Samsung G810 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kamilos 19. 9. 2008 18:17

Prave testuji. Narval jsem tam fringa , internetove radio nokia, nokia mapy 2602 va sem stastny jak blecha pozdeji napisu.
Kamilos
Junior

Odeslat příspěvekod Gothmog 19. 9. 2008 19:22

majkouch píše:jinak taky dotaz - ikony na ploše: Messaging-Contacts-Gallery-Web-Calendar-Clock - daji se nahradit jinýma? mě by se spíš šiklo abych tam měl zástupce k naistalovaným aplikacím apod. (asi chci moc co? :-)
jo a ta hláška pod ikonama: No calendar entries today,apod. který se tam zobrazujou, nejde to nějak vymáznout? akorát mi to zakrývá moje pěkný foto na pozadí :-D


Ikony na ploše vyměnit můžeš, jde nastavit prakticky jakákoli aplikace nebo funkce telefonu: settings/general/personalisation/standby/active standby apps.

A jinak pokud active desktop vypneš, budeš mít celý displej jen pro své foto :)

A abych nezapomněl, vřele doporučuji aplikaci Best Reminder! Upomínky na prošvihlé události byly to asi jediná věc, která mi chyběla.
Gothmog
Junior

Odeslat příspěvekod Kamilos 19. 9. 2008 20:37

Remindme mi fachcil uz i pred hackem. Je to good aplikace. S novym fw je tel rychlejsi a konecne lze surfovat na netu a poslouchat mp3 pres AD2P netrhane ani jednou se to netrhlo ! A sedim u pivka. Proste tel jede svizne. Na ty ikony se vrhnu pozeji. Jo a zdaji se mi hlasitejsi mp3. Konecne hovory jsou bez pukani a brumu. Cisty hovor parada. A RDS mi nefachci. Jen rucne pridat nazev stanic to jde. Pak dam linky na ha*k.
Kamilos
Junior

Odeslat příspěvekod majkouch 19. 9. 2008 20:53

Gothmog píše:Ikony na ploše vyměnit můžeš, jde nastavit prakticky jakákoli aplikace nebo funkce telefonu: settings/general/personalisation/standby/active standby apps.

A jinak pokud active desktop vypneš, budeš mít celý displej jen pro své foto :)


OMG nejlepší zpráva dne, nááádhera mít celý displej "prázdný"
díky za radu
SiemensC25->SiemensS55->SE Z710i->SamsungG810->SGS2->SGS4->SGS4->SGS7->SGS9->hleda se nastupce po 4 letech
majkouch
Junior

Odeslat příspěvekod mario5 19. 9. 2008 21:32

Kamilos: já byl v práci, ale jak čtu ke konci, už posílat nemusím asi ... Co ten fring, funguje ti korektně? Že je mobil svižnější se mi taky zdá, RDS - dle mého tento mobil nemá
mario5
Junior

Odeslat příspěvekod majkouch 19. 9. 2008 21:50

ad RDS: sry za mystifikaci, já úplně zapomněl, že hned jak sem ho koupil tak sem si uložil stanice i s názvama a dneska jak sem do toho koukl tak vidim názvy stanic, tak sem tak nějak mylně usoudil, že má RDS... takže teda nemá no... :-[

mno prostě toho na mě dneska bylo v práci moc no...
SiemensC25->SiemensS55->SE Z710i->SamsungG810->SGS2->SGS4->SGS4->SGS7->SGS9->hleda se nastupce po 4 letech
majkouch
Junior

Odeslat příspěvekod mario5 19. 9. 2008 22:59

Co se týče wifi, funguje naprosto bez problémů, dokonce i šifrování wpa2, které kámoš na nokii e51 nerozchodil. S novým firmw. mám pocit, že méně zatěžuje baterku.Jinak připojení je nejlepší přes connection manager a dát vytvořit přístupový bod
mario5
Junior

Odeslat příspěvekod Kamilos 19. 9. 2008 23:19

Jo mobil frci jako tryskac nokia se muze jit zahrabat 1 000 km pod zem !!! Jen fring nevim nemam ted pristup k wifi ap tak nemohu rict ! Ja instaloval verzi pro N95 !!!!! Ktera pred hackem nebyla pouzitelna ! Fring pro i550w jsem este neinstalil ! Nevim no
Kamilos
Junior

Odeslat příspěvekod mario5 20. 9. 2008 09:09

Pořád mi nejde nainstalovat aplikace TRK pro S60v3, nevíte někdo co tam je za fígl?
mario5
Junior

Odeslat příspěvekod Kamilos 20. 9. 2008 09:53

Musis instalovat hellocardibe nebo jakekoliv novejsi hellocardibe akorat u techto potvrzujes asi 20 x. A od FCA00000 jen 1 x ! TRK je nefunkcni !

Kód: Vybrat vše
http://FCA00000.googlepages.com/HelloCarbide_G810_14C.sisx

nebo
Kód: Vybrat vše
http://FCA00000.googlepages.com/HelloCarbide_190.sisx

zdroj. symbianfreak
Kamilos
Junior

Odeslat příspěvekod mario5 20. 9. 2008 10:58

Po spuštění rompatchera a volby disable caps se stejně do skrytých složek nedostanu. Jen po spuštění toho hellocardibe - něco mám asi špatně a ten rompatcher nejde ani odinstalovat
mario5
Junior

Odeslat příspěvekod Kamilos 20. 9. 2008 11:19

Nemas spatne nic ! Cap on a off nejak nefunguji nevim proc !!! ???
Ale bacha kdyz pouzijes hellocardibe a udelas co potrebujes vzdy zapni a vypni telefon !!!!!! Je to dulezite !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A pak zase funguje vse normalne.

Instalace nepodepsaných aplikací

Postup je platný pro všechny telefony se Symbianem 9, musíte mít samozřejmě úspěšně aplikovaný hack (CapsOFF).

1) Stáhněte si tento soubor, ve kterém je certifikát, klíč a ověřovací soubor pro váš telefon (díky uživateli leftup ze symbian freak).

2) Zkopíruje soubor 00000001 do adresáře C:\resource\swicertstore\dat\ ve vašem telefonu a označte ho jako read-only (jen pro čtení) třeba X-Plorem nebo jiným manažerem. Pokud dané adresáře v telefonu nemáte, tak je vytvořte.

3) Nyní máme v telefonu nainstalovaný náš vlastní ověřovací systém. Teď už stačí jenom podepsat aplikaci certifikátem a klíčem ze staženého archivu

4a) Pomocí PC (pro všechny telefony se Symbem 9):
I) Stáhněte si do svého PC a nainstalujte SignSIS GUI
II) Vyberte certifikát a klíč ze staženého archivu (heslo je prázdné)
III) Vyberte SIS soubor který chcete podepsat, podepište a nainstalujte klasicky do telefonu
IV) Tím máte aplikaci nainstalovanou s veškerým oprávněním

4b) Podepsání přímo v telefonu (bez PC, jen pro telefony Nokia):
I) Stáhněte a nainstalujte do telefonu MobileSigner
II) Otevřte MobileSigner, vyberte a podepište patřičný SIS soubor, ve stejném adresáři se vám vygeneruje podepsaný sisx soubor.
III) Nainstalujte vygenerovaný podepsaný sisx soubor a aplikace tak bude mít veškerá oprávnění.

4c) Podepsání přímo v telefonu jako SelfSigned (bez PC, jen pro telefony Nokia):
Asi nejjednodužší metoda...
I) Stáhněte a nainstalujte do telefonu MobileSigner
II) Ze staženého archivu přejmenujte soubor gensign.cert na cert.cer a soubor gensign.key na key.key
III) Tyto přejmenované soubory zkopírujte do složky c:\private\EC696702 nebo e:\private\EC696702, podle toho kam jste nainstalovali MobileSigner (paměť telefonu = c:\, karta = e:\)
IV) Poté už stačí vždy jen otevřít MobileSigner, vybrat patřičný SIS soubor který chcete podepsat a z menu zvolit Self Sign, není třeba zadávat certifikát ani klíč. Ve stejném adresáři se vám vygeneruje podepsaný sisx soubor.
V) Nainstalujte vygenerovaný podepsaný sisx soubor a aplikace tak bude mít veškerá oprávnění.
zdroj symbianforum.cz
odkazy na ty soubory najdes prave na uvedem zdroji
Kamilos
Junior

Odeslat příspěvekod uberpr0 22. 9. 2008 05:59

Nazdar,

da sa tato perla zohnat u nas na Slovensku? Zatial mam v hladaciku n85, cakam ako kedy a za aku cenu asi dorazi k nam. Doteraz som ziadny symbianfon nemal, moj najsofistikovanejsi je k810i. Mozno by som ho s odstupom casu tak do pol roka vymenil, ale chcem mat istotu ze si kupim nieco kvalitne. G810 sa mi paci asi najviac, hned v zavese n85, a dalej vzadu LG KC910 a SAMSUNG i8510 ktory bude asi trochu drahsi ako drahy :D

M.
Fotim: Oly E-PL1, telefonujem: Xiaomi Mi2 32GB / Nokia Lumia 620, Surfujem: Apple iPad Mini, Hram sa: i5-4570, 8GB RAM, GTX770, 23" DELL U2312HM, pozeram filmy na Samsung LE37C650.
uberpr0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kamilos 22. 9. 2008 10:15

Nemate nekdo alternativu za CapsOn a CapsOff ?
Core player 1.25 - v poho preamp + 5 , - 5 / 60 a 170 a jeste 310 Hz to je asi maximum co se da z toho vymlatit. Ve spojeni stereo bluetooth headset motorla S9 - hraje to skvele.
Kamilos
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr73 22. 9. 2008 13:05

@Kamilos: zkus ActiveFile allfiles - Manufacturer capabilities(UnSigned) tim by to mohlo jit, tato verze by se mela dostat do vsech slozek telefonu i bez aplikace secmanu, capsoff apod.
Kapr73
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků