Samsung S8500 Wave - brandovaný od T-Mobile a aktualizace FW

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod x-Galileo 8. 6. 2011 10:07

Jsem velmi naštvaný na společnos T-Mobile,která do dneška není schopna zajistit aktualizaci pro své telefony založené na OS BADA. Stále mám na svém Samsungu Wave OS BADA verze 1.0. Už dlouho je ale k dispozici verze 1.2 a právě také nastupuje verze 2.0. Dnes už mám jasno,můj příští telefon jistě nebude "brandovaný telefon".
Další možností je neoficiální upgrade,který zatím odmítám,protože stále doufám v nápravu od společnosti T-Mobile (a nejsem určitě sám).
Naposledy upravil Fíla dne 15. 6. 2011 17:50, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
x-Galileo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 8. 6. 2011 11:19

Tak doufej a čekej, no. Tvoje věc :wink:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavouk28 8. 6. 2011 11:56

uz davno bych necekal a vrazil tam JL2..
pavouk28
Junior

Odeslat příspěvekod apofizek 8. 6. 2011 11:58

Ja bych necekal a vrazil tam Android, kdyby to teda slo :-D..Protoze jinak to je suprovej mobilek :-) Ten vzhled a konstrukce i HW.škoda ho..
ZTE Skate
Android 2.3.5.
apofizek
Junior

Odeslat příspěvekod Stanley78 15. 6. 2011 07:00

APOFIZEK:
I já bych to hned udělal. Po HW stránce super mobil. Jeden z prvních mobilů se S AMOLEDem. Nyní, když Samsung nestíhá AMOLEDy vyrábět se valí nové dvoujádrové mobily, ovšem s S LCD displeji.

Bohužel, Androidu se na WAVE asi nikdy nedočkáme. Škoda.

-- 15. 6. 2011 08:02 --

x-Galileo:

Nevím, ale pokud ti brandovaný telefon nedovoluje stáhnout aktualizaci FW, pak bych ho s klidným srdcem reklamoval a požadoval, ať ti FW přehrají přímo oni (nebo to zařídí).
Nový FW bvětšinou řeší nějaké opravy, vylepšení a pokud to brand telefonu neumožňuje, pak je to na reklamaci.

Někdo mi tu možná namítne, že je to blbost, ale já si za tím stojím.
Stanley78
Junior

Odeslat příspěvekod SuSEr 5. 7. 2011 12:50

S timhle se otravujeme uz dost dlouho https://www.t-mobile.cz/web/cz/diskuzni ... ge/9671691
Cowon iAudio 10
Jays j-jays --> Klipsch Image S3 --> Etymotic Research hf2
SuSEr
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků