Samsung SM-N910 Galaxy Note 4 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Honza 54 28. 6. 2015 20:34

zdravím, chtěl bych se zeptat jaký je příjem signálu gsm ? Vaše zkušenosti, děkuji.
Honza 54
Junior

Odeslat příspěvekod rodrixs 29. 6. 2015 12:26

Jedna rada. Nepouzivejte HDR pri foceni :pozor . Pri 100% zvetseni se total vytraci kresba, ktera se slije do rozmazanych ploch. Za tenhle funkcni paskvil by se mel samsung stydet. Ostatne jako Google s autogenianilnima uprvama. Prznic fotek nic vic. Doporucuju delat postporcesing v jinych applikacich nebo rovnou ve Photoshopu v PC. Postihuje pravdepodobne vsechny Samsungy, odzkouseno i na S5.
rodrixs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod barešák 29. 6. 2015 18:40

Příjem GSM je velmi dobrý, když srovnám s konkurencí, tak stejný nebo lepší, u 3G musíš telefon držet tak aby jsi nespojoval rozdělený kovový rámeček, jinak strácí signál a přepíná na EDGE, u LTE žádný problém není a signál mám o 1čárku lepší než u LG G3, ale to není rozhodující...
Jediný co mi vadí je, že některý aplikace občas nejdou přes wi-fi, pomůže až restart a pak zase fungujou, u jiných apek WI-fi funguje bez problémů, většinou mi blbne aladin, dolphin, mozila, aukro a eqabank, u jiných wi-fi funguje pořád, nemám tušení čím by to mohlo být, dělá to ještě někomu?
barešák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod therage 29. 6. 2015 19:42

Už mě nebavilo telefon pořád odkládat na měkkou podložku (to abych nepoškrábal čočku fotoaparátu, jsem na to dost úchylný), tak jsem si pořídil original Samsung gumové pouzdro. Jedná se o pouzdro z tvrdší gumy, žáden slizký silikon.

No a musím říct, že paráda. Vypadá to výborně, zase o tolik telefon není větší a hlavně - už ho mohu pokládat na stůl!

Takže za sebe mohu obaly doporučit. Ale pouze od ověřených výrobců - originál Samsung či Spigen.
therage
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fajn.snek 29. 6. 2015 20:31

No záleží jaky Spigen Jak jsem již psal, tak Spigen neo hybrid zvetši telefon, škrabe rámeček a celkově nic moc. Ale Protective Cover se Samsungu povedl ;)
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod therage 29. 6. 2015 23:45

Jojo, Samsung Protective Cover v šedé barvě mám i já.
therage
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 30. 6. 2015 05:37

fajn.snek píše:kultus: rezim maximalniho jasu funguje při všech režimech displaye, je to spiš rizeno automatickým jasem :)


Jde mi o ten automaticky jas. Zjednodusene, jestli se v kazdem rezimu displeje zapne na slunci na tech cca 700nitu. U S6 to funguje jen v jednom rezimu, proto se ptam.
Naposledy upravil Fíla dne 30. 6. 2015 13:13, celkově upraveno 1
Důvod: zkrácena rozsáhlá citace
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod pavtoo 1. 7. 2015 06:19

Zdravím, chtěl bych požádat o radu. Existuje nějaká app pro NOTE 4 (resp. androdid 5.0), která odhalí, které procesy zabraňují v uspání? Na S3 jsem používal Wakelock Detector, ale ten tady bez rootu nešlape.
Teď se mi 2x stalo, že přes noc šla baterka ze 100 na 86 %. Běžně jsem zvyklej, že ubydou jen 2 %. V nástrojích u Baterky zjistím, že to dělá Systém android, ale který proces, to už nevím. V tel mám ještě GSam Battery, ale tam také není konkrétní rozpad, který proces to způsobuje.
Pokud restartuju tel, pak je vše OK.
Mám pocit, že spouštěčem je připojení přes kabel k PC. Existeuje nějaký nejlepší postup, jak tel od PC odpojit (něco jako když se odpojuje flash disk)?

Díky za tipy.
pavtoo
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 1. 7. 2015 06:40

unmount /mtn/sdcard/.android_secure
napriklad, takze batak a kliknout na nej
to sd card pochopitelne plati i pro telefony bez vym. sd card.jinak co se deje pri mount jde zjistit fiiltraci v logu opet pres adb.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reliks 1. 7. 2015 07:32

pavtoo: Taky už mě ten systém android rozčiluje... Dnes v noci na bezdrátové nabíječce se telefon ani za 8 hodin nenabil (jen ze cca 40% na 72%). Jindy mám nabito na 100% cca za 6,5 hodiny. Budu rád za jakoukoli radu. Díky
Přílohy
Screenshot_2015-07-01-07-30-18.png
Samsung Galaxy S21 Ultra 256GB
Reliks
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 1. 7. 2015 10:33

fajn.snek: Díky za tip, pouzdro Protective Cover. Je fakt luxus, mám Spigen Neo Hybrid, není nejhorší a určitě líp chrání proti pádu, ale Protective Cover je 100x lepší...

Jinak pro všechny, mám dotaz: nevíte někdo jak odstranit z Gear Manageru přebytečné zařízení? Zkoušel jsem promazat data ve správci aplikací, i odinstalovat aplikaci, ale nic. Po opětovné instalaci jsou tam zase všechna zařízení. Podle mě to má na svědomí jiná apka od samsungu, kde to zůstává v paměti, ale nevím která to je... Nechce se mi dělat Tovární nastavení...
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod pavtoo 1. 7. 2015 11:01

oooooooooo píše:unmount /mtn/sdcard/.android_secure
napriklad, takze batak a kliknout na nej
to sd card pochopitelne plati i pro telefony bez vym. sd card.jinak co se deje pri mount jde zjistit fiiltraci v logu opet pres adb.


Díky za reakci, ale myslím, že pro mnohé z nás tady je to čínština. :-)
Můžeš po popsat trochu srozumitelně? Dík.
pavtoo
Junior

Odeslat příspěvekod therage 3. 7. 2015 11:58

Chlapi, jaká je šance, že obdržíme aktualizaci fotoaplikace aby byla taková jako u S6? Myslím tím interface, je přehlednější a je v něm více funkcí.

Díky
therage
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 5. 7. 2015 16:56

Tak dnes pojedu na reklamaci. :-( Mám při focení na displeji dva tmavší flíčky, které jsou vidět i na fotkách. Tovární nastavení nepomohlo, takže ho sbalím a jedu. 8-S Čočku jsem pro jistotu čistil i čistící tužkou a nic. Poškrábaná také není, na tohle si dávám veliký pozor. Ach jo... Jsem zvědavej co v T-Mobilu...
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fajn.snek 5. 7. 2015 20:28

Doporučil bych dat radeji telefon do ofiko Samsung servisního centra - Praha, Liberec, pokud mas tu moznost. Ja mel telefon opraveny domdruheho dne ;) kvůli špatnému tlacitku mi menili i display :)
fajn.snek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků