na popud "Wüstenrota" znovu vyzkoušel a chyba se mi projevuje jen v Chromium (Ubuntu 10.10, 64 bit). Ale nejdřív to fungovalo.
V Opeře (stejné PC) funguje v pořádku.

Už to funguje i v Chromiu.

Tak opět nefunguje :(
The requested URL was rejected. Please consult with your administrator.

Your support ID is: 8515241120698008828
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wuestenrot 13. 11. 2010 20:50

Ano, problém není ani v prohlížeči, ani u konkrétního klienta, ale v "přílišném zabezpečení" jednoho ze síťových zařízení. Předpokládám, že během příštího týdne bude problém odstraněn.
wuestenrot
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 15. 11. 2010 10:17

Jen taková drobnost. V Pátek večer jsem zadával platbu a systém automaticky předvyplnil datum splatnosti na Sobotu a následně při odesílání platba neprošla protože Sobota není bankovní den. Bylo by šikovné aby se datum splatnosti automaticky předvyplňovalo na bankovní den a i v kalendáři aby šlo zvolit jen datum, které pak následně projde validací.
xtonda
Diskutér


Odeslat příspěvekod germi123 15. 11. 2010 12:06

Tak už to zakládám, myslím že je to velmi slušná nabídka.

Jen mám dotaz, pokud zafixuju za 3% na jeden rok, mezi tím bych chtěl vybrat tak spadnu na inzerovaných 2.6% .....Co když, ale mezi tím rokem sníží úroky třeba na 1.5%....dostanu tedy 1.5% nebo těch 2.6% když předčasně vyberu ?
germi123
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wuestenrot 15. 11. 2010 14:55

xtonda píše:Jen taková drobnost. V Pátek večer jsem zadával platbu a systém automaticky předvyplnil datum splatnosti na Sobotu a následně při odesílání platba neprošla protože Sobota není bankovní den. Bylo by šikovné aby se datum splatnosti automaticky předvyplňovalo na bankovní den a i v kalendáři aby šlo zvolit jen datum, které pak následně projde validací.

To je "záměr" - pokud by platba šla v rámci banky, bude realizována ihned.

-- 15. 11. 2010 15:58 --

germi123 píše:Jen mám dotaz, pokud zafixuju za 3% na jeden rok, mezi tím bych chtěl vybrat tak spadnu na inzerovaných 2.6% .....Co když, ale mezi tím rokem sníží úroky třeba na 1.5%....dostanu tedy 1.5% nebo těch 2.6% když předčasně vyberu ?

Dostanete 2,6 % - základní sazbu garantujeme po celou dobu fixace, i když ji předčasně ukončíte.
wuestenrot
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod germi123 15. 11. 2010 15:07

Tak to je v pořádku...Sbohem ING Konto O:-)
germi123
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xtonda 15. 11. 2010 15:12

wuestenrot píše:To je "záměr" - pokud by platba šla v rámci banky, bude realizována ihned.

To mi nedošlo, v tom případě navrhuji aby se to chovalo nějak inteligentně buď podle kódu banky příjemce nebo aby sobotní atd. datum prostě znamenalo nejbližší bankovní den, zkrátka abych nemusel do toho pole datum splatnosti hrabat, když to chci ASAP.

EDIT: Dále jsem zjistil, že číslo účtu při platbě do Wüstenrot lze zadávat bez úvodní nuly, platba přijatá z Wüstenrot se mi rovněž zobrazuje bez úvodní nuly.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod wuestenrot 15. 11. 2010 15:21

xtonda píše:
wuestenrot píše:To je "záměr" - pokud by platba šla v rámci banky, bude realizována ihned.

To mi nedošlo, v tom případě navrhuji aby se to chovalo nějak inteligentně buď podle kódu banky příjemce nebo aby sobotní atd. datum prostě znamenalo nejbližší bankovní den, zkrátka abych nemusel do toho pole datum splatnosti hrabat, když to chci ASAP.

Ano, na zvyšování inteligence stále pracujeme...
xtonda píše:EDIT: Dále jsem zjistil, že číslo účtu při platbě do Wüstenrot lze zadávat bez úvodní nuly, platba přijatá z Wüstenrot se mi rovněž zobrazuje bez úvodní nuly.

Máte pravdu, číslo účtu je opravdu "číslo", tj. úvodní nuly nemají význam.
wuestenrot
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod comancheros 15. 11. 2010 17:21

wuestenrot píše:
xtonda píše:Jen taková drobnost. V Pátek večer jsem zadával platbu a systém automaticky předvyplnil datum splatnosti na Sobotu a následně při odesílání platba neprošla protože Sobota není bankovní den. Bylo by šikovné aby se datum splatnosti automaticky předvyplňovalo na bankovní den a i v kalendáři aby šlo zvolit jen datum, které pak následně projde validací.

To je "záměr" - pokud by platba šla v rámci banky, bude realizována ihned.

V tom případě je ale záměr takový, že platba v rámci banky bude realizována až následující den a ne ihned.
comancheros
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků