Samsung U600 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mANGEL 19. 11. 2007 17:13

LLLLLLaaaamaaaaa :-D
Niet zac, nikto mudry z neba nespadol a stare cinske prislovie hovori, ze ak sa opytas, mozno budes na chvilu vyzerat hlupo, ale ak sa neopytas, ostanes hlupy cely zivot ;-)

Tak ti prajem vela stastia a prevolanych minut s tvojim telefonom telefonom ;-)
Keby niekoho zaujimalo, co mam na obrazku, tak je to doska z D500E ;-)
mANGEL
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Faris 20. 11. 2007 14:15

AHoj vespolek, U600 jsem si koupil u Vodafonu, mám ale T-Mobile. Na tapetě mám název operátora (Paegas - sim mám dost starou). V prispevcich jsem nasel navod, jak to odstranit, ale me to bohuzel nejde. (nastaveni displeje-graficke logo-vypnout, nebo jak nekdo psal zobrazeni textu-displej v pohotovostnim rezimu, tam mam jen moznosti rezim textu (normalni, obras, stin) a pak barva textu. Muze nejaka dobra duse poradit, jaxe toho proklatehologa zbavit? Diky
Faris
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mANGEL 20. 11. 2007 14:34

Nuz, v menu "displej v pohotovostnim rezimu" mas polozku "pozicia textu" ktora moze mat tri hodnoty: hore, dole a vypnut. A zahada je rozlusknuta :-)
Keby niekoho zaujimalo, co mam na obrazku, tak je to doska z D500E ;-)
mANGEL
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Faris 20. 11. 2007 19:31

Dikes, ale zahada hlavolamu rozlouskunta neni:-) Bohuzel polozka "pozice textu" je neaktivni, mam tam defaultne nastaveno "Dole" a menit nemuzu. Asi chyba v Matrixu....Docela me to stve, mam tam tu peknou tapetu Staromestkeho namesti a je to zhizdeno nazvem Paegas. Zkousel jsem vse, ale proste to nejde oddelat. Kdyby byl jiny napad, bylo by to super:-)
Faris
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod viveg 20. 11. 2007 19:34

Mám dotaz, možná už se tu probíral ale nechce se mi probírat tolik stránek co tu je. :D Nahrál jsem si do telefonu klipy a film. Vše MPG4. Někdy se mi stane že při přehrávání přes celou obrazovku zčerná display a je ticho. Otevřu si mobil a video se rozběhne dále ale už bez zvuku. Je na to nějaká rada jak tuhle věc obejít? Stalo se to už někomu ?
viveg
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mANGEL 21. 11. 2007 09:08

Faris, to nie je chyba Matrixu, jedine ze by tvojho sukromneho ;-) Musis si prepnut z temy (to je to animovane pozadie) na normalne pozadie a potom to uz budes mat aktivne...z toho vyplyva, ze bohuzial nemozes mat vypnute logo operatora a mat zapnute to animovane pozadie naraz...holt...Samsung concept :-D
Keby niekoho zaujimalo, co mam na obrazku, tak je to doska z D500E ;-)
mANGEL
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Faris 21. 11. 2007 11:09

mANGEL, dikes moc...ses jednicka:-)
Faris
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mANGEL 21. 11. 2007 11:11

Niet zac, a jednicka urcite nie som, sudiac podla mojej postavy skor taka 0 s hlavou a nozickami :-D a samozrejme aj rucickami...
Keby niekoho zaujimalo, co mam na obrazku, tak je to doska z D500E ;-)
mANGEL
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Foldyna 21. 11. 2007 11:12

muzete mi nekdo poradit jak dostat telefoni seznam z D600 do U600?
Foldyna
Junior

Odeslat příspěvekod mANGEL 21. 11. 2007 11:16

Najlahsia cesta je zosynchronizovanie cez Outlook...
Keby niekoho zaujimalo, co mam na obrazku, tak je to doska z D500E ;-)
mANGEL
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blast3r 23. 11. 2007 20:36

aky je najnovsi fw? z sk/cz lokalizaciu?
blast3r
Junior

Odeslat příspěvekod jumperm 23. 11. 2007 22:01

slyšel sem že U600 je poruchovej stalo se někomu že by musel reklamovat?kámoše známej prodává mobili a prej tehle už ani prodávat nechce že mu ho lidi chodili vracet tak nevim jaký je názor majitelů :?
jumperm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod boleg 24. 11. 2007 12:29

Taak ten tvuj kámoš kecá, sice 100 lidí 100 chutí, ale co jsem se tady díval, tak ho šli maximálně reklamovat tak 2 lidi, ze všech zatím 67 stránek... a to bud kvuli videu-byli to magoři, anebo kvuli tomu, že se jim nezdaj dotykový tlačítka-taky magoři... protože podle mě jsou dotykový tlačítka a video spolu s velikostí a rozlišením displaye a fotografií jednou z nej věcí na telefoníku... Neváhej a kupuj a kámošovi vyřid, že ho nedává do prodeje jen proto, protože to tam nechce dávat, protože mu to nikdo nekupuje, protože to má moc drahý, protože na netu jsou daleko levnější kousky tohoto telefóniku a protože si to lidi kupujou na internetu... Toď vše (-:
Siemens C35i; Siemens C60; Samsung SGH-U600
boleg
Junior

Odeslat příspěvekod relys 24. 11. 2007 15:54

ZdaR chci s ezeptat když píšu sms a nahoře vlevo mi to odpočítává znaky které můžu napsat..jde to změnit aby mi to počítalo nahoru a ne odečítalo od možných napsaných znaků....?dík
relys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jumperm 24. 11. 2007 16:01

Já sem mu to taky řikal no že sem neslyšel že by se nějak hodně reklamoval tak ale aspon vim dik moc :wink:
jumperm
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků