Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uiqjirka 10. 6. 2019 20:26

mifey píše:
uiqjirka píše:Amoled, klasika, vsechny se vypaluji, v S10e/S10/S10+ neni nejaky lepsi, nevypalovaci.

Stale nestras omg vypalovani je normalni nejen u telefonu a normalne to nepoznas pokud to nezkoumas a nebo nemas jas naplno a mobil zaplej 24hod v kuse kazdy den ... se vzpamatuj a netrol ....


Bohuzel poznas, pokud mas v poradku zrak. A nemusi telefon bezet ani 24hodin a ani navigovat apod. To neni troleni, ale prokazana vec a hlavne vlastnost/neduha.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mifey 10. 6. 2019 20:33

muchacho píše:Zkoušel jsem obě verze WiFi Analyzeru, s Classic i bez, ale nefunguje ani s jedním. A jak jsem psal, tyto informace se nezobrazují ani v dalších aplikacích... :-(

Ja mam S10+ a Wifi Analizer mi funguje normalne jak na S7 .. ukazuje vse co ma .. nevim ale chyba bude asi u tebe nekde .. zkus znovu nainstalovat ..

-- 10. 6. 2019 21:51 --

uiqjirka ...
poznaj to desitky milionu lidi jen ty z toho umiras a stale places .. normalne pokud se na to nezameris tak to viditelny neni ... jikste ze kdyz das ruzny pozadi a zameris se na urcity bod tak to vidis nekdy ale jen ty stale desis a trolis ... pises to stale dokola jak nechci rict co ...
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod muchacho 10. 6. 2019 20:57

Bohužel, zkoušel jsem odinstalovat a znovu nainstalovat obě verze a stále nefunguje. Jediné co mě napadá je obnova továrního nastavení... Je ale zajímavé, že info o WiFi se nezobrazují ani v dalších aplikacích, jak jsem psal AIDA64 a Sensors Multitool...
Naposledy upravil muchacho dne 10. 6. 2019 21:23, celkově upraveno 1
muchacho
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 10. 6. 2019 21:02

mifey: To neni deseni, ale realita, je to videt na vsem, webu, v aplikacich apod, neni potreba se na to zamerovat. Je potreba si to priznat a priznava to casem kazdy. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mifey 10. 6. 2019 21:47

uiqjirka
No hlavne jak o tom pises stale v podstate jen ty a ani treba S10 nemas .. spis mas vypaleny oci ty :-D .....
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod kotrbal 11. 6. 2019 01:46

Ano je pravda ze to neanalyzuje rozne gsm udaje o sieti, wifi a pod. Mne zo funguje iba pri zapnutom GPS, na s9+ to islo bez zapnuteho GPS
kotrbal
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 11. 6. 2019 06:08

mifey: S10 nema jiny displej nez predchozi Galaxy, nema lepsi displej, ktery se nevypali apod. Ono si to spousta uzivatelu odmita priznat, nebou hanit neco co pouzvaji. A dost si jich to taky prizna, protoze je to proste vlastnost a neduha vsech Amoledu do jednoho, S10 nevyjimaje.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod engine_er 11. 6. 2019 06:49

Chalani, nemá zmysel sa tu naťahovať či sa AMOLED vypaľuje alebo nie. Je to jeho vlastnosť a treba to tak brať. Ako som už písal niekoľko príspevkov dozadu, tak horšie je, že spotrebiteľ už nemá možnosť si vybrať, keďže v podstate všetky vlajkové lode majú AMOLED a IPS zaradili do nižších tried svojich modelov.
ULN WS: i5-13600K + 64 GB DDR4 + KC3000 1TB + SX8200 1TB + M500 256GB + Kingston UV400 240GB + 2x HGST 1TB Himuro + RX570 4GB + RM750x + Xonar DGX+ CS2731
DSLR: Nikon D780 + Nikon 24-70 f/2.8 + Nikon 35 f/1.8 + Nikon 50 f/1.8 + Nikon + 85 f/1.8 + Godox V1
engine_er
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 11. 6. 2019 07:46

Je to jeho vlastnost, ale zalezi od pouzivania - ci pozeras prevazne na dynamicky alebo staticky obraz. niekto vidi vypalenie po par mesiacoch a niekto po cele roky nic. avsak amoled ma aj vyhody - co ocenia hlavne ti, co maju dioptrie - lepsi kontrast a viditelnost na slnku, ale aj moznost uspory baterie v tmavom rezime je vyborna vec. vyhody prevazuju nad nevyhodami.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohem77 11. 6. 2019 10:56

Tak už aj mne príde S10+ zelený zajtra bude doma už sa teším na neho
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod Achta 11. 6. 2019 14:14

kucí, delší dobíjecí kabel usb-c podporující rychle nabíjení prosím....nemužu ho na netu nikde najít.....díky

samsung galaxy alpha...několikrát po sobě trvale se zapnutou navigací 24hod nonstop...ni se nevypálilo...ale to už se opakuju...asi se to opravdu dá nazvat trolingem...tak asi lépe na to nereagovat,,,což jsem tam neučinil...ale už učiním.))))))))))
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod gerremi 11. 6. 2019 16:05

Nechcel som sa vyjadrovať k tejto teme ale mal som vsetky samsungy od prveho S-ka az po S10 a kazdy jeden po kupe dalsieho siel bud do rodiny alebo som ho predal nejakemu znamenu a doteraz sa stretavam s clovekom ktory ma po mne S6 Edge, priatelka S7 edge uz vyse 2 rokov, mama S8 atd. a ziadne vypalenie na displeji nemaju... Cize bud som naozaj slepy alebo som mal nejaky specialny Amoled na kazdom kuse...
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 11. 6. 2019 17:14

Já pořád říkám že je to rukama a stylem používání. :-D Mám ty stejné zkušenosti s S3,S4,S6,S7,S9 vše bez problémů.Otec má S6 už 4 roky a také jsem tam nic nenašel a to si všimnu hned každé prkotiny a on ne. :D Bývalou S4 má ještě bratr,jak dojede prohlédnu ji a běda jak tam nenajdu vypálený displej,tak tady už někoho oběsím na první švestce... :lol: Jinak to teda vypadá že jsme tady skoro všichni úplně slepí,ale když já to vypálení chci vidět,ale ne a ne je najít. :nenapadne 8-P
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 11. 6. 2019 17:49

Mel jsem.
Samsung Wave cca 3 roky. (prodany)
Nokia Lumia 925 cca 3 roky. (stale mam)
Microsoft Lumia 950XL cca 2,5 roku. (stale mam)
Ani jeden nemel, nema vypaleny displej. Hodne tomu prospelo, ze u vsech OS byl nativne tmavy rezim.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 11. 6. 2019 19:41

Měl jsem taky Wave, vlastně je to jediný mobil, který jsem měl alespoň 2 roky a vypálený nebyl.

Že je to jeho vlastnost, je však obecná pravda. Ale nejvíce záleží na stylu používání.

Na Jirkovi nesmyslné příspěvky netřeba reagovat a už vůbec ne vulgárně.
opasino
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků