Samsung Galaxy Note 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hadasek 18. 8. 2019 23:39

EDIT : Note 9 jde na výkup ;-)
Naposledy upravil hadasek dne 19. 8. 2019 11:06, celkově upraveno 2
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Colomboa 19. 8. 2019 05:10

Moc tu nabídku nechápu. Při výkupu dostanete 10 až 11,5 (napíšete kolik GB Vaše varianta má) + 5 bonus. To si může člověk koupit skutečně nový mobil, 512 GB variantu za 15990,- u Alzy...
Colomboa
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 19. 8. 2019 09:01

Omlouvám se, je to 128 GB varianta.
Co je na tom nepochopitelné? 5k bonus dostanu tak jako tak za nákup nového Notu. Jak dostat 11500 tedy nevím.
Nový jde samozřejmě koupit za uvedené peníze, ale třeba za 11 000 ne ;-)
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Colomboa 19. 8. 2019 09:22

Tak za variantu 512 GB Vám dají, (je-li v suprovém stavu) až 11.500,-, za 128GB až 10.000,-. Z toho vyplývá, že s bonusem by Vám vyplatili až 16,5, ve Vašem případě až 15 tisíc. Proč byste to tedy Vy prodával někomu za míň, než 15? Dyť by to bylo proti Vám, ne? ;-)
Colomboa
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 19. 8. 2019 11:06

Jej, já jsem vůl. On ten bonus 5k je jen při výkupu starého founu. Tab beru zpět :roll:

Dneska byla 512 GB varianta na Alze za 15 990,- :shock: :shock:
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Colomboa 19. 8. 2019 11:53

V pohodě. :) Mimochodem obě varianty Note 9 Duos jsou ještě na Alze za částku 15990,- dostupné -
Modrá - 5ks - https://www.alza.cz/samsung-galaxy-note ... dq=5470556
Černá - 8ks - https://www.alza.cz/samsung-galaxy-note ... 362538.htm
Colomboa
Junior

Odeslat příspěvekod nimeth 20. 8. 2019 09:34

Jeden Stastlivec na Note9 512GB za 15888,-? :D ;-) asi vystaveny kus v Usti nad Labem DATART


https://www.datart.cz/mobilni-telefon-s ... khxez.html
nimeth
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VikiDator 29. 8. 2019 22:00

Ahojte, mám 3 dotazy:

1. Taky vám Note zavibruje když přijmete hovor? Pokud ano, dá se to nějak vypnout? Je to pro mě priorita aby nevibroval

2. Dá se v Pie vypnout GPS jako v Oreo, nebo už to v této verzi nejde? V nastavení vidím jen "zvýšit přesnost" pomocí wifi a BT. V předchozí verzi jsem GPS zapínal jen na mapy, vše ostatní (počasí apod.) jsem řešil tím, že jsem měl určování polohy zapnuté, ale právě jen tu přes wifi (jmenovalo se to šetření baterie nebo tak nějak). Dá se teda nějak nastavit, aby počasí určovalo polohu jen přes wifi a GPS se používala jen když chci, nebo prostě musím polohu natvrdo vypnout?

3. V "Usnadnění / Interakce a obratnost" jsem měl dřív položku, která umožňovala přijmout hovor dotykem na to zelené tlačítko místo swipem (měl jsem to anglicky a jmenovalo se to single tap + něco). Teď už to tam nemám, přitom v manuálu pro Pie se o tom píše. Taky to tam nemáte?

Díky všem za rady
VikiDator
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 29. 8. 2019 23:26

To VikiDator
Ahoj,
ad1 - V základu to nastavené není, ale jde to vypnout celkem snadno. Když jsi v aplikaci Telefon, dej nastavení (3 tečky) - Upozornění a vyzváněcí tóny - tam to najdeš lehce :-)

ad2 - To nevím přesně, ale chování a přístup k poloze jde nastavit každé aplikaci zvlášť.

ad3 - Na Note 10+ už to nemám. Note 9 už z krabice vyndávat nebudu :-)
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 30. 8. 2019 06:07

K GPS, nesmysl ji vypinat, nic tim neusetris + se da vypnout primo u kazde aplikace.
K funkci tapnuti na zelene tlaciko (misto swipnuti) je tam porad.
Nastaveni - usnadneni - interakce a obratnost - pomocne menu - potazeni jednim klepnutim.
Je to i u S10, musi byt i u Note 10.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadasek 30. 8. 2019 09:35

Máš pravdu, přes volbu pomocné menu mě to nenapadlo. Je to tam.
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VikiDator 30. 8. 2019 10:22

Máte pravdu, je to tam, ale pod tím Pomocným menu mě to fakt nenapadlo :D

Jinak co se týče GPS - v Oreu přece bylo že můžeš mít polohu zapnutou, ale jen tu "šetřící", čili wifi a mob. sítě (bez GPS); jen když se dala vysoká přesnost, povolila se GPS. Teď je to, zdá se obráceně, jestli to dobře chápu. Tedy GPS je pořád jakoby povolená (zapínají si jí jednotlivé aplikace) a když chci zvýšit přesnost, povolím polohu přes wifi?

A co ta vibrace kucí? Ta je pro mě nejdůležitější jí vypnout. Můžete potvrdit že tel. vždy zavibruje když přijmete příchozí hovor?
VikiDator
Junior

Odeslat příspěvekod FeShiNe 30. 8. 2019 10:31

Už tu padlo, že lze tu vibrační odezvu při přijetí/ukončení hovoru vypnout. Stačí jít do nastavení aplikace Telefon.
FeShiNe
Junior

Odeslat příspěvekod VikiDator 30. 8. 2019 10:34

Tak buď jsem slepej nebo blbej, ale tuhle volbu tam vidím pouze pro odchozí hovor. Ale já chci vypnout vibraci pro příchozí hovor, tzn. tel. zvoní a jakmile hovor přijmu, zavibruje - a to právě nechci :)
VikiDator
Junior

Odeslat příspěvekod lenka2003 30. 8. 2019 11:11

Telefon- vpravo nahoře 3 tečky- nastavení- upozornění a vyzváněcí tóny: vir při přijetí, při uončení- vypnout
lenka2003
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků