Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sachmar 5. 11. 2020 18:39

Chci se zeptat funguje Vám prográmek SamFirm ? doposud mi fungoval a ted mi to ukazuje
Error: Could not send BinaryInform. Status code 200/401
Authorization failed
Could not fetch info for SM-G970F/XEZ. Please verify the input or use manual info
Co to znamená ?
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod Bohem77 5. 11. 2020 19:26

Tak dnes som nacvakal 100 selfie normálne aj širokouhlý tak isto ak jednotlivé snímanie a fotky sú dobre žiadna deformácia ale nemal som zapnuté inteligentní uhol zajtra ešte skúsim zadnou niečo nafotiť
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod Tod2 5. 11. 2020 19:41

Dělá to inteligentní úhel, tedy na přední kameře.
Na zadní mě to zatím nedělá.
Tod2
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 5. 11. 2020 20:17

Sachmar:od listopadu je to zablokovany..na frija uz je update, tak uvidime jestli vyda i samfirm, kazdopadne zatim nefunguje
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sachmar 5. 11. 2020 20:49

Dík za odpověď. Přes programek Frija mi to jde v pohodě, díky za tip.
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod public75 6. 11. 2020 12:42

Dneska listopadová aktualizace přistála. . . .
public75
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honza_43 6. 11. 2020 14:23

Ahoj,
mám dotaz k s10e. Docela bojuji s výdrží baterie. Telefon po pár měsících nedá ani den běžného použití. Žádné hry. V telefonu jsou dvě SIM. Není něco v nastavení, co by se dalo vypnout a zvýšit výdrž? Má dual SIM tak negativní vliv na výdrž baterie? Jaké máte zkušenosti s dual SIM? Nejaké typy?
Další problém s dual SIM je odesílání zpráv. Pokud napíšu SMS a chci ji poslat z druhé SIM, telefon vypíše zprávu, že pokud se přepne SIM, tak zpráva bude ztracena. Jde toto chování nějak obejít? Tedy jinak než použitím jiné aplikace na zprávy...
Díky za radu.
honza_43
Junior

Odeslat příspěvekod adam.jacques 6. 11. 2020 15:17

Ahoj, posledních pár měsíců pozoruji stejny problem. Cca rok mi telefon vydrzel i dva dny. Posledni dobou dám maximálně den. Používání telefonu se nijak razantně nezměnilo. V telefonu mám jen jednu SIM. Procenta baterie mizí před očima. Přes noc i -12%.
adam.jacques
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 6. 11. 2020 15:43

Nuz netreba mat vela apiek na socialne siete ;) Dal som tmavy rezim. Rezim baterie som nechal ako optimalizovane, da sa zapnut aj setrenie, ale potom apky nebezia na pozadi a napr. nechodia maily. A neustale zapnutie rezimu dvoch kariet Sim mam vypnute. Ked som neni vnutri tak akurat vypinam wifi..Dobre je tiez zapnut automaticky restart fonu , ja mam raz tyzdenne. U mna jeden den a kusok, nejak vyrazne sa to od kupy nezmenilo, ale nie aom z tych, co su stale na fone a hraju hry.
Inak da sa este, myslim cez Bixby routines nastavit na noc letovy rezim.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 6. 11. 2020 18:15

zkuste kluci wipe cache. Pokud nepomůže, tak továrko bez obnovy dat, tzn. vše nainstalovat znova ručně. Pokud ani to nepomůže, tak je možný že to samsung dojebal nějakou aktualizací..
https://www.hardreset.info/devices/sams ... ipe-cache/
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sateza 6. 11. 2020 20:27

Nechci byt nositelem spatnych zprav, ale S10e jsem mel 3/4 roku a sel pryc HLAVNE kvuli naprosto mizerne baterii.
Sateza
Junior

Odeslat příspěvekod Abracas 7. 11. 2020 07:05

Ahoj všem,
je možné nastavit AOD tak, aby se spustil jen po příchozí notofikaci? Našel jsem jen možnost zapnout stále, na dotyk a nebo nastavit časový plán. Díky.
Abracas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tod2 7. 11. 2020 08:31

nainstaluj si aplikaci aodNotify, tam je spousta možností nastavení
původní AOD v telefonu je pak potřeba mít vypnuté
Lumia950XL => S10+
Tod2
Junior

Odeslat příspěvekod ikosp 7. 11. 2020 18:19

Setkal jste se někdo s problémem při placení v obchodě přes Google pay?
Mám S10+ a stále se mi nedařilo zaplatit. Byl jsem v bance, řešil jsem s podporou googlu a nakonec jsem zjistil, že to dělá originální pouzdro Clear View. Když ho sundám pouzdro, tak platba proběhne.
Že mi pouzdro za litr udělá z telefonu za 18t kalkulačku mě nenapadlo.
ikosp
Junior

Odeslat příspěvekod Tod2 7. 11. 2020 19:07

Mám pouzdro za stovku a platby fungují... :)
Tod2
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků