Samsung I9000 Galaxy S - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 10. 5. 2012 17:48

Prosím vás, je tenhle Galaxy S rootlej?

Obrázek
TomeekHoleek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BiGSh0cK 12. 5. 2012 10:52

co takhle si o tom nejdřív něco přečíst...pokud máš v menu aplikaci Superuser tak root máš, pokud ne, tak ne...z tohohle se nedá poznat nic
BiGSh0cK
Junior

Odeslat příspěvekod ingbrzy 12. 5. 2012 11:18

TomeekHoleek píše:Prosím vás, je tenhle Galaxy S rootlej?

Nie nieje... a ma este povodny firmware....
________________________________________________________________

SAMSUNG GALAXY SII i9100
HyDrOG3N-ICS (AOKP) -> Android 4.0.4 + APEX Launcher

SAMSUNG GALAXY S i9000
AOKP -> Android 4.0.4 + APEX Launcher
ingbrzy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod preludeman 13. 5. 2012 09:47

Tak jsem nahodil včerejší ics 4.0.4 a jsem docela nadšenej. Měl jsem předtím dubnovou verzi a nějaké změny jsou. Přehlednější kalendář, plně automatický restore všech aplikaci, daleko více volné paměti ram...dostanu se i na 200mb volných, tzn ze procesy na pozadí určitě nebudou tolik žrát baterii...no uvidíme. Vychází teď každý den nová verze ale nechce se mi tedy zkoušet každý den jinou...a určitě jsou tam hlavně změny v systému kterých si běžný uživatel jako já ani nevšimne... ;-)
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod preludeman 13. 5. 2012 11:34

Jo a padá prohlížeč...normálně frčí, ale když chci vyvolat levým tlačítkem menu, tak spadne. Nemáte někdo tip na podobný a spolehlivý prohlížeč?
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod hhitmen 13. 5. 2012 11:38

mas ten integrovany nebo chrome?
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod amigo22 13. 5. 2012 15:07

Galaxi se mně nespojí pomocí kabelu z notbokem ale dříve jsem neměl problém Usb ladění mam vypnute a v nastavení usb mám nastavené Velkokapacitná pamět jak dřív ale notbok vubec nereaguje na připojení už jsem nootbok aj obnovýl do výrobnýho nastavení a aj telefon ale pořad se stejně nespojí pomocí usb .
Kde muže byt problém?
Samsung Galaxi S
Davidova ROM JW4 2.3.6 SGS FINAL ValuePack
Semaphore 2.7.3
amigo22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 13. 5. 2012 17:01

Bigshock: Nemám náladu si o tom cokoli číst, android mě nechává chladným, tohle je kamarádovo eSko... a když jsou tu lidé, co mi poraděj (od toho vlastně je fórum), proč to sáhodlouze hledat po webu, hm? :-*

ingbrzy: Díky ti moc O:-)
TomeekHoleek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BiGSh0cK 13. 5. 2012 21:23

jo tak já myslel že se chystáš i na flash atd...ingbrzy jak jsi to poznal? :-)
BiGSh0cK
Junior

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 13. 5. 2012 21:54

Okej.. :)
TomeekHoleek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod preludeman 14. 5. 2012 21:14

Řekl bych, že ingbrzy to pozná hned, určitě má něco naflashováno... určitě podle verze jádra, asi. Jinak ten prohlížeč mam defaultní, a měl jsem za to že defaultní prohlížeč je chrome, nikdy jsem se v tom nějak nevrtal. Stáhl jsem nějaký delphi, docela dobrý, ale když jsem si ho dal synchronizovat s chrome účtem, tak záložky nikde...tududutum.
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod amigo22 14. 5. 2012 21:16

Potřeboval bych poradit Galaxy mně nenaběhne je zůstane stát na Samsung Galaxy i9000
a už před tím se nešlo připojit k PC je nějaká možnost obnovený systému třeba pomoci paměťové karty ? nebo už jen servis ?
Dostanu se downolandu nebo do CWM ale nespojí se z PC ale ten problém se projevil už aj předtím
Děkuji za rady
Samsung Galaxi S
Davidova ROM JW4 2.3.6 SGS FINAL ValuePack
Semaphore 2.7.3
amigo22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod preludeman 14. 5. 2012 21:30

Zkusil bych tedy ten download mod, znova nainstalovat usb ovladace v pocitaci, vyresetovat pocitac, pohlidej si at nemas spusteny kies, ani nijak na pozadi a zkus to pripojit v odinu. Potom je to pres odin uz brnkacka. A nebo jestli ti jde recovery mod, tak zkus nahrat jinou rom primo z sd karty...provest taky wipe data a cache...
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod amigo22 14. 5. 2012 21:45

Jo jde mně recowery mod jan jak nahrát jinou rom pomocí recovery z poametové karty jak dam chose zip from sdcard tak to nebere .
nepiše tohle .
E:can't mount /sdcard/
Samsung Galaxi S
Davidova ROM JW4 2.3.6 SGS FINAL ValuePack
Semaphore 2.7.3
amigo22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod warezakcz 14. 5. 2012 22:15

prosím, prosím, pěkně prosím... :D jaký je poslední vydaný oficialni a funkční firmware od Samsungu?
warezakcz
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků