Samsung I900 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MartinTDI 4. 9. 2008 16:05

kully12 píše:Na whymobile.com uvedli ceny s postovnym i mimo Singapure, ale CR tam bohuzel neni. Je tam vsak cena do Nemecka (a myslim si, ze bude stejna cena i do CR) a to SGD $1105.00 (asi 12 300 KC) - jenze ! nejspis bude nutne zaplatit nasemu statu 19% DPH, protoze Singapur neni v EU. Clo u mobilnich telefonu je 0 %
Cena je za 16 GB verzi a obsah baleni je:
* 1 x Samsung i900 Omnia
* 1 x Original Battery
* 1 x Original Stylus
* 1 x Stereo Earphones
* 1 x 1GB MicroSD
* 1 x AC Charger
* 1 x USB Cable
* 1 x CD and Manuals

EDIT:
Tak jsem si to spatne precetl a do CR to teda neposilaji. Maji tam vypis zemi, do kterych to posilaji ...
Overseas Orders:
Due to overwhelming demand, we will not respond to e-mail inquiries and only accept direct orders via payment to PayPal to the following countries only:

Malaysia, Brunei, Hong Kong, Taiwan, Australia, China, Japan, New Zealand, UK, Canada, France, Germany, Sweden, Switzerland, USA


EDIT2:
Uz jsem ani nedoufal, ze by snad nekdy z whymobile.com odpovedeli na muj mail ohledne postovneho do CR a dneska jsem se dockal. Tohle mi napsali:
Thank you for your interest in our products. The Samsung i900 is in
stock now.

Unfortunately, we do not accept PayPal payments for shipments to Czech
Republic. We only accept payments via Telegraphic Transfer to our bank
account.

The total cost to ship the phone to Czech Republicis SGD $1160 including
fuel surcharge and insurance.

We only ship using SingPost (Singapore's local postal system). You can
read about them at http://www.singpost.com.sg/

All orders are shipped with tracking and insurance.

More details on shipping, warranty and payment can be found here:
http://www.whymobile.com/productinfo.php?id=SAM-i900

Please let us know if you would like to proceed with the order.

Thank you.


Takze kdo nechcete cekat az se pristroj objevi u nas, muzete objednavat ;-)
Cena vychazi zhruba na 13 000 KC za 16 GB verzi. Jenze nevim jak to bude s tim DPH ...





oni ti velmi radi deklaruju nizsiu cenu, takze DPH bud nebudes platit vobec tak to bude do 33 USD alebo iba z ceny ktoru deklaruju oni. Na colnici by to nemali rozbalovat, a urcite nebudu schopni urcit presnu cenu v singapure
BMW
MartinTDI
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kully12 4. 9. 2008 19:23

Tak pokud se s nima domluvis a uvedou nizsi cenu, fakturu do baliku nedaji, tak je pak sance, ze telefon projde bez cla ...
kully12
Junior

Odeslat příspěvekod GiGiDAGia 4. 9. 2008 21:20

Počkal bych 14 dní ;-) V OC Letňany (u fontány :-D) je stánek s Omnií a slečny vám ho/ji půjčí ;-) Pěkná mašinka a nebyla nijak pomalá, bohužel bez SIM a z mé strany bez nějakých zkušeností s WM. Rolování jako na iPhonu a pokud se nepletu bez češtiny.
nositel titulu: OGOznalec no. 1*** (od qwertoma)
SE K550i, Nokia E61, iAudio G3
GiGiDAGia
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod toxicek1 4. 9. 2008 22:09

sunnysoft ho ma v ponuke za 13 599 Kč dodavka obsahuje o.i. : mapy od Route 66 + držiák, cigaretový napájač (Mapy region: Estonsko, Litva, Lotyšsko, česká Republika, Slovensko, Polsko, Maďarsko),licencia je časovo neobmedzena.
toxicek1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GiGiDAGia 4. 9. 2008 22:25

Ale bude až příští týden ;-) a zatím ho žádný CZ operátor nenabídne
nositel titulu: OGOznalec no. 1*** (od qwertoma)
SE K550i, Nokia E61, iAudio G3
GiGiDAGia
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hacek 4. 9. 2008 22:58

Operator ho skutecne nenabidne a to proto ze jim ho Samsung neposkytne a bude se prodavat v elektro obchodech atd... Bude se prodavat v kompletne ceskem prekladu a to jen ve verzi s 8 GB pameti. Verze s 16GB prijde a to se nevi jestli vubec nejdrive za cca pul roku. Jinak dneska jsem jeden kompletne pocesteny finalni kousek mohl otestovat a byl jsem velmi potesen rychlosti telefonu a i kvalitou displeje ktery je mimochodem WQVGA s 262144 tis barev to ze ho win. mobile nedokaze naplno vyuzit je vec druha nicmene podani barev je skvele. Jinak telefon by se mel prodavat pouze ve spojeni s navigaci route 66 a obsah ceskeho baleni bude:(Handset, Baterie, Navod,Stereo sluchatka,Mic kabel,Dotykove pero,Drzak do auta, cestovni adapter, Datovy kabel, 1 GB SD katra) Pristi tyden si hned jeden kousek vemu :D

ps.: do prodeje se dostane v polovine pristiho tydne
Hacek
Junior

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 5. 9. 2008 06:11

Tak to je nemile.
Je to na 100% jisté, že se bude prodávat jen s tím ROUTE? Já tenhle program opravdu nechci a přijde mi zbytečný ho platit.
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ok 5. 9. 2008 06:23

Má někdo zkušenosti s tímto obchodem? http://shop.computershop.cz/eshop/?cls=stoitem&stiid=61129
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hacek 5. 9. 2008 07:35

mel jsem moznost videt baleni a telefon i tiskovy materialy a vsude to bylo s route 66 a drzakem do auta. I aplikace v telefonu pro spousteni tam mela Samsung a co jsem se vcera ptal tak to bez navigace kupit nepude. Spis mi vadi, ze se nebude prodavat 16GB :'(
Hacek
Junior

Odeslat příspěvekod uberpr0 5. 9. 2008 07:40

moj zaujem vyhasol po zisteni ze WM pouziva 65k farieb... skoda, lebo Omnia sa mi paci
Fotim: Oly E-PL1, telefonujem: Xiaomi Mi2 32GB / Nokia Lumia 620, Surfujem: Apple iPad Mini, Hram sa: i5-4570, 8GB RAM, GTX770, 23" DELL U2312HM, pozeram filmy na Samsung LE37C650.
uberpr0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 9. 2008 07:46

Ten rozdíl není tak patrný, jak se podle čísel může zdát. Zas tak bych to neřešil.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hacek 5. 9. 2008 07:49

ano pouziva 65K barev ale jak jsem psal na displeji to nepoznas. Podani barev bylo vyborne ostatne nejlepsi je kdyz se na telefon pred tim nez ho zacnete soudit podivate sami ;-]
Hacek
Junior

Odeslat příspěvekod kully12 5. 9. 2008 08:07

Hacek píše: Spis mi vadi, ze se nebude prodavat 16GB :'(


Opravdu se 16 GB verze prodavat nebude ? Psal jsem email na Samsung CZ a tam mi odpovedeli toto:
Bude na trhu 8GB a 16GB verze, pravdepodobne s navigacnym systemom. Priblizne na konci zari.


Pokud mate nekdo 100% informaci o tom, ze 16 GB verze nebude, tak si vezmu 8 GB at zbytecne necekam. Bohuzel jsem zrusil rezervaci na 8 GB verzi a tak jsem ho uz mohl pristi tyden mit...
kully12
Junior

Odeslat příspěvekod Hacek 5. 9. 2008 08:20

ja jsem vcera od Samsungu zjistil co jsem psal ze 16GB by na nas trh mela prijit nejdrive pul roku po 8GB. Taky jsem chtel 16GB ale jde to rozsirit pametobou kartou a nekby musi vydat taky ty 16 GB karty takze by pak bylo pymeti dostatek. Tedka mam pametovku 8GB a myslim ze staci kdyz ve spojeni s interni pameti budu mit tech 16 tak jsem spokojen ;-)
Hacek
Junior

Odeslat příspěvekod kully12 5. 9. 2008 08:28

No mohl jsem mit 16 + 16 GB (tohle je sice extrem, ktery nejspis nevyuziju, ale ta moznost tady je) a takhle bych mohl mit "jen" 8 + 16 GB ... Nechapu proc neuvedou obe dve verze najednou ...
kully12
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků