Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 4. 2021 10:47

Původně jsem si u toho Tvého příspěvku říkal, zda není rozdíl v tom, že revolut vnímá CRV jako kreditku a wise jako debetku.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod pivinecek 15. 4. 2021 19:46

ahoj, podařilo se už někomu uložit nyní novou Curve kartu a zaplatit jí vyúčtování s podkladovou Hellobank? Pořád se mi nedaří, zkouším to už více dni (uložit curve i neukladat curve). Pořád to zamítá platbu. Má cenu psát na support Twista?
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dalich 15. 4. 2021 20:30

Právě jsem s "českou" novou Curve zaplatil u Twista 49 Kč a prošlo to.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 16. 4. 2021 09:41

Tak to by jen podporovalo moji teorii, kterou jsem vyslovil výše.

A sice s odkazem na podmínky: https://support.imaginecurve.com/hc/en-gb/articles/360014543418-Which-transactions-will-Curve-Fronted-fees-apply-to-

Podle těch by se měl poplatek Curve Fronted vztahovat na transakce s MCC 9399 a MCC 6012 pro britské uživatele. Níže pak Curve Fronted outside the UK uvádí, že mimo UK se vztahuje poplatek na transakce s MCC 9399. Ale už není uvedeno MCC 6012, které by tudíž měly být mimo UK bez poplatku.

Zřejmě tedy nás, co máme ještě původní Curve s BINem jako UK, tak nás berou jako uživatele UK a neprojde nám u Twisto platba bez poplatku, když teď nově Twisto používá MCC 6012.
Ale u těch, kteří již mají nově vydanou Curve s BINem mimo UK potažmo českým, tak u těch už se poplatek Curve Fronted u platby s MCC 6012 neaplikuje, protože jsou bráni jako Outside the UK.
Kittyhawk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 16. 4. 2021 12:22

Pozor ale i na podkladové kreditky, dnes už většina z nich má MCC 6012 ve výluce odměn (snad jen kromě ČS), Hello kreditky dle podmínek dokonce mají pro tento MCC okamžité úročení (které lze sice obejít, ale nulovou odměnu ne). Tedy kdo u Twisto spadá už pod tento MCC (nejspíš tedy ti co nemají Curve v Twisto profilu uloženou z dřívějška), ti si nepomohou, odměna nebude.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 16. 4. 2021 13:00

Dobrá poznámka @minarjo!
Jinak já mám ještě starou CRV uloženou v aplikaci i v účtu Twisto. Ještě 1.4. jsem bez problému zaplatil vyúčtování touto zapamatovanou kartou. Dnes jsem zkusil jednu menší částku zaplatit stejnou zapamatovanou karotu a neprošlo to - Curve Fronted (Fee xxx).
Kittyhawk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 20. 4. 2021 17:39

Twisto cashback 5% na potraviny - funguje to někomu?
Já jsem to zjistil až v dubnu, ale údajně to funguje už od března.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 20. 4. 2021 17:44

jj, funguje od března. 500 v březnu max. a 500 v dubnu max.
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 20. 4. 2021 20:45

Tak zkusím aspoň ten duben, březen mi nějak utekl, zjistil jsem to až teď.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 20. 4. 2021 21:11

Prý funguje, ale nesmíš mít tarif Online. Já ho bohužel mám, takže po několika marných pokusech fyzickou Twistkou napřímo, fyzickou Twistkou v GooglePay, fyzickou Twistkou v Curve, virtuální Twistkou v GooglePay a virtuální Twistkou v Curve mi na infolince oznámili, že s tarifem Online mám smůlu. Přitom mi už dvakrát poslali mail na moje jméno, kde mi výslovně těch 5 % slibují. Až si říkám, jestli nemám navštívit podatelnu FA.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod milanBrno 20. 4. 2021 21:17

Proc tu lzes!?
Tarif Online nema fyzickou kartu...(jen virtualni)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 20. 4. 2021 22:25

Nabídka byla cílená i na některé uživatele tarifu Online. Pokud chtějí platit v kamenných obchodech, musí si ale změnit tarif na Standard. V případě tarifu Online lze platit virtuální kartou jen na internetu a kartu nelze přidat do G-Pay/Apple Pay. Pokud měli dříve plastovou kartu, která jim při přechodu na tarif Online byla deaktivována, opět se jim při přechodu na vyšší tarif nefunkční karta zaktivuje. Když plastovou kartu nemají, mohou si přidat u vyššího tarifu virtuální kartu do G-Pay/Apple Pay.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 20. 4. 2021 22:36

milanBrno píše:Proc tu lzes!?
Tarif Online nema fyzickou kartu...(jen virtualni)


Nač ta silná slova? Samozřejmě že mám fyzickou kartu z dřívějška jako pozůstatek z tarifu Standard.
To jim asi taky nedošlo, že taková kombinace existuje. Mail rozeslali všem držitelům karty, ale přitom patřil jenom uživatelům s tarify Standard a Premium.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod milanBrno 20. 4. 2021 22:57

Samozřejmé to prave neni a jde o chybu...(standartne prestava karta fungovat)
Takze je v poradku, ze jsi odmenu nedostal (v poradku neni, ze ti karta funguje)

Jinak receno, diky chybe mas kartu zdarma a jeste to chces hlasit na FA...
Vsechna cest...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 20. 4. 2021 23:55

Taky že mi přestala fungovat, přesněji řečeno oni mi ji deaktivovali, což by měli vědět. Proč mi teda opakovaně posílají mail
šetřete každým nákupem potravin. Z každé platby vám vrátíme 5 % zpět. A je jedno, jestli nakupujete online nebo v kamenných obchodech
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků