Re: Samsung Galaxy S7/S7 Edge - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mobilier 4. 4. 2016 15:36

Ten Crystal clear mám na s6ce a je to konečně úplně průsvitný flexibilní obal předtím jsem měl různé jiné silikonové obaly kolem dvou stovek ale žádný nebyl z celé průsvitný a žádný úplně neseděl na všech rozích až tento.takže za mě můžu doporučit. Také nesnáším obaly a pouzdra ale u s6ky a sedmičky to jinak snad ani nejde ,telefon je tak kluzký že me několikrát sjel z bezdrátové nabíječky
Mobilier
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robsol 4. 4. 2016 16:16

lze někde docílit toho aby se mi kromě jména při příchozím hovoru zobrazilo i z jaké společnosti je?
Samsung Galaxy S9, S7, Iphone 6, Iphone 5 SE
robsol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz pida 4. 4. 2016 18:25

Ahoj, k tomu SPIGENu ještě dotaz ohledně stárnutí,, jak je na tom ? Všechny levnější co jsem kdy zkusil, respektive koupil manželce na její Alphu byly za pár týdnů do žlutohnědooranžova :oops: tak mě zajímá co SPigen...díky
cz pida
Junior

Odeslat příspěvekod fajn.snek 4. 4. 2016 18:48

Já měl Spigena Neo Hybrid na Note 4 přes půl roku a bez problémů, žadné žloutnutí jsem nepozoroval ;)

Teď mám taky Neo Hybrid, který je robustnějši, ale i tak telefonu docela sluší a poskytuje ochranu;)
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod bennybull 4. 4. 2016 21:40

Spigen je za mě nejlepší používám už několik let jen nebrat ty co mají okraje různé barevný tam se loupe barva
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod Ivostro 5. 4. 2016 08:00

Nejhorší co majitel může udělat u tak hezky designového telefonu je to, že ho dá do silikonového obalu :-D Po chvilce mezi zadní částí telefonu a silikonovým obalem to vypadá jako by tam někdo plivnul :-)
Proto alespoň u mě obal letěl pryč a nahradila ho "klasická kožená šprcka" Bugatti
Ivostro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karlos_santana 5. 4. 2016 08:07

Zdravím měl jsem problém že se mi telefon s7 zasekl už párkrát a už to nedělá pak to házelo chybu když jsem tam měl paměťovou kartu že to přihodilo zpět do paměti telefonu a ještě je problém s reprackem že moc nejde slyšet druhou stranu co s tím je to lepsi reklamovat přes s7 agenta nebo tam kde se to koupilo děkuji moc7
karlos_santana
Junior

Odeslat příspěvekod bennybull 5. 4. 2016 10:49

Hard reset a uvidíš jestli se to bude opakovat potom bych to reklamoval
bennybull
Junior

Odeslat příspěvekod karlos_santana 5. 4. 2016 13:49

Jak se provádí a přijde se o všechny data díky moc
karlos_santana
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 4. 2016 13:54

V nastavení - zálohování a obnovení - obnovení továrních dat. Vše důležité musíš zálohovat
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dj Addams 5. 4. 2016 15:10

Nikomu to nepresvita displej ako mne na fotkach?
Dj Addams
Junior

Odeslat příspěvekod Gina2 5. 4. 2016 15:52

Mám od vcera S7, upravuji si nastavení a dodávám aplikace na přehrávání hudby, počasí, navigaci apod. a zatím se chova slušně. Prekvapila me hlasitost a celkem čisty zvukový výstup u médií. Další se uvidí časem.
Gina2
Junior

Odeslat příspěvekod sflorus 5. 4. 2016 15:53

Mě prosvítá a ještě mi trošku podivně začal cvakat home button ještě před tím než na něj zatlačím u stisku. Ale prozatím to nijak neřeším, raději počkám jestli se toho neobjeví více
sflorus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dj Addams 5. 4. 2016 15:57

Ahoj.vdaka za info.este ma napdlo ci to nemoze byt odraz of hrany folie na konci a ta sa odraza...tazko povedat..ale bola na neho aj pustena voda ako prud a aj som ho daval asi na 2-3 min pod vodu do umyvadla a vsetko ok


A sorry ak to tu je..dojde mi sms.svieti dioda.odomknem a u ikony sms mam v bublinke 1 alebo 2 llcet sms.kliknem spravu si precitam ale hore v liste vlavo mam stale ikonu obalky sms a nezmizne.musim stiahnut listu a dat vymazat.aby to zmizlo alebo kliknut na text v okne aby ma preplo do tej sms a potom to zmizne ako nastavit ze dojde sms kliknem dole na ikonu sms precitam a sama mi ta ikonka hore zmizne po precitani..diky za radu
Naposledy upravil seterwohipikule dne 5. 4. 2016 16:11, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
Dj Addams
Junior

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 5. 4. 2016 19:23

Nemáte někdo ten originální kožený kryt? Byl bych rád za foto. Děkuji

Jinak zde se řeší IP68 a Samsung se zatím moc nevyjádřil...

https://www.facebook.com/samsungczsk/po ... 4645023471
FatalError.cz
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků