Samsung S8000 Jet - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Honza20 15. 5. 2010 18:16

---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Valpen 16. 5. 2010 10:06

Jeste jedna otazka :-) .
Nemate nekdo nejakej napad, jak ulozit fotky a video v telefonu nebo na karte, tak aby se pri zobrazeni pres tlacitko brana nezobrazovali, nebo jenom jako adresar?
Valpen
Junior

Odeslat příspěvekod maddoxx 16. 5. 2010 11:55

caute. mam problem. preco v polozke nastavenia telefonu mi chyba polozka NAVIGACIA????? mam tam vsetky polozky len tato mi chyba Diky...
maddoxx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ghotic.ghotic 18. 5. 2010 00:04

maddoxx-aktivuješ to v nastavení :-) restartuje se ti telefon a pak se ti tam objeví ;-)
-"Potřebujeme dva roky, abychom se naučili mluvit, a padesát let, abychom se naučili mlčet." E.Hemingway

-Alcatel OT Club DB, Alcatel OT501, Sagem MW3020, Siemens SX1, Sony Ericsson W800i, HTC TyTN II, LG KU990 Viewty, Samsung S8000 Jet
ghotic.ghotic
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rox_xy 18. 5. 2010 09:48

Dá se tam nějak nahrát čestina? Nebo aspoň angličtina? :)
Rox_xy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin.sudoma 18. 5. 2010 16:47

Ahoj, mám problém. Opera mini 5 mi bez problému fungovala (XPIJ7). Před pár dny, když jsem ji chtěl spustit, doběhl ukazatel spouštění cca 5mm před konec a dál se nic nedělo. Tak jsem zkoušel přeinstalovat, ale už se pouze začne spouštět java aplikace, objeví se hláška "nahrávám" a hned skočí zpět menu a nic se neděje. Všechna nastavení jsou OK, delfin funguje, jiné starší verze opery taky. Zkoušel jse další 3 verze firmware ať orig. nebo s easy java, připojení jak O2 internet, tak WIFI, ale prostě nic nefunguje. Netuším, co s tím, ale trochu mě to mrzí od telefonu, který by vzhledem k zařazení na trhu a ceně měl takovéto mouchy mít snad vychytané (i vzhledem k počtu nových firmware).
Děkuji za každou radu

-- 18. 5. 2010 18:37 --

Ahoj, mám problém. Opera mini 5 mi bez problému fungovala (XPIJ7). Před pár dny, když jsem ji chtěl spustit, doběhl ukazatel spouštění cca 5mm před konec a dál se nic nedělo. Tak jsem zkoušel přeinstalovat, ale už se pouze začne spouštět java aplikace, objeví se hláška "nahrávám" a hned skočí zpět menu a nic se neděje. Všechna nastavení jsou OK, delfin funguje, jiné starší verze opery taky. Zkoušel jse další 3 verze firmware ať orig. nebo s easy java, připojení jak O2 internet, tak WIFI, ale prostě nic nefunguje. Netuším, co s tím, ale trochu mě to mrzí od telefonu, který by vzhledem k zařazení na trhu a ceně měl takovéto mouchy mít snad vychytané (i vzhledem k počtu nových firmware).
Děkuji za každou radu
martin.sudoma
Junior

Odeslat příspěvekod ghotic.ghotic 19. 5. 2010 16:49

Rox_xy

ano dá změnou fw

martin.sudoma

jaké mouchy? Dolphin Ti funguje tudíž to není chyba samsungu ;-) Jinak jediné co Ti můžu poradit je změnit verzi Opery jestli Ti ostatní java aplikace fungují. Navíc nové fw nevydává jen fw-koukni se kolik jich je oficiálních :-D

Honza20

off topic pro Tebe! http://www.youtube.com/watch?v=I4RjKegOLgE jsem si pořídil ;-)
-"Potřebujeme dva roky, abychom se naučili mluvit, a padesát let, abychom se naučili mlčet." E.Hemingway

-Alcatel OT Club DB, Alcatel OT501, Sagem MW3020, Siemens SX1, Sony Ericsson W800i, HTC TyTN II, LG KU990 Viewty, Samsung S8000 Jet
ghotic.ghotic
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod t.m. 20. 5. 2010 18:12

Díky moc za příspěvky všech, mockrát mi pomohlo tohle forum s nastavováním jeta....jen takovy poznatek, který se mi stal s free navi wetravel...v pohodě vše chodilo na firm XPJA1, jelikož jsem nebyl spokojen s jasem a trochu blbnul net, vrátil jsem se na XPIJ7....u toho jsem sice navi spustil, ale nerozchodil jsem navigování, tak opět návrat na XPJA1 a zase jde....máte tedy taky problem s wetravel na XPIJ7?....Tomáš
t.m.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bessulka 20. 5. 2010 22:01

Ahojda, díky tomuto fóru jsem už 2 dny šťastnou majitelkou Jetu. :-) Postupně se s ním seznamuji. Mám jen pár dotazů. Když mám zmeškaný hovor, vždycky se musím podívat do záznamů hovorů, aby zmizelo upozornění na dispeji? Když bylo upozornění na displeji, tak jsem dala "konec" a zmizelo to, jenže když mi přišla sms, tak to tam znovu ukazovalo ten zmeškaný hovor.
Dále mě zajímá, jestli se dá nějak při psaní sms opravit text, aniž bych musela celý text smazat až k místu, kde mám chybu? To mě trápí docela dost, jsem střevo a často se ukliknu a zjistím to až při dalším slovu. :oops: Takhle to vždycky musím všechno smazat.
A poslední dotaz, nepřišla jsem an to, jak uložit melodii, když si dávám novou poznámku v kalendáři. Vždycky mi to nabídne tu základní melodii (která je strašná) a já to musím zdlouhavě měnit.
Předem díky moc za odpovědi a hlavně díky za toto fórum, díky němuž jsem si vytipovala i shop, kde jsem mobil objednala :-D
Bessulka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cojone 21. 5. 2010 15:21

1. problem - tohle se objevuje porad a zrusit to nejde :(
2. problem - dotkni se na displeji mista v pravo od chyby a zmackni sipku pro mazani anebo zacni psat opravu
3. problem - melodie nejde zmenit :(

Snad by s melodii pomohl DesperadoX, ktery se docela hrabe ve firmwareu
cojone
Junior

Odeslat příspěvekod Bessulka 21. 5. 2010 16:22

Díky moc! :-) Ta oprava sms je fakt super, hodně mi to urychlí psaní. :-D
Ještě jeden dotaz, taky vám budík hraje jenom 1 minutu?
Bessulka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iskra 23. 5. 2010 16:45

Bessulka,

- kalendár-vytvoriť-napr.plán-vypíšeš, čo potrebuješ potom - dole nastaviť podrobnosti-ton upozornenia zvonenia, hudba alebo čo tam máš-uložiť :)
- ton budíka hraje len minutku tiež by som brala aby to dalo celú skladbu...


Ahojte a ja mám od včera takýto problém kto vie prosím poradte...

chcem si pozrieť fotky a ked si kliknem na fotku aby som mohla listovať objaví sa mi upozornenie "Nedostatok prostriedkov. Zatvorte niektoré aplikácie a skuste to znova" neviete prečo to robí pamäť zapratanú nemám vo fone mám asi len 10fotiek, 1film a skladby ale to som mala aj doteraz a bolo všetko v poriadku a na displeji mám vidget s oblubenými číslami nič viac, čo s tým mám spraviť normálne ma to vytáča neviem sa nikde dostať :( dakujem
iskra
Junior

Odeslat příspěvekod everyone 23. 5. 2010 17:12

Ahoj, pořídil jsem si JETa a chtěl bych vás poprosit, jestli by mohl někdo postnout nějaké odkazy na stránky a fora věnované tomuhle telefonu? Forum jsem procházel ale těch stránek je moc...

Předem dík
Did you forget to take your meds?
everyone
Junior

Odeslat příspěvekod sibelius81 23. 5. 2010 18:22

iskra,

bohužel některé fw u určitých mobilů tohle dělá, stačí vypnout a zapnout mobil a bude to zase (na nějakou dobu) fungovat

everyone,

http://samsungjet.povez.cz/
Mobil: LG G2 32GB
TV: Samsung UE40ES7000
Foto: Panasonic G5
sibelius81
Junior

Odeslat příspěvekod iskra 24. 5. 2010 08:41

sibelius naozaj to funguje, mooc dakujem :) mám SW ver S8000XPJA1
iskra
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků