Investuji do Hyip

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod daniel600 25. 4. 2012 13:50

Dobry den , mate nekdo zkusenosti s investovanim do Hyip ? Treba zrovna ted nekam investujete ? Zajima mne vas nazor na HYIP celkove a podle ceho vybirate kam investovat ? Ja uz investuji vic nez 5 let , tak bych rad slysel nazor ostatnich .
daniel600
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 25. 4. 2012 17:42

Nezlob se na me, ale v pripade HYIP se neda hovorit o "investovani", spise o "spekulovani".
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod daniel600 26. 4. 2012 13:17

Ja sem se spalil uz 3x , ale jinak to docela vychazi , souhlasim s tim ze vecina je pouze ponzy schema ,ale neni to jedno ? Chodim dost na http://www.czemoney.com/forum/ , a sou tam lidi ktery do Hyip investuji , nekdo dene vydelava par centu , nekdo par set dollaru , nekdo o vsechno prijde , ale podle mne to je jen kvuli tomu ze neprovadej analizu trhu. Kdo z vas zkousel investovat do Hyip a jak to dopadlo ? Dokazali ste na tom vydelat nebo o vse ste prisli ?
daniel600
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xls 26. 4. 2012 13:26

Mažte ty idioty, nedá se to ani číst!
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod lukas1107 26. 4. 2012 16:12

Na http://www.czemoney.com/forum/ chodi tak max male decka a podvodnici.
lukas1107
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod daniel600 26. 4. 2012 18:41

Tak je mi 30 a nepovazuji sebe za dite , a chodim tam taky , tak nechapu proc tady probirate forum a tak , ptam se na vas nazor ohledne investovani do hyip a jestli uz ste s tim meli zkusenost , a vy ihned nadavate , to je teda uroven.
daniel600
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod libol 26. 4. 2012 18:53

Tak zcela upřímně: zkušenosti s "investováním do HYIP" nemám žádné, je to pro mne nepřijatelné.
Je to jen sofistikovanější okrádání slabších duchem.
Rozhodně se na tom dá hodně slušně vydělat.
Ostatně to na tom, když vezmeš po hlavě babičku s důchodem taky - tak pouvažuj - třeba by se to dalo nazvat "investice do mezigeneračního transferu finančních prostředků" a už to nezní tak špatně, což?
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod daniel600 27. 4. 2012 09:00

Dekuji za tvuj nazor , mas v tomhle pravdu , ja s tebou naprosto souhlasim . A s tou babickou si pekne podchytil :-D
daniel600
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod code 27. 4. 2012 17:20

Doufám, že moc lidi nedává investice do mezigeneračního transferu finančních prostředků :)
code
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 27. 4. 2012 19:48

Si delate *****, ale ja byl v divadle na predstaveni od Havla&Holaska a behem projevu pred se pochlubili mimo jine tim, ze jedna z jejich novych specializaci je "mezigeneracni transfer kapitalu" :)
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cri 29. 4. 2012 23:54

libol píše:Tak zcela upřímně: zkušenosti s "investováním do HYIP" nemám žádné, je to pro mne nepřijatelné.
Je to jen sofistikovanější okrádání slabších duchem.
Rozhodně se na tom dá hodně slušně vydělat.
Ostatně to na tom, když vezmeš po hlavě babičku s důchodem taky - tak pouvažuj - třeba by se to dalo nazvat "investice do mezigeneračního transferu finančních prostředků" a už to nezní tak špatně, což?


Zajimavy pohled. A co cela burza? Neni to jen o transferu penez od tech "slabsich duchem" k tem sofistikovanejsim? Sazkove kancelare, podilove fondy, obchodovani komodit, ...
Co vznika tim, ze ropa bude o barel drazsi ci levnejsi? Tedy krom novych milionaru a chudaku?

Ja osobne proti HYIP nic nemam. Sam se jim vyhybam, ale jsou matematicke strategie, jak i na nich vydelavat. Ono ve finale 99% veci je jen matika ;)
Cri
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 4honza 2. 5. 2012 10:18

Na tomto serveru (možná jinde je to jinak) se lití peněz do HYIP rozhodně nenazývá investováním.

Jinak mi stačí přečíst úvodní dva řádky, abych to zařadil mezi další podvodné systémy, v tomto případě asi něco mezi ponzákem a letadlem.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saabik 2. 5. 2012 21:43

Cri píše:
libol píše:Tak zcela upřímně: zkušenosti s "investováním do HYIP" nemám žádné, je to pro mne nepřijatelné.
Je to jen sofistikovanější okrádání slabších duchem.
Rozhodně se na tom dá hodně slušně vydělat.
Ostatně to na tom, když vezmeš po hlavě babičku s důchodem taky - tak pouvažuj - třeba by se to dalo nazvat "investice do mezigeneračního transferu finančních prostředků" a už to nezní tak špatně, což?


Zajimavy pohled. A co cela burza? Neni to jen o transferu penez od tech "slabsich duchem" k tem sofistikovanejsim? Sazkove kancelare, podilove fondy, obchodovani komodit, ...
Co vznika tim, ze ropa bude o barel drazsi ci levnejsi? Tedy krom novych milionaru a chudaku?



mno, burza funguje hlavne na teoretickym predpokladu, ze se na ni stretava poptavka s nabidkou, ktera oceni jednotlivy statky ferove. jestli tomu tak je ci neni, nechavam na posouzeni kazdeho soudruha. nicmene ponziho schematem bych to nenazyval... :roll:
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cri 2. 5. 2012 23:15

saabik píše:mno, burza funguje hlavne na teoretickym predpokladu, ze se na ni stretava poptavka s nabidkou, ktera oceni jednotlivy statky ferove. jestli tomu tak je ci neni, nechavam na posouzeni kazdeho soudruha. nicmene ponziho schematem bych to nenazyval... :roll:


Teoretickym predpokladu a praktickym ojebu na drobne investory ;) Ale mas pravdu, neni to ponzi schema a tak jsem to ani nenazval. Ponzi schematem nazvu duchodovy system (nejen) v nasi republice. Nejvetsi letadlo v historii, kam se hrabou airbusy. Ale ze zakona je to v poradku. Proti penzijnimu systemu mi prijdou hyip pomerne neskodne :) Jsem rad, ze se tehle saskarny musim ucastnit jen minimalne...
Cri
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků