Samsung I9220 (N7000) Galaxy Note - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Damien Core 21. 3. 2013 17:00

Nezklame ... sem měl kdysi taky obavy z velikosti,zacházením a dnes říkám že nic menšího už nechci. ;-]
Damien Core
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ferryx 22. 3. 2013 18:57

Ahoj,pořídil jsem note 1 a je super ,ale jedna věc mě štve a to hlasitost vyzvánění mám na max a stejně zvoní potichu ,máte nějaké tipy jak hlasitost zvýšit ?Mám android 4.0.3 stock bez rootu
ferryx
Junior

Odeslat příspěvekod dawe 25. 3. 2013 23:23

Tak už ho mám doma a dokonce vyšel ještě o 500 levněji - za 9000 je to myslím bezkonkurenční kup a ještě jsem od Sunnysoftu dostal stylus. Sice moc nechápu proč ho k Note dávají když už tam jeden je, ale hodit se bude. Není to takovej ten levnej šmrks, takže se mi to hodí jako dárek pro někoho...

Ferryx - já problém s hlasitostí nemám, sic to nehuláká ale že bych to neslyšel s tím problém nemám. Zkus si tam nahrát nějaké vyzvánění kde si sám v nějakým SW zvýšíš hlasitost.
Cao Dawe
dawe
Junior

Odeslat příspěvekod jakasi 31. 3. 2013 23:40

ferryx píše:Ahoj,pořídil jsem note 1 a je super ,ale jedna věc mě štve a to hlasitost vyzvánění mám na max a stejně zvoní potichu ,máte nějaké tipy jak hlasitost zvýšit ?Mám android 4.0.3 stock bez rootu


Zesílení zvuku : aplikace SpeakerBoost a pak ji nastavit na maximum. Jede na pozadí.
jakasi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Denny0492 3. 4. 2013 10:23

Nesmysl... stiskem menu (vlevo od hardwerového tlačítka) - Nastavení - Zvuk - Hlasitost-
Zde nastavíš hlasitost všeho v telefonu.
Naposledy upravil Fíla dne 3. 4. 2013 17:23, celkově upraveno 1
Důvod: necitujeme předchozí příspěvek
Denny0492
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 15. 4. 2013 16:02

Mám taky pár dotazů, ač vlastník Notu II, přemýšlím nad downgrade na Note 1. Jak je to s filmama? Nemůžete někdo hodit screen jak vypadá 720p video(myslím jako jak moc jsou velké pruhy) a další věc, je vhodný note na čtení knih? Na Note II se dá v pohodě, ale mám strach z menší velikosti na note 1, jestli už písmo nebude malé(i třeba PDF v nativní velikosti).
A ještě jedna věc... Jakou doporučíte ROM? Nelíbí se mi touchwiz a chtěl bych to nahradit pure androidem, tak asi nějakej CM. Díky moc za rady
portapro
Junior

Odeslat příspěvekod Tonda512 15. 4. 2013 17:06

Pošli mi odkazy na PDF a video co chceš vyzkoušet a udělat screeny a já obratem vyzkousim.

TW je tragedie, jedu na CM 10.1 a spokojenost.
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 15. 4. 2013 22:06

Zkus tohle http://www.youtube.com/watch?v=0DY3_oTysXs v 1080p
PDF prosím o jakoukoliv knihu, jak vypadá...ale spíš ne u obou screenshot, ale fotku displeje, jak to vypadá
portapro
Junior

Odeslat příspěvekod ferryx 28. 4. 2013 19:49

Ahoj poprosil bych o tip na externí něco(dok?) v čem by se dala nabíjet náhradní baterie aniž bych ji musel dávat do telefonu. díky moc.
ferryx
Junior

Odeslat příspěvekod Gustiksarapatka 3. 5. 2013 15:23

Nevíte, jak je to s upgradem na 4.1.2 - oficiální ROM?
Galaxy Note N7000
Gustiksarapatka
Junior

Odeslat příspěvekod Dawe9669 6. 5. 2013 19:24

Zdraec,
koupil jsem Note a rovnou ho nechal aktualizovat, nyní se mi však telefon nemůže načíst OS, objeví se Samsung Galaxy Note a to je tam přes deset minut, pak se na**ru a vypnu to. Při aktualizaci jsem ho měl v kapsi a nemohu vyvrátit, že se mohla vybít baterie. Nemáte někdo radu prosím vás?

Díky Dave
Naposledy upravil Fíla dne 6. 5. 2013 21:24, celkově upraveno 1
Důvod: na fóru mluvíme slusně
Dawe9669
Junior

Odeslat příspěvekod ghost10000 15. 5. 2013 10:01

Zdarec lidi mám SGS II a SGN I a na SII mi přišel přes kies upgrade na 4.1. Jelly Bean už asi před měsícem, ale NOTE stále běží na 4.3...
Má už někdo z Vás oficiálně uprgradováno na 4.1. ? Docela už by se ta 4.1. hodila...
Jinak ať žije Note Před Skami... Ani S II, ani S III mi nijak k srdci nepřirostly a NOTE I. řady mi připadá lepší než II.
ghost10000
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xtonda 15. 5. 2013 10:20

NOTE stále běží na 4.3... asi myslíš 4.0.3?
Updaty vychází postupně po regionech, bohužel na český volný prodej se dost často kašle, existují návody jak do zařízení neoficiálně dostat ROM pro jiný region.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod Gustiksarapatka 20. 5. 2013 20:23

Zdravím,
mohl by mi někdo poradit s upgrade na Android 4.1? KIES mi píše, že aktualizace nejsou podporovány a přes OTA (aktualizace přes nastavení -> aktualizace firmwaru) to nenajde nic. Nevíte někdo, čím by to mohlo být?
Nebo aspoň zkušenosti s přehráváním přes ODIN - postup a zda-li to funguje na 100%.

Děkuji za odpovědi.
Galaxy Note N7000
Gustiksarapatka
Junior

Odeslat příspěvekod stredo_2 24. 5. 2013 22:40

Ahoj, vypadá to, že jsme se konečně dočkali Jelly Beanu 4.1.2:

http://www.sammobile.com/firmwares/1/?m ... Z#firmware

Jdu zkusit, jestli mi telefon nabídne aktualizaci.
stredo_2
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků