Siemens Fanclub

Fotky členů fóra, mobilů, organizace srazů...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod DevAstor 6. 1. 2010 23:18

dejvidek píše:Design je subjektivní záležitost, myslím že je na trhu dostatek extrémů, že si každý dnes vybere a nebude brečet že mu chybí Siemens, protože srovnávat 6 staré telefony a dnešní je drobet mimo - design je ovlivněn i tím co telefon umí dnes a co uměl tehdy.

U mobilu by mi stačilo, že umí volání a sms, všechno ostatní je vedlejší, ale stejně se z dnešní nabídky i při takto nízkých požadavcích nedá nic pěkného vybrat, tohle je vážně krize celého dnešního mobilního průmyslu.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EINEX.SIEMENS 14. 1. 2010 20:52

dejvidek píše:
Devastor píše:Tak to teda nevím která většina se ti zdála odfláknutá...
Minimálně však designově se Siemensu ještě žádný výrobce nevyrovnal. A když vidím ty dnešní cihličky... Škoda slov.


Design je subjektivní záležitost, myslím že je na trhu dostatek extrémů, že si každý dnes vybere a nebude brečet že mu chybí Siemens, protože srovnávat 6 staré telefony a dnešní je drobet mimo - design je ovlivněn i tím co telefon umí dnes a co uměl tehdy.
Odfláknuté se mi nic nezdálo, odfláknutých telefonů hlavně po softwarové stránce sem na servis posílal desítky, né-li stovky. Jejich "tunění" menu a plácání jedné funkce přes druhou fakt bylo šílený. Jeden z nejhorších šmejdů byl Siemens ST60. Zoufalost Siemensu byla vidět na každém kroku, telefony nabízel za velmi nízké ceny, aby vůbec nějaké prodal. V době kdy Nokia prodávala 6230i za cca 10tis tak novinka v podobě S75 musela být za 6tis aby si jí vůbec někdo všimnul. Marketing fakt není o plakátu na Hlávkově mostě....
dejv


SIEMENS ST60 Není SIEMENS ale Made in taiwan , vidím že se někdo vyzná....vždyt už ten design dává najevo že je to vetřelec.
Sbírám Siemensy.
EINEX.SIEMENS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 2. 2. 2010 12:11

Kluci měl bych jeden benq siemens E71 v parádním stavu plně funkční stáří 14měsíců s krabicí nabíječka,pokut by měl někdo zájem nabídněte cenu nebo výměnu sz nebo email 8-)
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 2. 2. 2010 12:17

Černý nebo stříbrný?
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Frank123 2. 2. 2010 16:18

Kdyby náhodou někdo měl na prodej funkční S55ku ve slušným stavu, tak bych ji koupil, sice tohle neni bazar ale....
Frank123
Junior

Odeslat příspěvekod zdenek sport 2. 2. 2010 16:55

barva je teflon
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chalmi 6. 2. 2010 07:46

Zdravím.Je z Česka a nebo je to dovoz z venku?
chalmi
chalmi
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 10. 2. 2010 22:41

No míval jsem jako první A50,potom MC60 šlo to přes CX65 a následně M65 k poslednímu CX75,kterého jsem se zbavil někdy v roce 2005.
S touhle značkou jsem neměl žádné větší potíže,pouze u M65 když jsem blbnul a přes VKP Loader nahrál zálohu flex do vnitřní flash paměti kde je FW takže pak pomohl jen servis a hrozba když se to bude opakovat další opravu zaplatím.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod EINEX.SIEMENS 13. 2. 2010 17:41

zdenek sport píše:barva je teflon


Jsou dvě verze,jedna je více stříbrný teflon a druhá podstatně tmavší teflon :D
Sbírám Siemensy.
EINEX.SIEMENS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 13. 2. 2010 18:06

je ceskej jeste mam zarucak mobilpohotovost byl novej vyprodej 13 mesicu stari
a asi ta tmava teflon
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 13. 2. 2010 18:17

Hoď fotku
Píše se starý, ne stari.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 14. 2. 2010 07:08

To mělo být Stáří :D hold psaní z mobilu ,foto přidám odpoledne ;-] tak zde : Obrázek
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 2. 2010 12:38

Zdeňku, nevymlouvej se na psaní z mobilu, ale prozraď, že jsi na prvním stupni ZŠ chyběl...
Ještě taková drobnost. Takto se to nemá! mobilu ,foto Má se to takto: mobilu, foto
;-)
Kolik chceš za ten telefon?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 14. 2. 2010 18:13

;-)
Naposledy upravil zdenek sport dne 15. 2. 2010 14:36, celkově upraveno 1
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 14. 2. 2010 18:38

Frank123 píše:Kdyby náhodou někdo měl na prodej funkční S55ku ve slušným stavu, tak bych ji koupil, sice tohle neni bazar ale....

jednu mám,ale už na to neseženeš origo klávesnici...ty co prodávají je už jen parodie :(
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků