Samsung I9000 Galaxy S - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tom077 3. 8. 2010 11:29

Honza20 :
Globálně bych s tím problém neměl a ušetřené peníze by byly fajn .... ale .....
Někde tady ve fóru jsem se dočetl (týkalo se to HTC Desire) jeden uživatel jej měl od operátora a jiný uživatel z volného prodeje .... ten z volného prodeje při aktualizacích okamžitě aktualizoval .... ten od operátora se nemohl dočkat aktualizací,až po delší době to operátor uvolnil .... toto mi příjde trochu blbé .... (doufám,že jsem nenapsal nějakou blbost - ale tak o tom psali) .....
Co o tom soudíš ty????
Nokia E50
Tom077
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 3. 8. 2010 11:32

Ty aktualizace se týkají hlavně operátora T-Mobile, 02 i Vodafone s tímto nemají problém.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza20 3. 8. 2010 11:54

Tom077
Je to tím,že u T-Mobilu se prodávají přístroje z různých sérií a podle toho se jim taky ten update nabídl.Taky si všimni,že někteří uživatelé hlásili,že jim update s telefonem od T-Mobilu proběhl bez problémů a u jiných o něco později.
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miclha 3. 8. 2010 13:10

Taky jsem z Ovy, a rozhodne ho beru od Vodafone za krasnych 8000 s matcinym tarifem. Vodafon ho nijak nebranduje nebo tak, takze az vyjde ofiko 2.2 v Cr tak mužeš hned sosat..... V Alfe je drahy....
miclha
Junior

Odeslat příspěvekod rudaja1 3. 8. 2010 14:23

kumpa píše:Neprisel nekdo z vas na zpusob, pripadne aplikaci, aby telefon pri pripojeni k nabijecce nebo kabelu byl porad rozsviceny? Tzn. nezamykal se a nezhasinal displej...

Aplikace, nastavení, aplikace, rozvoj, zatrhnes Zůstat vzhůru.
rudaja1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kumpa 3. 8. 2010 14:52

Super, diky moc!
kumpa
Junior

Odeslat příspěvekod mjarek 3. 8. 2010 14:55

Poradí někdo? Jde u tohoto telefonu nastavit vlastní zvuk z galerie na SMS?
mjarek
Junior

Odeslat příspěvekod lenka2003 3. 8. 2010 14:59

Mám podobný dotaz: Jde nastavit vlastní zvuk k upomínkám v kaledáři??
lenka2003
Junior

Odeslat příspěvekod Tom077 3. 8. 2010 16:26

Díky za osvětlení problému s aktualizacemi u telefonů od operátora .....

U VF super cena,používám O2 .... tak uvidíme ..... jestli tam by se nedala uhrát nějaká lepší cena .....

Jinak majitelé .... řešíte nějakou fólii na displej popř. nějaké pouzdro .... já totiž nosím z 99,9% tel v kapse .... je sice pravda,že na mé stařičké N E50 mi už tolik nezáleží :-D ale S GS by si jisté šetrné zacházení zasloužil ..... tak se jen tak ptám ....
Nokia E50
Tom077
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mjarek 3. 8. 2010 17:26

Tak zkoušeli jste někdo vlastní zvuk na SMS? Pokud ano tak poraďte. Díky.
mjarek
Junior

Odeslat příspěvekod Ronaldok 3. 8. 2010 17:34

PLS jaka je ted nejnovejsi verze FW ktera je ofiko dostupna? Potrebujuji sosnout a nevym jaka to je. Dekuji
Ronaldok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod demonicus 3. 8. 2010 17:42

mjarek:
a) nespamuj, zkus vydržet, než ti někdo odpoví
b) najdeš zvuk v prohlížeči souborů - otevřeš ho (přehraješ) - volby - použít jako ton oznámení

ronaldok:
já mám ofiko cz distrbuci SGS a mám I9000XXJF5 verze jádra 2.6.29 root&SE-S602 #2, číslo sestavení ECLAIR.XWJFB


edit:
Jakého používáte emailového clienta?
Hledám něco, co mi bude stahovat pravidelně poštu ze seznamu, hotmailu a active24 (firemní). Ideálně tak, že jakmile dojde do schránky, tak mě mobil upozorní... tuším push email se tomu říká. Stejně funguje integrovaný client pro gmail, bohužel jen pro gmail. .... dík za radu.

edit2: tak koukám, že to nefugnuje s nastavením zvuku u sms tak, jak jsem předpokládal :), takže jinak:
Udělej si složku Notifications na kartě a do ní vlož soubor, který chceš přiřadit k SMS. Pak otevři nastavení zvuku a mezi melodiemi uvidíš i tu ze složky.
G165
demonicus
Junior

Odeslat příspěvekod Marcelkor 3. 8. 2010 22:16

Jak se vám píše na té klávesnici od samsungu? Ta qwerty ještě ujde, ale já jsem zvyklej na normální s té devítkou. Ale tady ta t9 nemá česká slova a ještě je celá nějaká pomalá. Nakonec jsem našel klávesnici z HTC a ta je naprosto perfektní s podporou češtiny. Málokterý slovo v t9 chybí a když, tak se tam jednoduše dopíše a příště už tam bude tak jak jsem byl zvyklej z hloupých sony ericssonů.
Marcelkor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 3. 8. 2010 22:46

Měl bych dotaz na zdejší majitele, flashovali jste už firmware JG3 ? Vyplatí se to ? Sleduji tuto diskuzi pravidelně, ale moc příspěvků, které by hodnotily zkušeností s daným fw jsem neviděl. Díky

PS doufám, že to není moc velké pádlo, zítra mě přijde tak snad nebudu mít šok :D
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod demonicus 3. 8. 2010 23:01

Marcelkor píše:Jak se vám píše na té klávesnici od samsungu? Ta qwerty ještě ujde, ale já jsem zvyklej na normální s té devítkou. Ale tady ta t9 nemá česká slova a ještě je celá nějaká pomalá. Nakonec jsem našel klávesnici z HTC a ta je naprosto perfektní s podporou češtiny. Málokterý slovo v t9 chybí a když, tak se tam jednoduše dopíše a příště už tam bude tak jak jsem byl zvyklej z hloupých sony ericssonů.


Používám swipe, zatím asi nejlepší způsob psaní na SW klávesnici, co jsem kdy vidě.

carreaum17 píše:Měl bych dotaz na zdejší majitele, flashovali jste už firmware JG3 ? Vyplatí se to ? Sleduji tuto diskuzi pravidelně, ale moc příspěvků, které by hodnotily zkušeností s daným fw jsem neviděl. Díky

PS doufám, že to není moc velké pádlo, zítra mě přijde tak snad nebudu mít šok :D


Nefleshoval, každopádně telefon je velký, ale je lehký. Takže když ho držím v ruce, mám pocit, že je to menší zařízení než HTC Touch HD, které jsem měl předtím.
G165
demonicus
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků