Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lubicek 15. 6. 2019 13:56

A přitom je k telefonu i návod ....
Lubicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Achta 15. 6. 2019 15:34

:lol: :lol: :lol:

-- 15. 6. 2019 16:35 --

a tak umí mluvit nebo ne?
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod gerremi 16. 6. 2019 09:26

Inak pouziva niekto ochranne sklo na S10e? Ked ano tak jake? Rozmýšľam nad Nillkin ale tak drahu vec som z ciny este nebral (cca 13€) :-D , žartujem samozrejme.. Len ci sa oplati.

Mal som doma spigen, ale nelepil som ho. Kryt spolu zo sklom som vratil, pretoze sa zlomila uchytka... fakt uz ani ten spigen obcas nezaruci kvalitu. Ale samotne sklo od nich stoji 20€ tak hladam nejaku alternativu.
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod VolumePJ 16. 6. 2019 09:42

To jsem uz nezjistil


Na druhou stranu bych potreboval helpnout ja, hraju Asphalt 9 a na Honoru 10 hra behala fakt hladce, ale na S10+ s Exynosem se hra seka, ac ma o polovinu hrubyho vykonu navic. Hra se seka v rozlehlych mistech a kde treba strika voda, deje se to pres game launcher i bez nej
Daval jsem to za vinu tonu, ze ke mt novinka a jeste to neni optimalizovany, ale je to bezmala 3 mesice a furt stejny :D
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod mira_s 16. 6. 2019 13:29

Mluvit umi, dej v menu Nastaveni - Usnadneni - Ctecka displeje a pak Voice assistant, nepouzivam to, tak Ti presne nereknu, co vse se tam da nastavit, ale ocekaval bych to, cos psal...
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 6. 2019 07:12

Samsung k modelům řady Galaxy S10 nově zdarma přibalí sluchátka AKG Y500
https://samsungmania.mobilmania.cz/clan ... fault.aspx
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Achta 17. 6. 2019 07:20

mira_s píše:Mluvit umi, dej v menu Nastaveni - Usnadneni - Ctecka displeje a pak Voice assistant, nepouzivam to, tak Ti presne nereknu, co vse se tam da nastavit, ale ocekaval bych to, cos psal...


to jsem škoušel, ale to mele furt jak blbý..to je asi pro slepce... :roll:
bych chtěl číst jen oznámení
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod zizistm 17. 6. 2019 09:36

Ahoj,
Jak se Vám pozdává výdrž po nové aktualizaci SE7 ?
U mě je docela znát nárůst výdrže.
Ráno vstanu okolo 5:00 hod a vydrží do druhého dne než jdu spát.
SOT cca 7 hodin a nijak ho výrazně nešetřím.
Zaplé data a wifi, synchronizace emailů , internet , youtube , fotky...
Pokud by se to ustálilo na takové hodnotě ... paráda.
Jak jste na tom vy prosím ?
Díky Zizi
Samsung Galaxy S10+ White
zizistm
Junior

Odeslat příspěvekod VolumePJ 17. 6. 2019 10:37

ja jsem na tom už u druhýho S10+ celkem blbě, to je jediný co mě na něm trápí. SOT za celej den ani ne 2h a 50% baterky fuč. Ani po podlední aktualizaci se to nijak nezměnilo
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod zizistm 17. 6. 2019 11:38

V diskuzích píšou ,že nejlepší je čístá instalace a žádné obnovení nastavení.
Ja to udělal z druntu načisto a dal si práci to celé nastavit k obrazu svému...a nemůžu si moc stěžovat.
Trochu jsem "rozladěn" z foťáku... jako fotí to dobře, ale čekal jsem od něj výrazně víc, když je někde v TOP 10 DxO MArk.
Pocitově něco postrádám .. Na předchozím Honor 8 jsem byl zvyknutý , že jsem zvětšil fotku a detaily byly do největšího přiblížení pořád čitelné.
Tady se mi to tak úplně nezdá :-(
Ale obecně dobrý... věnoval jsem testování dost času a zabíhal až do detailů a musím říct,že nejsem,ale úplně o investici do S10+ přesvědčen.
Rád bych si otestoval třeba P30 Pro , Xiaomi Mi9 a nebo ASUS Zenfone 6, pak bych mohl s klidným srdcem říct co je lepší ...
Zizi
Samsung Galaxy S10+ White
zizistm
Junior

Odeslat příspěvekod ivan1977 17. 6. 2019 21:39

No s tim foťákem mám úplně stejný pocit. Taky si potrpím na pořádně detailní detaily i po přibližení. U snímaču 12mpx dual pixel, co se jiz montuji od s7 asi jsou to pořad ty samé, jenom s malimy úpravami clony atd.tak tam detaily prostě postradám. Asi proto mám pořad NOTE 4 16mpx 16:9 kde jsou detaily sakra detailní i po maximálním přibližení, tomu se s7-s10 nemůžou v žádnem případě rovnat, samozrejmě že po jiných strankách mají navrch.S každým novým modelem čekam na zázrak a vždy koupi raději odročím. Ale s11 by mohl mít "konečně" nový snímač 64 mpx vs 16 za špatných světelnych podmínek, tak doufam ze tam už nastane razantní rozdil ve kvalitě hlavně detailů a já konečně koupím. Nekupují kazdý rok nový model, proto si radějí počkám a nic jiného než samsung nechci.
ivan1977
Junior

Odeslat příspěvekod zizistm 18. 6. 2019 07:17

Nechápu proč dají třeba do A50 25 Mpx čip a do vlajkové lodi jen 12 Mpx.
I kvůli foťáku jsem uvažoval mezi S10+ a P30 PRO.
Chtěl jsem zvolit P30 PRO ,ale po vzniklé situaci Huawei jsem raději zvolil S10+
Nerad bych se dostal do situace , kdy by třeba P30 nedostala další android.
U Samsungu S10+ počítám ,že by mohl dostat následující dva.
Ale jinak jako předchozí uživatel Honoru musím říct, že má Samsung lepší a vypracovanější nádstavbu Samsung ONE UI a to očekávám časem další zlepšení.
Potěšilo by mne , kdyby přímo Samsung použil pro notifikace rámeček okolo předních foťáků.
Aplikace třetích stran zatím moc nefungují.
Z.
Samsung Galaxy S10+ White
zizistm
Junior

Odeslat příspěvekod stile297 18. 6. 2019 07:51

Já zase řeším opačný problém. Mám P20 Pro, který chci nahradit kvůli lépe propracovanému systému Samsungem. Buď Galaxy nebo Note. Jediné, co mě od toho odrazuje je kvalita fotek. Pokud porovnávám fotky při zhoršených světelných podmínkách - interiér bez blesku, tak Samsung se nechytá. Čekal jsem, že nový model Samsungu už dostane lepší čip a zatím se nemohu dočkat. Před nějakou dobou proběhla informace, že Note 10 by už měl mít konečně nový čip i celou optiku, a ejhle.... odkládá se do příštího roku a dalšího modelu.

Mám dotaz na majitelé/uživatelé Samsungů. Stylus a řada Note - vyplatí si připlatit nebo se jedná pouze o totožný mobil jako Galaxy, ale jen doplněný o stylus? Používáte stylus při běžném "provozu" nebo se jedná jen o marketingový trik pro zlepšení prodeje? Web je plný PR článků a videí, ale ty mě nezajímají...
stile297
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 18. 6. 2019 08:13

Note rada neni trik, ale specificke zarizeni, pro toho, kdo vyuzije praci se stylusem, chce stylus, vetsi presnost nejen pro praci, ale i pro ovladani, nejen na webu, dokumentech, medicich apod. Ja treba z 80% pouzivam jen stylus, je mnohem presnejsi nez prst a lepe se s telefonem po celkove strance pracuje, nehlede na ruzne pracovni upravy, zakresleni do fotek, dokumentu apod..
Naposledy upravil uiqjirka dne 18. 6. 2019 09:12, celkově upraveno 1
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VolumePJ 18. 6. 2019 08:15

zizistm píše:Ale jinak jako předchozí uživatel Honoru musím říct, že má Samsung lepší a vypracovanější nádstavbu Samsung ONE UI a to očekávám časem další zlepšení.

Z.


Joojoo, tady s tím se plně ztotožňuji, přes 3 roky jsem měl jen Honory a po přechodu na S10+ se mi úplně otevřely oči jak dobrej ten systém je. Po první hodince mne zcela přešly obavy a při pouzívání OneUI v dennim provozu jen vrnim :-D
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků