Komerční banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod italik 11. 5. 2021 17:51

Já jsem k ní přešel ted se vším všudy Ted když zanikne Equa. KB má pro mě nejlepší MB,přehledné bez nějakych kravin jako Moneta nebo RB. Učet mám zdarma na 5 let a dnes jsem volal že potřebuju učet v eurech a taky bude zdarma Peníze navíc mám v připojeném učtu u J T banky KB má dva vyběry měsíčně zdarma z cizích bankomatů i v Evropě a to mi stačí
italik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marvy 12. 5. 2021 11:13

Přesně , chci zkusit hlavně ten jejich smart banking :-)
marvy
Diskutér







Odeslat příspěvekod dalich 17. 5. 2021 18:01

Mám u KB firemní prachy a jsem velmi, velmi spokojený. Přístup, spolehlivost, servis, služby. Jo, mohl jsem to mít v nízkonákladovce, ale ta nemá ty služby.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pedrysek7 6. 6. 2021 07:13

Jsme s účtem u KB a.s. velice spokojený. Kromě hlavní banky , mám účet ještě u Fio banky a.s. U KB jsem velice spokojen, vše je super, samozřejmně pár drobností, bych určitěb vylepšil, žádná banka není ideální.

Teď k věci. Při založení účtu mi byla nabídnuta sleva ve výši 100% na můj účet GOLD. Běžná cena účtu je 169 Kč aktuálně.
Tehdy jsem převedl ještě 3 klienty, kteří dostali tento účet také zdarma se slevou 100% na 3 roky.
Účet je super, výběry ze všech bankomatů v Čr a i kdekoliv v zahraničí zcela zdarma. Další výhoda je cestovní pojištění do zahraničí, pro Evropu dostačují a nově s vyššími limity a také s tím, že nemusí jet držitel karty třeba s manželkou dohromady.

Co jsem hlavně využil, byly asistenční služby, hlavně práce technika na místě a u otce odtah vozidla do servisu. k účtu je vydání Zlatá karta VISA.
U Komerční banky mám ještě další produkty - spořící účet, stavební spoření, penzijní připojištění, pojištění karty Merlin, pojištění odpovědnosti.

Myslíte, že mi vedení účtu zdarma, zase prodlouží?

Budu argumentovat, že jinak zruším účet, mám u nich další produkty a také slušné množství peněz? Současně, že účet zruší i jiní, kteří mají účet GOLD?
Asi za 5. měsíců skončí bezplatné vedení účtu.

Děkuji za rady a názor.
pedrysek7
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cz01 6. 6. 2021 07:32

Pokud tam máš slušné množství peněz, tak přejdi na Top nabídku, což je účet, který je oficiálně zdarma při splnění podmínek (1.5mil na účtě, či investic, nebo hypotéka 5mil, nebo příjem 100 000 měsíčně).

Budeš tam mít ještě o něco více výhod a hlavně se nemusíš doprošovat o účet zdarma. Jinak výběry z bankomatů po celém světě má dost bank v rámci účtů zdarma.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 6. 6. 2021 09:04

Nejlépe v případě KB je domluvit se otevřeně s bankéřem, co je reálně možné získat, přičemž předem promyslet další postup, pokud nevyhoví. Rozhodně bych nevyhrožoval něčím, co byste pak eventuálně neudělal. Je možné získat srovnatelné služby u jiných bank, tak bych nikde nedůstojně nešaškoval.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 6. 2021 09:53

Nechci ti brát iluze, ale taky jsem měl už 2x GOLD účet a nikdy ho po nějaké roční slevě neobnovili. Mám taky hypo, stavebko a pojistku k hypotéce, na které jsem 10 let platil úrok 5,88% a jsem rád za účet plus, který mám aktuálně nastavený na 5 let bez poplatku za vedení.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedna1 6. 6. 2021 11:55

@pedrysek7
Rodinne cestovni pojisteni zdarma lze ted ziskat na 3 roky zdarma u Creditas (akce zlata karta):
https://www.creditas.cz/akce-zlata-karta-zdarma/
https://www.penize.cz/debetni-karty/426 ... a-creditas
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HankaDu 15. 6. 2021 07:38

Velký rozhovor o novém mobilním a internetovém bankovnictví i dalších novinkách. Bohužel jenom potvrzení, že tahle banka prostě retail neumí. Vysvětlení, proč jako jediná na trhu chce poplatky za základní služby, je k smíchu :) Možnost delší historie transakcí než dva roky? Ne, proč? Možnost zablokovat si DCC? Ne, proč? (Protože to jsou věci, které klienti hodně chtějí, a už to začínají chápat i konkurenti). https://www.penize.cz/osobni-ucty/42706 ... e-klientum
HankaDu
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků