Samsung Galaxy S20 FE /5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vitezslav2 23. 2. 2021 11:02

Tak jsem ho vrátl, pro mne je ta výdrž opravdu hrozná. Ani nevydržel do 17h. A vypínat různý funkce (Always, atd)
kvůli prodloužení výdrže nebudu. Ale jinak je to moc pěknej telefon.
Vitezslav2
Junior

Odeslat příspěvekod rava007 23. 2. 2021 12:52

Tak to je škoda, ale chápem. Ak chceš definitívne tento problém vyriešiť a zostať pri S20 FE, tak odporúčam kúpu 5G verzie, tá by mala vydržať do konca dňa :) Takto som to poriešil ja a som spokojný (4G verzie som nechal členom rodiny, ktorí nie sú na telefóne závislí a nároky na mobil sú menšie pri zachovaní všetkých funkcií v prípade ich jednorázového využitia). Neviem ako nový Exynos 2100 v nových S21, ale Snapdragon je v tomto spoľahlivý...
rava007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sachmar 23. 2. 2021 15:02

Jsem rád že já ten problém nemám vivat Snapdragon 5G 8-) 8-)
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod Vitezslav2 2. 3. 2021 17:37

Ahoj, chtěl bych poprosit o radu. Nějak se mi podařilo u Samsung Galaxy S20 FE 5G změnit tapetu u konverzace v nativní aplikaci na SMS, a teď nemůžu přijít na to, jak ji změnit zpátky. Poradíte, nemůžu na to přijít. Děkuji
Vitezslav2
Junior

Odeslat příspěvekod peter34 3. 3. 2021 11:21

Skús znovu aplikovať tému ktorá je v telefóne, prípadne si nejakú free stiahni z obchodu a potom sa vráť na defaultnú.
Samsung Galaxy S23 256GB
peter34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vitezslav2 3. 3. 2021 11:32

Už se podařilo. Díky
Vitezslav2
Junior

Odeslat příspěvekod Petik111 6. 3. 2021 06:52

Ahoj, prošel sem tohle fórum a nikde jsem podobny dotaz nenašel takže se zeptám uživatelů FE 5G .......je to běžné že při snímání otisku prstu se vždy kolem senzoru rozsvítí bíle kolečko na plný jas což je ve večerních hodinách dost obtěžující a taky při použiti Always On Displeje spuštěného na poklepaní občas při tom dotyku nepříjemně problikne plným jasem? Mam odzkoušeno na S10 + a tam je to bez těchto ,,rušivých elementu". Děkuji za jakýkoliv váš poznatek.
Petik111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kufus 6. 3. 2021 09:23

Ahoj, S20 FE má optickou čtečku, ten prst prostě musí prosvítit. S10+ má ultrazvukovou.
CPU C2D E4400 @ 2GHz MB GIGABYTE P35 DS3L RAM 2 x 1GB Kingston 800Mhz GK X1950PRO HDD WD2500YS Caviar Corsair VX450W
kufus
Junior

Odeslat příspěvekod makarenka88 24. 3. 2021 12:41

Jakou používáte redukci na sluchátka? Přišla mi nějaká za pár Kč z ebay tel mi píše "připojené usb zařízení není podporováno".
Musím koupit originál samsung? Nejsou ty redukce např z datartu to samé jako z ebay?
makarenka88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter34 25. 3. 2021 10:49

Najlepšie je použiť originál Samsung, s ňou je funkčnosť zaručená.
Samsung Galaxy S23 256GB
peter34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod valemiro 14. 4. 2021 13:46

Zdravím, funguje vám osvetlenie okrajov displeja pri oznamoch? Nastavené mám a nič....
valemiro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomik822 14. 4. 2021 19:00

makarenka88 píše:Jakou používáte redukci na sluchátka? Přišla mi nějaká za pár Kč z ebay tel mi píše "připojené usb zařízení není podporováno".
Musím koupit originál samsung? Nejsou ty redukce např z datartu to samé jako z ebay?


https://www.alza.cz/alzapower-usb-c-m-n ... 01.htm?o=1
-táto funguje.Tiež mi jedna nešla, zakupena v aliexpresse

-- 14. 4. 2021 20:04 --

valemiro píše:Zdravím, funguje vám osvetlenie okrajov displeja pri oznamoch? Nastavené mám a nič....

Funguje, asi to máš zle nastavené, musíš mať zaškrtnuté v Oznámeniach - Stručné, na Podrobné to nefunguje.
Tomik822
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod valemiro 14. 4. 2021 19:56

Ano, mám, ale pri oznámeniach sa nič nedeje.
valemiro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod valemiro 15. 4. 2021 06:14

Niečo som musel zmeniť v nastaveniach -asi oznámeniach aplikácií, funguje.
valemiro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Neonik 23. 4. 2021 01:15

krtenek píše:Mám trochu problém s foťákem. I když vypnu Optimalizátor scény a HDR, tak fotka zejména krajiny (stačí i fotit z okna na ulici) prostě není pěkná. Je přebarvená, saturovaná a hlavně je to olejomalba. To je oproti mému 4 roky starému mobilu strašně trpké zklamání. Fotky na blízko ujdou.
Foto na Pro režim není o mnoho lepší.
Jiné kafe je RAW formát, tady bych se nebál srovnání snad s jakýmkoliv kompaktem. Barvy jsou přirozené a hlavně detaily jsou zachovány!!! Skoro k neuvěření, jaký je to rozdíl.
Tudíž se chci optat, zda není nějaká jiná alternativní fotoaplikace, která by fotky nemrvila. Případně, jak na převod RAW fotek přímo v mobilu.


Zaujímavá otázka a nik nereagoval. Hľadal som parametre foťáku na nete a nikde som nenašiel info o formáte raw. Má možnosť ukladať do raw? Chcel by som kúpiť tento mobil hlavne na fotenie. Bojím sa ze to ale nebudú fotky, ale olejomaľby ako píše krtenek.
Neonik
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků