Samsung I8910 HD - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jackOO7 16. 7. 2009 16:13

to bezec: tim ze je to simbian, tak to neni absolutni problem..

PC Suitem zazalohujes a Samsung studiem ten samej sobor nahrajes do HDcka
jackOO7
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Google 16. 7. 2009 16:47

to jsem zkoušel když jsem tam nahrával IG2, je to na nic a nová baterka není k sehnání..
Marek Google
Junior

Odeslat příspěvekod nosooo 16. 7. 2009 17:10

http://catalog.baltitel.com/-p-947.html ... bf16225c56
tuna uz ho normalne maju aj skladom,teda ak to neni nejaky fake
nosooo
Junior

Odeslat příspěvekod the-rock 16. 7. 2009 17:41

to běžec: Pokud mas kontakty zalohovane v MS Outlook, tak ti to pujde..mam to tam tak zalohovany a pri synchronizaci si zvolim Outlook a vyckavam..je to tak ani s kalendarem.. ;-)
Mobil: N73 plum silver -> Nokia 5700 Xpress Music -> Nokia N82 silver -> Nokia N78 black -> HTC Touch HD -> Samsung i8910 omnia HD*
Auto: Honda Civic 1.5 16V -> komplet tunning
the-rock
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod McZerro 16. 7. 2009 18:33

zajimava zprava ohledne prodeje se objevila zde . S moji anglictinou to neprelouskam presne, ale pisou tam tusim neco ve smyslu ze i8910 se zacne prodavat (nejen u nas, ale vsude) oficialne prvniho srpna, a ze to je z duvodu nejakych problemu a samsung je chtel vyresit driv nez spusti masovy prodej. Jinymi slovy, tento a asi ani pristi tyden se ceskych i8910 jeste nedockame :-| pisou tam i cenu, ktera ma byt 540 Eur, coz je asi 14k Kč...
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nosooo 16. 7. 2009 20:59

to su take problemy kt sa tykaju len česka,ci aj slovenska?predava sa uz oficialne tento telefon na slovensku?
nosooo
Junior

Odeslat příspěvekod sensei_cz 17. 7. 2009 08:58

McZerro píše:zajimava zprava ohledne prodeje se objevila zde . S moji anglictinou to neprelouskam presne, ale pisou tam tusim neco ve smyslu ze i8910 se zacne prodavat (nejen u nas, ale vsude) oficialne prvniho srpna, a ze to je z duvodu nejakych problemu a samsung je chtel vyresit driv nez spusti masovy prodej. Jinymi slovy, tento a asi ani pristi tyden se ceskych i8910 jeste nedockame :-| pisou tam i cenu, ktera ma byt 540 Eur, coz je asi 14k Kč...


Nevim presne co terminu "i-dotting" a "t-crossing" znamenaji, ale obecne se tam rika, ze Samsung stopnul masovou vyrobu po te, co dodal na trh nekolik brandovanych serii. Prijde mi to ale divny, nebrandovany telefon je v zahranici bezne k mani, jeste minuly tyden ho nabizela Pixmania (ted maji novy termin 24.7., ale ja ho tam objednaval minuly patek a dnes mi dorazi).

Na jinych blozich o i8910HD se dokonce mluvilo o dostupnosti 16gb verze v severni evrope (plus v komentarich psali lidi z Holandska a Spanelska ze u nich ne 16gb verze k dispozici taky).
sensei_cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jvees69 17. 7. 2009 10:16

CO ŘÍKÁTE NA TOTO:

http://www.mobilveci.cz/invisible-shiel ... a-hd-telo/


TA FÓLIE VYPADÁ OPRAVDU JAKO LUXUSNÍ OCHRANA PRO TAKOVEJ TELEOFNEK.. NEMÁTE TO NĚKDO?? (zajímalo by mě hlavně zda to nějak neovlivní dotykovej display...)
jvees69
Junior

Odeslat příspěvekod Landa007 17. 7. 2009 10:29

Tuto folii sem mel na iphone 3g a byla paradni, kryla kazdou cast telefonu. Opravdu spolehliva ochrana, pokud nechcete mit zadny skrabanec a uchovat mobil jako novy. Jinak na youtube je mnoho videi, kde zkouseji testy co vse vydrzi.
Landa007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pan chodny 17. 7. 2009 10:54

Landa007 píše:Tuto folii sem mel na iphone 3g a byla paradni, kryla kazdou cast telefonu. Opravdu spolehliva ochrana, pokud nechcete mit zadny skrabanec a uchovat mobil jako novy. Jinak na youtube je mnoho videi, kde zkouseji testy co vse vydrzi.


nesníží se s tou fólií citlivost kapacitního displaye?

v nabídce na mobilvěci mají folii na display za 480 a na tělo za 780
dohromady teda 1260,-
celkem pálka za fólii, stojí to toeda za to?
pan chodny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jvees69 17. 7. 2009 11:11

jj, je to pálka, ale podle mě to za to stojí.. na ty testy jsem koukal.. je to mazec co to vydrží..

Původně prej vyvynuta v USA jako ochrana pro drahé vrtule k helikoptérám..

Teď je alee zásadní otázkou, zda to nějakým způsobem neovlivní funkci (citlivost) dotykového displaye.. (naštvalo by kdyby za ty prachy pak člověk zjistil, že to musí strhnout, pač mu hůř reaguje na dotyk)
jvees69
Junior

Odeslat příspěvekod pan chodny 17. 7. 2009 11:12

přesně
ty prachy bych i obětoval, ale pouz pokud to neovlivní citlivost
pan chodny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Landa007 17. 7. 2009 11:13

Zadnou citlivost to nesnizuje, nic sem tedy nezaznamenal. Ta cena za tech 780 je na celej mobil a za 480 jenom na displej, tak to tedy bylo i u iphonu bud jen displej nebo cely mobil, ale ta cena je moc vysoka. Ja na iphone na cely mobil jsem kupoval asi za 400. Takze asi tak.
Naposledy upravil Landa007 dne 17. 7. 2009 11:19, celkově upraveno 1
Landa007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jvees69 17. 7. 2009 11:18

--tak to rádi slyšíme..

jj, je to cena za komplet i zadní část.,., přesně oříznuta okolo foťáku a část pod hardwarová tlačítka..

Teď aby to člověk nalepil 100% rovně a souměrně.. už jsem fólie na mobil lepil a žádná sranda to není.. :D no a to byly fólie za pár korun.. zmršit tuhle za 7 stovek tak si hoooooodně nafackuju... :D
jvees69
Junior

Odeslat příspěvekod 4D4M 17. 7. 2009 11:25

vsak tam pisu, ze ked zle nalepis tak mozes dat dole a odznova dat sprej a nalepit... podla mna mozes skusat davat presne az kym neminies ten sprej... :) a takto ked vies, ze nemas co pokazit tak to nalepis presne aj na prvy krat. ;-) ja si tu foliu objednam urcite. vravite ze ta za tych 780 Kč je v tom aj na display a zadny kryt? tak to kupujem! ;-) (síce najprv by som rad zohnal ten telefon :-/ :grr: v orangi)
4D4M
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků