Samsung S8500 Wave - obecná diskuze, FAQ

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vojtna 1. 3. 2012 23:09

da se nastavit aby mi telefon nahraval video jakkoliv dlouhy aniz by mi to po 3 minutach zahlasalo nepodporovany format?
vojtna
Junior

Odeslat příspěvekod oromis96 2. 3. 2012 12:18

ahoj, aplikace badasports nebo smove... která z těch dvou je lepší? nějaká alternativa?
oromis96
Junior

Odeslat příspěvekod runner8 3. 3. 2012 00:49

- asi máš rozbitou paměťovku nebo někde jinde chybu, mně to natáčí v pohodě i dýl
- nevím jak fungují ty aplikace ale já používám smart runner
runner8
Junior

Odeslat příspěvekod vojtna 3. 3. 2012 09:06

pomohlo by kdybCh naformatoval kartu?
vojtna
Junior

Odeslat příspěvekod Jathro 3. 3. 2012 09:51

Jde i o typ karty. Podle různých zdrojů s Kingstone je problém.
Jathro
Junior

Odeslat příspěvekod yanick81 3. 3. 2012 10:27

Zkusenosti s Bada 2..
1) instalace v pohode, mam W z volneho prodeje, uzivam VDF, stacilo jet podle zde uvedeneho navodu
2) po instalaci se mi nepovedlo prehrat vsechna zalohivana data (napr. sms), zbytek ano, telefon ale dle me nesmyslne rozhazel fotky do slozek..
* pozitiva:
- lepsi vzhled
- na plochu date cokoliv
- widgets jsou pekne
- v kontaktech je cela lista s pismeny
- UI pro volani je pekne (obrazek na celem displeji atd..)
- obecne je dle me hlavni zmena ve vizualu a ta se dle me povedla, ale......
* negativa:
- system pada i po reinstalech i pres nepouzivani widgetu atd - jednim slovem horror
- po spusteni nejake aplikace (Asphalt 6, sMove,..) pak system neumi napsat ani sms-po spusteni hned spadne na zakladni obrazovku - je nutny restart
- web browser byl spatny i ve stare Bade ale ted se subjektivne zpomalilo nacitani stranek, casteji pada a pise "stranka je prilis..", znate to..
- UI pro sms je druhej horror- plytvani mistem atd..
- email-resil jsem (reinstaloval) snad 100x a doted nebezi synchro se seznamem jak ma (vzdy kdyz vlezu do mailboxu, tak system vse smaze a znova stahne..)-otresny..
- pribylo jen par aplikaci, vetsinou nevalne kvality, takze hodnotim spis negativne
* neutralni
- baterku pri stejnem uzivani jako na B1.2 zere stejne = rychle ;-)
- system je stejne rychlej ale je podle me neodladenej-nekdy vse bezi super a neco pada, je nutne pustit x-krat
* zaver:
vse ma sve plusy a minusy a nikomu neradim zda B 2 instalovat ci ne.. ja jsem spis nespokojenej. problem ale je ze spis s platformou obecne. Samsung ji totalne pohrbil a nema smysl si nalhavat ze ne! Wave ma super HW ale vinou vyrobce je mrtvej a tech par z nas ho ma asi z nostalgie.. ja osobne to minim vyresit odchodem z platformy, nejsem zadnej geek, ale aspon mejl a web by slapat mohly.. Koupim EVO nebo neco co je ted za hubicku, snazil jsem se u Wave zustat, ale proc se dobrovolne trapit s necim co ma hmatatelne chyby?
yanick81
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jarrynn 3. 3. 2012 13:02

Re: "vse ma sve plusy a minusy a nikomu neradim zda B 2 instalovat ci ne.. ja jsem spis nespokojenej. problem ale je ze spis s platformou obecne. Samsung ji totalne pohrbil a nema smysl si nalhavat ze ne! Wave ma super HW ale vinou vyrobce je mrtvej a tech par z nas ho ma asi z nostalgie.. ja osobne to minim vyresit odchodem z platformy, nejsem zadnej geek, ale aspon mejl a web by slapat mohly.. Koupim EVO nebo neco co je ted za hubicku, snazil jsem se u Wave zustat, ale proc se dobrovolne trapit s necim co ma hmatatelne chyby?"

Celkem solidní hodnocení Bada 2... i když samozřejmě subjektivní. Např. mě synchronizace s gmailem probíhá lépe než za Bada 1.2 . Asi používám jenom aplikace při kterých telefon tzv. nepadá.
Jinak po 17 měsících jsem si koupil novou baterku a jde to samozřejmě znát co se výdrže týče.
jarrynn
Junior

Odeslat příspěvekod yanick81 3. 3. 2012 13:35

Gmajl je v pohode, ale taky nesel ihned a bez problemu..
Jinak baterie je u me plus/minus ok ... telefon vysaju klidne za hodinu ci mi vydrzi 3 dny..zalezi co delam.. Mam stale originalni..

Jinak se mi od W nechce.. Telefon je genialne zpracovanej! X-krat mi spadl, zmokl! atd. a nejevi znamky pouziti.. Jediny okamzik kdy mi kov vadil jsou mista vice stinena od site nebo wi-fi, kde jsem oproti znamym hure chytal signal atd. ..

Spis me stve, ze nevim cim ho nahradit :-) Uz jsem pochopil ze do toho nema smysl vrazit majlant, takze.. Libi se mi SE Arc S, ale je to plastak a bojim se abych po kvalite W nebyl ***** :-) EVO vypada dobre, ale je to macek..ale stoji polovicku, takze.. nevim ;-)
yanick81
Kolemjdoucí





Odeslat příspěvekod trempmirek 3. 3. 2012 20:10

vojtna píše:pomohlo by kdybCh naformatoval kartu?


mně to natáčí jen 14sec.pak napíše,že karta není podporovaná pro toto rozlišení.Ale u B1.2,to šlapalo v pohodě,jak dlouho sem chtěl.Kartu jsem zformátoval v kompu i v mobilu, ale je to stále stejné.taky mi tu nikdo neporadil co s tíím.Už uvažuji o nové kartě./další vyhozené prachy/
trempmirek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 3. 3. 2012 21:46

Na tohle je jen jedna rada,pujc si od nekoho kartu a zkus to. Pokud to bude normalne fungovat,tak kup novou kartu. Ja mam 16gb transcend class 6 a naprosta parada. Kamos chtel usetrit,tak nekoupil zadnou dal tam tu co mel v nokii jako v zakladnim baleni a nefungovala. Ted si koupil novou na rady at si nekupuje kingston se vykaslal a koupil,protoze byl levny a ted ma problemy s nacitanim obsahu karty,videa se mu sekaji,protoze karta nestiha. Ale prvni co na to rekl,ze ten telefon stoji za pi..,ze v nokii to fungovalo,ale zapomnel,ze ta nokie nemela ani z jedne tretiny takovy fotak co wave. No ted uz to vi,tak je zase spokojeny.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod trempmirek 3. 3. 2012 23:06

mně jen hlava nebere,že na 1.2 to fachčilo jak má.kinston16Gclas4
trempmirek
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků