Samsung S8000 Jet - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MotoBob 18. 4. 2010 14:50

ghotic.ghotic

Díky :D ten vodopád ještě někdy zkusim ;-) .
Panasonic GD35-->Siemens C25-->Siemens A60-->Motorola SLVR L7-->Motorola Rizr Z10-->Samsung S8000 Jét-->Samsung Galaxy Note II-->Samsung Galaxy S6 Edge+-->Apple iPhone 7 128GB<--

Život není zlej, to jenom lidi jsou sv*ině.
MotoBob
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanekCZ1985 18. 4. 2010 15:02

Honza20 píše:JanekCZ1985
Jak jsi vlastne dopadl s tou reklamací na ten jack ?

Ne tak jak se mi to hodi. Na netu ma prodejna reklamacni rad blbe udelanej, je tam napsany, ze reklamace prijimaji pouze postou na jejich adresu s pribalenym popisem zavady. Nevim co to je za blbost. Jeste tam zajdu a uvidim. Mozna to vyresim usb sluchatky, uz sem nejaky na jeta videl.
Nemějte stach z konce světa, ale z toho, co nastane potom.
JanekCZ1985
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iskra 18. 4. 2010 17:31

Honza20 - ďakujem stíšenie klikania sa podarilo-aké jednoduché :) aj zmena zvuku SMS.

- chalani pekné fotečky - chválim :) nech si hovorí kto, čo chce ale mne sa fotky z jetíka páčia :) ked fotíte tak len automatom alebo skúšate aj rozne nastavenia? ak áno ktoré sa vám osvedčili?

- ozaj nemáte niekto púzdro Krusell? vyzerá super :)

http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/090PKR ... 0-jet.html
iskra
Junior

Odeslat příspěvekod ghotic.ghotic 18. 4. 2010 18:08

iskra

nejlepší na focení v exteriéru je mód landscape, ale jinak to ponechávám automatice ;-) Já pouzdro nemám jen DÁVÁM NA SVOJÍ HRAČKU POZOR ;-)
-"Potřebujeme dva roky, abychom se naučili mluvit, a padesát let, abychom se naučili mlčet." E.Hemingway

-Alcatel OT Club DB, Alcatel OT501, Sagem MW3020, Siemens SX1, Sony Ericsson W800i, HTC TyTN II, LG KU990 Viewty, Samsung S8000 Jet
ghotic.ghotic
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza20 18. 4. 2010 19:04

Taky máte problém s pamětí na smsky ?Já se prostě nedostanu přes 300 sms(odeslané,doručené).
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3nv1r0 18. 4. 2010 20:30

Ohledně toho času - stalo se mně to už dvakrát, ale tím stylem, že jsem ráno v 7:45 odjížděl s autem do servisu a když jsem tam po čtvrthodině cesty dorazil, na mobilu bylo 1:50 8-S
3nv1r0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndyCo 18. 4. 2010 22:07

Zdravicko, chcel som sa opyta ci mi neviete poradit aky hudobny prehravac by som mohol nahodit do telefonu namiesto toho originalneho?
Dakujem
A este prosim vas kde stiahnem offline instalator na nainstalovanie java aplikacii na firmware co ich nepodporuje.
Ď
AndyCo
Junior

Odeslat příspěvekod iskra 19. 4. 2010 10:26

ghotic.ghotic píše:iskra

nejlepší na focení v exteriéru je mód landscape, ale jinak to ponechávám automatice ;-)


- mod Landscape a to je čo v slovenčine alebo v češtine ? v preklade krajina ale ja tam taký mod nemám hladám v scéne, či nie? mám tam "na šírku" a to je vzdialená scenéria, zaostrenie na nekonečno to je ono?

- rozlíšenie aby fotka bola čo najkrajšia-ostrá je lepšie dať max.2560x1920 alebo radšej menej? vobec sa v tomto nevyznám :( ja mám teraz nastavené 2m 1600x1200...

- inak včera som si pozerala videá na youtube a zvuk mi tak dáko sekal treba to niekde vo fone nastaviť ? inak wifi fakčí dobre-pripojil sa bezproblémovo :)

- skúšala som aj rádio cez slúchadká a prekvapilo ma, že je to mono :(


ďakujem, želám pekný deň :)
iskra
Junior

Odeslat příspěvekod ČernáMamba 19. 4. 2010 12:00

Vážení vespolek,

nechci zde Samsung Jet nikterak hanit, nicméně jelikož jsem byl jeho vlastníkem něco málo přes 3 měsíce sdělím alespoň své zkušenosti:

1.) displej výborný, stejně jak se tu píše asi nejlepší se kterým jsem se alespoň já setkal
2.) ovládání OK, nicméně "superrychlík" to vskutku není, pomocí "dotyku" vyplňovat nějaká hesla či přihlášení v internetovém prohlížeči je ovšem téměř nemožné, trefit se do okénka pro vyplnění aby telefon nezareagoval na dotyk tím že okno prohlížeče zvětší, je velmi obtížné a dělalo alespoň mě velké potíže, bez stylusu poněkud velký problém.
3.) naučit slovník T9 nová slova se mi zdá je poněkud problém, některá slova si zapamutuje některá ho mohu učit pořád dokola a stále si to nezapamatuje
4.) Jack - asi nejvíce problémová záležitost - pustil jsem přes jack do reproduktoru rádio - někdy hrálo 10min někdy jen 2 min a samo se vyplo, musel jsem zapínat a vypínat rádio takto pořád dokola a je to dost hodně úmorné! Dávám velké mínus.
5.) nevím zdali to zde na portálu bylo rozebráno, ovšem měl jsem extrémní problémy s Bluetooth připojením - mám vůz Škoda Octavia Scout kde je jako součást vestavěná HF BT sada jakožto součást vozu z výroby - Jet se v pohodě připojil avšak během cca 5-10min (opět jak kdy) se automaticky odpojil a během cca 20s zase připojil a pak to dělal zhruba každých 5 minut...pokud chcete telefon na který je v tomto spoleh, nevím zdali je tento typ ke správný (jinak HF BT sada je v pořádku, zkoušel jsem starší Nokii 6233 připojila se přes BT a držela pevné spojení s HF bez problémů)
6.) zmeškané události - další potíž, při zamknuté klávesnici pokud máte ztracený hovor, mohl jsem klikat na zrušení zmeškané události jak jsem chtěl a jen se mi okénko události zvírazňovalo jako že "registruje" můj dotyk ale asi až na po 4té či 5té protokol zmešk. události zmizel jen aby se opět během pár minut při zamknutém telefonu opět oběvil - velmi frustrující!
7.) baterka - spočátku vydržela cca 2-3 dny běžného užívání cca 2-3 5ti minutové hovory a cca 10sms (žádné Wi-Fi či BT), po cca 3měsících vydržel sotva 1 den
8.) nevím jak vy ostatní ale během toho co jsem nosil mobil v pouzdře se mi mnohdy podařilo (nějak nechtěně ani nevím jak) zaktivovat testovací hovor - trvalo mi to asi 3x než jsem přišel na to že mi de fakto nikdo nevolá a že je to jen "testovací" hovor.
9.) abych jen nekritizoval, fotky z mobilu jsou obstojné, video nahrávání horší, jak říkám displej a přehrávání videí skvělý, jak na výšku tak na šířku, přehrává DiVX bez problému netřeba nic konvertovat jen přetáhnout do mobilu - fakt super, dávám velké plus!
10.) Wi-Fi dostatečné, GPS jsem neměl možnost vyzkoušet nechtělo se mi ve dnešní době kdy se dají stáhnout různé freewarové aplikace s mapy zdarma investovat tisíce do licencované verze navigace
11.) Možná jsem měl jen "špatný" kus bohužel byl koupený originálně přes T-mobile 23.12.2009 a musel jsem po těchto strastech specielně problémy s BT sadou, jackem, baterii mobil reklamovat s tím že jsem žádal výměnu, opravu či nahrání nového orig. softu. Bohužel, telefon přišel zpět z orig. opravny s tím že "nejsou moduly na jeho opravu" a tím mi vrátí peníze nebo vymění kus za kus. S tím že mám mobil který v tu dobu nedotovaný stál 7700Kč nejen na parádu a potěšení (nejsem podnikatel) ale když jedu autem a mám orig. HF a telefon si s ním nerozumí, něco není v pořádku. Dílenské spracování bylo velmi dobré, bohužel pár chyb možná softwarových (možná jen v mém "vadném" kusu) bylo a byli to věci se kterými se za tyto "nemalé" peníze nespokojím. Bohužel "neoriginální" novější software jsem do mobilu dávat nechtěl jelikož bych tím přišel o záruku, ptal jsem se na to přímo v T-mobilu. Také si dejte pozor jak se vám mobil připojuje k netu. Pokaždé musíte ručně nastavit připojení přes "internet" pokud nemáte nastavené připojení přes Wi-Fi, jinak se defaultně telefon připojí přes "WAP" což se stalo mě, záhy faktura na 5000Kč mě nepotěšila. Tím že jsem dlouholetý zákazník a měl "nový" brandovaný mobil JET, se mi podařilo T-mobile donutit částku vyreklamovat z 80%. Pro ty co si myslí že jsem mobilový "analfabet" tak nejsem, nejsem také na úrovní "programátor" ale úplný laik také ne. Myslím si že brandovaný telefon byl tak možná schválně nastaven aby si holt operátor "přilepšil" na nevědomosti zákazníka. Přeji vám všem kterým tento mobil přináší zábavu i radost abyste s ním užili spousty dobrého, jen sem dávám tento příspěvek aby ostatní viděli čím jsem si prošel já. Mobil je to jistě dobrý, pokud vše pracuje jak má. Nerad bych tu někoho pobouřil, prosím berte mé zkušenosti jen jako "slovo do pranice" a nikoliv jako znehodnocení jistě potenciálně dobrého produktu.
ČernáMamba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sibelius81 19. 4. 2010 12:37

ad 5.) mám v autě handsfree Nokia a připojuji se přes bluetooth bez problémů
ad 7.) já to mám s baterii přesně obráceně, nejdříve Jet vydržel sotva den, teď dva dny a ještě zbývají dva dílky, telefon mám jako služební, takže hovorů a sms je hodně
ad 9.) já jsem z fotek právě že rozčarován, čekal jsem lepší fotky - hlavně interiér je katastrofa (ano diskuze na téma mobil není zrcadlovka blabla)... v rámci práce fotím hodně v interiérech a prostě nic moc...ale na takové to domácí žvý...focení to stačí
Mobil: LG G2 32GB
TV: Samsung UE40ES7000
Foto: Panasonic G5
sibelius81
Junior

Odeslat příspěvekod ČernáMamba 19. 4. 2010 12:52

No určo, v interiéru je to tragédie venku fotí dosti obstojně. Sice nechápu proč se výrobci předhánějí v počtu megapixelů když to už dneska není ani o čočkách fotoaparátu ani o snímacím čipu (jelikož většinu dražších fotˇáků používají vyšší standardy) ale spíše o dalším spracování! Proč mít výbornou čočku i "X"megapixelový čip když s výsledný optický "vstup" neumí zpracovací čip v mobilu fotku dostatečně dobře zpracovat že? Poněkud to ztrácí smysl a pak má člověk domění že nás výrobci tahají tak trošku za nos tím že cpou stále víc megapixelů do fot´áku a přitom jen málokterý jestli ve dnešní době vůbec nějaký by vskutku z většiny případů dokázal doopravdy nahradit klasický at´ i levný kompakt. ;-)
ČernáMamba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sibelius81 19. 4. 2010 13:14

s tím souhlasím... já mám 5Mpx, tak já tam dám 7... a v konečném výsledku je to jedno... obstojné jsou pouze detaily, jinak bída... bohužel
Mobil: LG G2 32GB
TV: Samsung UE40ES7000
Foto: Panasonic G5
sibelius81
Junior

Odeslat příspěvekod JanekCZ1985 20. 4. 2010 10:11

Jak dopadli ostatni s reklamaci toho jacku?
Nemějte stach z konce světa, ale z toho, co nastane potom.
JanekCZ1985
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ghotic.ghotic 20. 4. 2010 21:31

ČernáMamba

ad4) není problém jacku ale alternativních frekvencí ;-) Dělají to že začnou ladit ale nenaladí-rádio přestane hrát-pomáhá vypnout přes ikonku AF ;-)
-"Potřebujeme dva roky, abychom se naučili mluvit, a padesát let, abychom se naučili mlčet." E.Hemingway

-Alcatel OT Club DB, Alcatel OT501, Sagem MW3020, Siemens SX1, Sony Ericsson W800i, HTC TyTN II, LG KU990 Viewty, Samsung S8000 Jet
ghotic.ghotic
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MotoBob 21. 4. 2010 19:58

Je tu nějak mrtvo :) ... Koukněte na můj nový fotografický výtvor ;-) :
(foto v místnosti u okna)

http://galerie.mobilmania.cz/showphoto. ... user=58077
Panasonic GD35-->Siemens C25-->Siemens A60-->Motorola SLVR L7-->Motorola Rizr Z10-->Samsung S8000 Jét-->Samsung Galaxy Note II-->Samsung Galaxy S6 Edge+-->Apple iPhone 7 128GB<--

Život není zlej, to jenom lidi jsou sv*ině.
MotoBob
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků