Samsung I5800 Galaxy 3 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nery 14. 9. 2010 16:47

mobil mam zhruba 14 dni a zatim zadny vetsi problem nenastal. Snad jen ta chybejici ceska T9. Pripojeni k pc provadim pres Kies, nebo normalniho pruzkumnika ve win. Dostanu se ale jen na kartu.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod empik 15. 9. 2010 11:07

Ahoj, nahral jsem si navigaci Sygic, ale po spusteni je vse (pisma, ikony, ...) takove kostrbate (deformovane), jakoby to bylo pro jine rozliseni. Nevite, jestli to lze nejak nastavit? Telefon mam chvili, je to muj prvni smartphone, tak se v tom nastavovani moc nevyznam. Na strankach Sygicu je pritom telefon v seznamu podporovanych.
empik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod postman15 15. 9. 2010 13:28

Moje skusenosti su o nieco negativnejsie:

- displej sa velmi lahko poskriabe a garantujem Vam, ze pocas doby pouzivania bude neustale upatlany

-moj telefon ma najskor od vyroby nefunkcnu GPS(nepodarilo sa najst satelity ani na otvorenom priestranstve po 40 minutach! )

- po 7 tyzdnoch pouzivania sa telefon NEUVERITELNE spomalil

- za hlavny problem vsak povazujem neuveritelne slaby prijem signalu, neustale vypadky cim sa pre mna napriklad 3G stalo prakticky nepouzitelnym, rovnako upozornujem aj na slabucky prijem Wi-Fi(plny signal telefon nema ani vo vzdialenosti 2m od routra)

nie som si isty ci som mal len neuveritelnu smolu na moj kus telefonu alebo aj niekto iny ma podobne problemy?
I just don't see why I should even care
It's not dark yet but it's gettin' there.

-Bob Dylan-
postman15
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mick8 15. 9. 2010 14:29

zdravim,chtel bych se zeptat na Vas osobni nazor.Ten telefon vypada vlastnostmi i dovednostmi jako jeden z nej ve sve tride,ale chybi mi ceska diakritika.Myslite nebo nevite nekdo nahodou,zda treba poslou aktualizaci nebo tam nejak pujde dohrat?
mick8
Junior

Odeslat příspěvekod Sevca22 15. 9. 2010 17:46

To postman15: Můžu se zeptat jak jsi vyřešil nahrávání aplikací na kartu? vím že Sigic má 2GB a netuším jak ji i jiné aplikace které stáhnu z marketu dostat na paměťovou kartu.Všude totiž čtu že instalace na paměťovou kartu jde až od androidu 2.2 Froyo nebo přes root mobilu. Díky za radu

To empik: myslím že jsem někde četl že se tento problém vyřeší s další aktualizací(verzí) Sigicu, ale už netuším kde jsem to četl :).
Sevca22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mick8 15. 9. 2010 19:20

Sevca22: Však stáhneš vše na kartu! Do paměti telefonu pouze instaluješ...mapy atd máš stažené na kartu...
Díky všem schopným diskuze!!!
Umění fotit není schopnost zachytit co vidím, nýbrž to co nevidíme :-)
mick8
Junior

Odeslat příspěvekod Sevca22 15. 9. 2010 20:04

a ostatní aplikace nejde nakopírovat na kartu?
Sevca22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Flyee 19. 9. 2010 11:24

Zdravím. Vážně uvažuji o tomto mobilu a po tom co jsem si ho byl vyzkoušet si ho nejspíš koupím. Jediný co mě nešlo bylo psaní s českou diakritikou-u sms by to nevadilo ale pokud bych si chtěl něco dopsat v dokumentech nebo na netu tak by mě to vadilo, nechtěl bych pak doma na počítači přepisovat to co jsem napsal cestinou na češtinu. Dá se na tomto mobilu psát s českou diakritikou?
Flyee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremy 19. 9. 2010 11:38

@Flyee: Ve kterém obchodě se dá Galaxy 3 ošahat? Jinak ke klávesnici, ze zdrojů, které sleduji vyplývá, že nedá. Michal pod recenzí na Mobilizujeme.cz odkázal na tuto HTC klávesnici, jestli funguje i bez rootu jsem nemohl ověřit (ale tvrdí to) http://androidforum.cz/latinime2-ceska- ... t4010.html
fremy
Junior

Odeslat příspěvekod kejsi87 19. 9. 2010 13:22

@fremy: pokud jsi z Prahy, tak treba na Flore v Samsungu :)
♫ Sennheiser IE8, Sansa Clip+
kejsi87
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Flyee 19. 9. 2010 15:03

Tak v Brně se dá ošahat v Olympii, je tam obchod čistě Samsung.

Můžete někdo tu klávesnici zkusit?
Flyee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremy 19. 9. 2010 15:12

Asi teda budu muset zase vycestovat, nejčastěji jsem v Plzni nebo Chomutově.
fremy
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 19. 9. 2010 17:14

@Flyee: ono psaní dokumentů přes mobil je dosti nepohodlné... Hlavně že je tam alespoň ten prohlížeč. Tu úpravu a psaní je třeba brát jen jako opravdu nouzové řešení...
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Flyee 19. 9. 2010 19:28

Rozumím, nebudu psát na to nějaký stránky textu, ale třeba možnost dopsat si závěr do nějakýho dokumentu by se mě hodila.
Flyee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nery 19. 9. 2010 19:57

Jinak pro práci s dokumenty a pro toho kdo má účet u Google jsem si v marketu stáhl aplikaci GDocs. Tato se mi jeví lepší než ThinkFree.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků