O2 Volnost zrusili?

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod clown 1. 4. 2008 12:00

Preco na stranke O2 uz nie je ani zmienka o O2 Volnost?
clown
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kotrcka 1. 4. 2008 12:17

lebo mozno pre "velky zaujem" pripravuju Volnost verzia 2.0 :-) aj ja som na to rano pozeral ako puk - okrem cennika ani zmienka, ze take cosi existovalo.
kotrcka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ferino75 1. 4. 2008 13:21

to teda ziram aj ja
akurat som chcel zobrat neaky telefon cez volnost...

tak k tej web stranke:
dostal som informaciu zo zakaznickeho centra, ze sa prerabaju stranky s informaciami o volnost programoch - viac mi v tejto chvili nevedeli povedat
tak som strasne zvedavy, co to bude az to bude...

k tej volnosti:
skusal niekto po 6 mesiacoch pouzivania o2 volnost s akciovym tel. kupit novy akciovy telefon ?
mne povedali na predajni, ze to nie je mozne, iba ak s novym cislom!
to co ma byt ???
ferino75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kotrcka 2. 4. 2008 10:27

ferino75: neviem presne, skus pohladat na nete, uz tu ludia kupovali po "viazanosti" novy telefon na volnost. ale zda sa mi, ze bolo potrebne prejst na predplatenku a potom spat na volnost, co sa poriadne predrazi.

pripadne este zazracne cislo 949...a zapis si meno operatorky(ora), keby vymyslali

mail z O2:

Kód: Vybrat vše
Vazeny pan Kotrcka,

radi by sme Vam odpovedali na Vas email z 1.4.2008.


Program O2 Volnost nasa spolocnost uz neponuka, preto nie je uvedena v nasom internetovom obchode.

Nasu aktualnu ponuku sluzieb najdete na nasej internetovej stranke http://www.sk.o2.com/sk/domovska-stranka.html , kde po rozkliknuti vybraneho produktu, sa Vam zobrazia kompletne informacie.


Blizsie informacie o vsetkych produktoch a sluzbach najdete na nasich internetovych strankach www.sk.o2.com.


V pripade akychkolvek otazok a nejasnosti suvisiacich s poskytovanim telekomunikacnych sluzieb je mozne kontaktovat bezplatnu linku 0800 02 02 02.


S pozdravom a zelanim pekneho dna


Miroslava Promerová
Back office operátor
Oddelenie starostlivosti o zákazníkov
Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.
www.sk.o2.com[/cod


TAKZE PRVY NEAKCIOVY PRODUKT O2 SLOVENSKO POCHOVANY

//matho83: pre lepsiu prehladnost [.code][./code]
kotrcka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ferino75 2. 4. 2008 12:17

takze oni tu volnost fakt zrusili!
to uz su im asi zakaznici ukradnuti ?
tak uz zacinam pomaly lutovat, ze som k nim presiel...

kotrcka: dik za info - teraz si uz mozem telefon kupit akurat v bazari, pretoze viazat zmluvou na dva roky sa rozhodne nemienim - po tych vsetkych skusenostiach...
este im tam asi zavolam, ze ci im naozaj nezalezi na zakaznikoch ...

//matho83: prispevky spojene
ferino75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Consik 2. 4. 2008 12:44

Su aj lepsie programy ako O2 volnost len si treba vybrat a nie spekulovat. O2 Best
Consik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TA 2. 4. 2008 13:39

rana pod pás :) Voľnosť bola celkom dobre vymyslená - najmä preto, že sa dalo kedykoľvek prejsť nam predplatenú kartu alebo si zmeniť výšku paušálu. Asi takto O2 prichádzalo o veľa mobilov, takže už aj oni sa vybrali cestou našich 2 väčších operátor - zdierať a zdierať...
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cybermop 2. 4. 2008 14:09

skoda ze to nebol len prvoaprilovy zart :(
cybermop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stano.mania 2. 4. 2008 14:15

Prečo sa dobré produkty u operátorov - všetkých - vytrácajú?
Záver: im už asi nejde o spokojnosť svojich klientov, ale ide im len o ZISK a ako potiahnuť čo najviac peňazí z našich peňaženiek :roll:
Ak obrat len troch najväčších operátorv je vyše 70 miliárd a čistého zisku vyše 20 miliárd, najvyššie priemerné mzdy, šplhá sa to k 50 tisíc, tak je jasné, že chcú ešte VIAC :mrgreen:
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod dejvo8 2. 4. 2008 15:18

kotrcka: Preco si myslis, ze pri prechode z Volnosti na predplatenku a opat Volnost s telefonom predrazi?

ferino75: skus pozriet http://sk.o2.com/ludia/eshop/telefony/v ... fonov.html mozno lepsie ako bazar

A len tak mimochodom, Volnost s telefonom bola pre O2 asi stratova, no aj tak je toho skoda, ten "pausal" mi vyhovoval a navyse ponukal telefon pri 6 mesacnej viazanosti.

A este nieco o prechodoch Volnost -> Jednotka:
http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.ph ... cc0#568292
Naposledy upravil dejvo8 dne 2. 4. 2008 15:22, celkově upraveno 1
dejvo8
Junior

Odeslat příspěvekod brain 2. 4. 2008 15:18

Tak, teraz som zvedavy ako to bude dalej s tymi co uz maju O2 Volnost bud s telefonom alebo bez a akcia Volnost mini. Vidim, ze O2 sa naucilo praktiky Orange a TM a potichucky, bez nejakeho vysvetlenia ako dalej, proste zrusi. Neviem, ale tymito krokami vela ludi si rozmysli, ci ma cenu prejst od ineho operatora k O2. Ako velky zastanca O2 som teraz na vazkach. :pozor2
brain
Junior

Odeslat příspěvekod kotrcka 2. 4. 2008 15:56

dejvo8: lebo ked treba volnost zrusit, tak vam ostane predplatenka bez kreditu - kredit pripisu az o mesiac. a ked si chcete znova aktivovat volnost, tak treba najprv dobit kredit, ktory vlastne mate.

brain: volnost s telefonom uz nie je, nakolko v ponuke nie je ziaden telefon pre tento program. a kedze pri volnosti neexistuje ziadna viazanost, mozu ho kedykolvek previest na narovinu - ked to dobre chapem. ked je to pre O2 stratove, tak naco to ponukaju?
kotrcka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brain 2. 4. 2008 16:04

Vcera 1.4. som aktivoval pre dceru Volnost mini a do 5 dni mam dostat ID cislo. Nikto mi ani nenaznacil, ze Volnost konci. Takze fakt teraz neviem ako to bude. :hm
brain
Junior

Odeslat příspěvekod stano.mania 2. 4. 2008 16:17

Ak je O2 seriózna, tak O2 Voľnosť... aj Mini bude stále, tiež mám Mini :idea:
Presne ako u iných operátorov, resp. v serióznych bankách, v ktorých platia napr. programy a balíčky spred mnohých rokov, v prípade ČSOB hádam aj 10 rokov staré balíky...
Seriózna spoločnosť, ak teda by niečo rušila, mala by nájsť náhradu a ak by nebola lepšia, je to strata dôvery aj klientov :!:
Teda, osobne si myslím, že O2 len neponúka mobily k Voľnosť, ale doterajšie aktivácie platia a budú platiť, dokonca, ak by niečo rušili, musia to oznámiť a dosť hodne dopredu :pozor2
Podľa mňa, žiadna panika, jedine, že by O2 začala ľutovať, že prišla na trh v SR? Možno, že chce prilákať viac ľudí k paušálom, ale Voľnosť k nim aj tak patrí, bolo by ale dobre, keby sa O2 verejne vyjadrila prečo to robí, inak zneisťuje svojich verných :hm
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod kotrcka 2. 4. 2008 16:24

Damy (aj neda mi) a pani,
plany poplach. volala teta, ze mi napisala blbost a teda ze volnost bude nadalej - ajs telefonmi, na ktore sa treba opytat operatora na infolinke. ale v O2 asi jedna ruka nevie, co robi druha. bohuzial. pekne je len to, ze z O2 zavolali. maly, cerveny, ale predsa BOD :-)
kotrcka
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků