Samsung I9220 (N7000) Galaxy Note - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bugshunter 27. 5. 2012 18:31

Ahoj všichni, chtěl jsem poprosit o informaci. Flashnul jsem na německou ICS a rád bych se vrátil na 2.3.6., tedy na původní. Postup je mi celkem jasný, jen na jiném fóru mi někdo doporučil udělat po skončení celé operace oba dva "wipe" a na otázku, co to je a kde se to prová´dí mi ještě nikdo neodpověděl. Nedal byste mi někdo radu, o co se vlastně jedná? Děkuji.
bugshunter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gogocar 27. 5. 2012 21:50

je to takové tovární nastavení a vymaže cache. A dělá se hlavně před instalací, proto je tolik problémů s ICS že to málokdo dělá před instalací odlišného systemu. po instalaci je to už jenom jistota.
Udělej si zálohu všeho co potřebuješ.

Vypni tel. potom drž současně tlečitka Volume+ /Home / Power dokud ti nenaskočí písmenka.
Pohybuješ se tl. Volume a ptvdiš tl. Home nebo Power už si přesně nepamatuju.
A tam udělaš
wipe data/factory reset (vymaže všechny data aplikace,sms.kontakty atd.)interSD i exterSD zustane nedotčena.
wipe cache partition

Obrázek
Samsung Galaxy S II i9100 :
Omega - AOKP android 4.0.4 + Nova launcher Prime
gogocar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 28. 5. 2012 20:35

zdravim
mel bych dotaz...ma oficialni distribuce NFC cip? Na netu nemuzu najit 100% odpoved a pak je mozne pres USB redukci pripojit zarizeni ? díky :)
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malencontre 29. 5. 2012 06:40

NFC nemá. A ano, přes microUSB redukci se ledacos připojit dá (MHL).
Malencontre

Odeslat příspěvekod Pino... 29. 5. 2012 14:09

Ahoj, tak mi prisla 64GB Micro SD karta a muzu potvrdit ze na Notu funguje uplne bezvadne, po vlozeni Android hlasi ze kartu je potreba zformatovat, zbyva jen potvrdit a uz to jede.. (Jak jsem jiz drive psal, zformatovanim se zmeni souborovy system z exFAT na FAT32. Jedina nevyhoda FAT32 pro nekoho muze byt, ze nepodporuje soubory vetsi nez 4GB.)
Realna velikost pro uzivatele je 60GB. Tady jsem to natocil, mate to i s peknou pisnickou: :-)
http://www.youtube.com/watch?v=cglReclK ... e=youtu.be
Pino...
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malencontre 30. 5. 2012 15:00

Jo, na Androidfóru jsem to četl :) Ale pro ty, kteří litují nevýhody FAT32, tak FULL HD filmy na mobilu je zbytečnost. O:-)
Ale já než bych to zaplnil.. :D
Malencontre

Odeslat příspěvekod Pino... 30. 5. 2012 18:27

..taky si nejak nedovedu predstavit duvod, proc bych chtel na Notu sledovat fullHD filmy :-) Osobne nemam ani v PC jediny film, ktery by presahoval 3GB, (krome nekolik cistych DVD ripu).
Pino...
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malencontre 31. 5. 2012 09:12

Já v PC mám filmy myslím si i do 1.7 GB :) Jediný velký soubor je legendární GTA San Andreas (4.68 GB).
Malencontre

Odeslat příspěvekod Dafcza 31. 5. 2012 10:13

gtacko mas ale stejne ve slozkach takze prenaset to muzes:) sem prenasel i 14 GB moderna warfare a vpohode
Dafcza
Junior

Odeslat příspěvekod Malencontre 31. 5. 2012 11:28

@Dafcza: já si to zkomprimuju na krásných 800 MB :) Kamarád tahal na N97 World of Warcraft (25 GB) :D
Malencontre

Odeslat příspěvekod Pino... 1. 6. 2012 21:20

Ahoj, dnes vysla nova oficialni ICS ROMka XXLQ2 pro UK/IRL, nainstaloval jsem si ji a vse beha jako po masle. Jsem spokojeny velmi.
Kdo ji chce, zde je k mani:
http://devsrom4android.blogspot.ie/2012 ... house.html
Je tam kratky pruvodce v angl., pres Odin je to raz dva.
Kdo chce root, je to taky jednoduche a rychle, viz odstavec "rooting":
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1647148
Kdyby si ji nekdo taky chtel nainstalovat a nevedel si rady, dej vedet, rad pomuzu
Naposledy upravil Pino... dne 1. 6. 2012 23:09, celkově upraveno 1
Pino...
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod river 1. 6. 2012 22:46

Ahoj, v minulosti jsem měl SII a 16 GB micro SDHC Lexar class 10, na které jsem měl nahrán Avatar ve full HD. Vše bylo v pořádku a při připojení pomocí HDMI k televizi bylo možné film přehrát. Nyní mám Note a 32 GB Patriot (c10) ale Avatara tem né a né dostat. Je mi jasné, že to má něco společného s FAT při formátování, ale jak je možné, že to kdysi fungovalo a teď ne? :grr: Můžete mi, prosím, poradit, jak bude možné filmy ve FullHD dostat na kartu a následně přehrávat v televizi? Díky.
river
Junior

Odeslat příspěvekod Malencontre 2. 6. 2012 17:07

A formátoval si ji v Notu nebo v počítači?
Malencontre

Odeslat příspěvekod river 2. 6. 2012 23:50

V obou. Když naformátuju v mobilu, film tam nenarvu, když v počítači jako exFAT, mobil pak takovou kartu nenačte.
river
Junior

Odeslat příspěvekod zztopik 3. 6. 2012 07:52

1 Ice Cream Sandwich pro Galaxy Note (http://www.svetandroida.cz/samsung-uvolnuje-ice-cream-sandwich-pro-galaxy-note-201205)
dotaz zkoušel již někdo upgrade a jaké jsou zkušeností jak s průběhem instalace tak i s následným chodem telefonu?
2 navigace
jak na ni bez internetu?

-- 3. 6. 2012 08:52 --

zztopik
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků